Tajemnice Smallville
powrót do forum 5 sezonu

Sezon 5

użytkownik usunięty

Za bardzo kosmiczny! Mam nadzieje że to tylko wrażenia po pierwsyzm odcinku, a w następne będą bardziej normalne.
Ci wszyscy kosmici i w ogóle, bleh. Po zatym dziwny jes ten Clark. Widział że spadły meteoryty to on głupi zamiast wrócić tam po zachodzie słońca to on olewa to! A inna sprawa, że cham zostawił Chloe na biegunie! Nawet nie myślał się wrócić po nią! Sezon 5 jak narazie kicha.

ocenił(a) serial na 10

W późniejszych odcinkach, czyt. 3 chyba Clark zginie i odzyska moce jakims kosztem..

użytkownik usunięty
warning

No a ja właśnie jestem po 3 odcinku i szczerze dalej nie jestem przekonany do 5 sezonu. Dalej jest kosmiczny, po zatym za dużo problemów, zamiast wartkiej akcji z meteorytowymi "dziwolągami" Clark ma inne kłopoty, które są męczące jednym słowem. Ciekawe co będzie po 4 odcinku, dalej mam nadzieje że coś sie zmieni

ocenił(a) serial na 10

Ja jestem już po 4 odcinku i powiem był on podobny do tych odcinków z meteorytowymi dziwolągami...ale w sumie to mi coś nie pasi..bo ktoś z jego bliskich miał odejść...a ta sprawa ucichła odziwo...co dalej?? Jedyne co mi sie spodobało to to, że Clark jest w końcu z Laną..

użytkownik usunięty
Alpha_Lois___9829

dzisiaj sobie oglądne 4 odcinek :D
no w sumie jak on będzie taki jak reszta 5 serii to szkoda, ale dalej czekam aż smallville wróci do normy a nie takie kosmiczne.
Myślę, że ta sprawa ucichła żeby tak nieoczekiwanie potem to wszystko wynikło, pewnie za pare odcinków się to wydaży. A co do związku C&L to jakoś nie jestem przekonany, mógłby być z Louis, ona jest fajna :D

użytkownik usunięty

a teraz jestem po 5 odcinku i stwierdzam że wróciło do normy. Po 4 sezonie szczerze to spodobał mi się pomysł z czarownicami itp. w piątym na początku było kosmicznie co nie było fajne, ale 5 odcinek jest z wampirami, hehe, bardzo fajny :D:D

ocenił(a) serial na 8

Mi wampiry się totalnie niepodobały ale magia i czarownice w 4 sezonie były na przyzwoitym poziomie. Pokazana została druga słabość kryptończyka - magia co jest bardzo ciekawe. Jednak uwielbiam odcinki z superbohaterami dlatego moimi ulubionymi są RUN (z kid Flashem) oraz AQUA (z Aquamanem) - oby takich najwięcej!!

Sezon 5 uważam za najlepszy do tej pory :-)

MackKL

Czyli jednak ten super plywak to tez superbohater tak ?? Bo akurat jego nie znam a Flasha to juz predzej.

ocenił(a) serial na 8
Remington_Steele

Tak to Aquaman superbohater Swiata DC.
Więcej informacji znajdziesz na: http://www.dccomics.com/secret_files/dc_character.php?sc_dc_itemCode=aaquaman [www.dccomics.com/secret ...]

użytkownik usunięty
MackKL

ale on nie miał takiej ręki i spodoenek :P
no ja musze powiedzieć że kolejny odcinek był fajny :) taki nietypowy, chociaż Klark mógłby użyć czasami tych swoich mocy bo on taki przymulasty że nie wie że jak policja wchodzi do klubu to on może uciec, hehe

ocenił(a) serial na 7

Ja wiem, że odpowiadam po 17 latach (jezu, kiedy to było), ale nieśmiało przypomnę wszystkim zbulwersowanym, że sam Clark jest kosmitą, więc sezon powinien być dopasowany xD

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones