PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=610806}

Tajemnice domu Anubisa

House of Anubis
7,5 5 662
oceny
7,5 10 1 5662
Tajemnice domu Anubisa
powrót do forum serialu Tajemnice domu Anubisa

Oglądnęłam sobie ten serial. I powiem szczerze, że ta obecna ocena na filmweb (8,1/10) jest dla mnie osobiście skandaliczna! Naprawdę w tym serialu, nie ma dosłownie niczego co możnabyło by określić mianem bardzo dobrego. A w zasadzie to wszystko leży:

- Akcja pokazywana chaotycznie, nie wiadomo o co chodzi tak naprawdę. Z jednej strony, jedna dziewczyna odnajdująca jakiś zagadkowy przedmiot w schowku. Z drugiej strony inna laska, której zależy na wisiorku tej pierwszej. A z trzeciej dwaj pajace, prześcigający się w debilnych pomysłach na poderwanie upatrzonych przez siebie dziewczyn.

- Przeskakiwanie co chwilę, ze sceny na scenę w tempie takim, że robi się to poprostu denerwujące.

- Irytująca muzyka, niedopasowana do pokazywanych sytuacji. Tak jak np. w dzisiejszym odcinku, gdy nauczycielka chciała posłuchać muzy z zarekfirowanej mp3. A w tle leciała muza rodem z horroru. To było naprawdę żałosne.

- Serial wogóle nie ma klimatu. Jest nijaki. Nie czuć w nim ani zagadkowości, ani grozy, ani tym bardziej humoru.

- I właściwie co to za gatunek? Bo ani to horror, ani dla młodzieży......Ale napewno do tego serialu pasuje określenie DRAMAT.

- O aktorstwie nie wspomnę bo to poprostu tragedia i każdy kto oglądał ten serial to wie.

A ocena serialu, dla mnie jest skandaliczna tak jak pisałam na początku. Nie mam pojęcia, co może się podobać w tak słabym, nijakim i pozbawionym jakiejkolwiek akcji serialu ? Chyba tylko gimnazjalistki jarają się takim szajzem.

christinearron

przepraszam (...)! Serial ma klimat i wiadomo w nim o co chodzi. Dobra gra aktorska byle jaka.

ocenił(a) serial na 2
filmowy_laufer

Ty sobie chyba jaja robisz? I jeszcze twoja ocena 9/10? Masz 13 lat ?

christinearron

(...) dobra gr aktorska byle jaka. Poprawiam

Gra aktorska jest byle jaka.

ocenił(a) serial na 2
filmowy_laufer

Akurat z tym się zgodzę. Aktorstwo beznadziejne.

filmowy_laufer

-Aktorstwo to tak byle jakie ale wiadomo o co chodzi.Tylko jednej rzeczy nie wytłumaczyli z tym lustrem i tam pisało 'help mi Jo'
-Nawet nie wiadomo kto to zrobił i to mnie trochę wkurzyło

ocenił(a) serial na 2
Carls901

A jak wytłumaczysz brak klimatu, napięcia. Żałosną muzykę, scenografię i formułę meksykańskiej telenoweli ?

christinearron

-Meksykańskiej telenoweli?
-chyba żarty sobie robisz ,scenografia jest fajna.Z melodiom to się zgodzę ale jednak jest Napięcie pod koniec większości odcinków.

Carls901

el internado właśne że ten serial ściąga, bo hoa opiera się na Das Haus Anubis, a ten serial na het huis anubis które leci od 2006 roku

filmowy_laufer

On jest z Niemiec

ocenił(a) serial na 2
Carls901

Matko. Napięcie pod koniec odcinków? Strasznie sztuczne, wymuszone. A przez cały odcinek wieje nudą. Słaby serial. Jego obecna ocena to poprostu masakra. 8,1/10!? Jakieś jaja.

christinearron

ty jesteś masakra! ciebie chyba porypało z za przeproszeniem.

ocenił(a) serial na 2
filmowy_laufer

Właśnie odezwał się jeden z fanów tego syfu.

filmowy_laufer

w ogóle widziałaś to a jak tak to powiedz mi o co chodzi no dalej jak jesteś taka super i czego oni szukali ?

Carls901

właśnie kto kogo porwał i mówił mu że chce mu pomóc? A jeśli mówisz że jestem fanem to niestety nie jestem fanem tylko go oglądam gdy mam wolny czas.

filmowy_laufer

dziękuje że ktoś mnie wspiera.
Ona chyba nawet nie wie jak wszyscy mają na imię

ocenił(a) serial na 2
Carls901

Nie ważne. Serial jest poprostu nudny, akcja się wlecze jest wogóle nieciekawa. Muzyka debilna, aktorstwo to masakra. O czym tu pisać ? Wszystko jasne. Tajemnice domu Anubisa to totalny syf i tyle.

christinearron

No i już wiem nie oglądałaś Tajemnic domu anubisa więc tego nie krytykuj

ocenił(a) serial na 2
Carls901

Oglądałam, ale serial jest tak nudny i nieciekawy, że nie mam zamiaru się z nim dłużej mężczyć. Zresztą obejrzałam tylko 3-4 odcinki, które ostatnio leciały. Zapewne nie były to odcinki początkowe, wiec nie wiem o co dokońca kaman. A krytykować serial ma prawo każdy, kto obejrzał serial i mu się nie spodobał. Jeśli to ci nie pasi to napisz do Kasi, Kasia cię zgasi hehehe.......A już tak napoważnie, to jeśli nie podoba ci się krytyka tego badziewia pod tytułem Tajemnice domu Anubisa, to załuż stronę dla fanów tego syfu. Tam będą mogli pisać, wyłącznie ludzie którym się to podoba. Póki co jesteś na forum filmwebu i nie masz prawa zabraniać nikomu wyrażania swojego zdania na temat serialu. Dorośnij małolato.

christinearron

Ja mam 13 lat a ty ile ?
bo już jestem nastolatką i nie mów do mnie tak.
Bo to że ci się nie podoba ten serial to już mnie obchodzi,a jak ci się podoba coś gorszego jak np h2o albo lubisz te gwiazdki jak Selena lub Demi lovato to widać że nie masz gustu.A jak ci to przeszkadza to już nie będę się odzywać jak ci coś przeszkadza..

ocenił(a) serial na 2
Carls901

Mam 19 dziecinko. H2O to taka sama tandeta jak Dom Anubisa. Demi Lovato to, która szczerzy kły, jakby ktoś jej wsadził banana do ust ? A Selena to ten sam niski poziom kochana. Nie wiem gdzie wyczytałaś, że lubię te dwa beztalencia? Poprostu czepiasz się rzeczy, które zmyśliłaś i wzięłaś z sufitu. Radzę uważniej patrzeć na to, jakie oceny wystawian aktorom/filmom/serialom....wielbicielko tandetnego thrillera.

christinearron

Proponuje wszystkim Wam rozważniejsze stawianie ocen, bo nie wiem czy wiecie, ale Demi nie jest związana z Disneyem już od dłuższego czasu, na dodatek wydała nową płytę, o której zapewne nie macie pojęcia.

Poza tym, o ile się nie mylę, to o gustach się nie dyskutuje, mam 16 lat, a chętnie oglądałem Anubisa i czekam na 2 sezon.

bartekmaksimczuk

Ja mam 15 lat i też oglądam. I wiem tobie się nie podoba, bo o serial dla młodzieży!

Więc ty nie jesteś nastolatką!

ocenił(a) serial na 9
filmowy_laufer

Jak sie komuś nie podoba to się lepiej niech nie odzywa?

ocenił(a) serial na 2
filmowy_laufer

Osoba 19 letnia to jeszcze nastolatka pustaku.

christinearron

Oj już tak przynudzasz że mi się nie chce tego czytać.A ty jak byłaś mała wypadłaś z wózka
i nie odpisuj mi bo nie chce mi się z tobą pisać

christinearron

Wiesz moim zdaniem za wszelką cenę chcesz udawać dorosłą. Może sądzisz że, tak krytykując jesteś dorosła? Jestem ciekawa czy nakręciłabyś lepszy serial.

ocenił(a) serial na 5
weronika1_2_3_4

Masz całkowitą rację. Ja często powtarzam ludziom - nie krytykuj tego, czego nie robisz lepiej.

christinearron

Tu akurat sie zgodzę. Wiem ze to kwestia gustu ale po prostu nie moge zrozumieć jak ktoś moze lubic Justina Biebera albo Demi Lovato i innych im podobnych.

ocenił(a) serial na 5
Blab

Też tego nie rozumiem, ale znam takie osoby, ostatnio widziałam dziewczynę (miała z 10-12 lat) i miała Biebera przywieszkę. Chyba tylko ludzie o takim wieku mogą to lubić.

ocenił(a) serial na 5
christinearron

Obejrzałeś tylko kilka odcinków?? I uważasz się za eksperta?? Podejrzewam, ze oglądałeś też nie po kolei i dlatego nie wiesz o co chodzi.

ocenił(a) serial na 5
christinearron

Poza tym mogłeś ogladnąć beznadziejne odcinki. Ogladnij jeden z odcinków drugiego sezonu. Są o wiele lepsze.

ocenił(a) serial na 5
Carls901

Wytłumaczyli, to Alfie napisał. Przecież mówił po tej przysiedze na psa, że nie ma psów bo ma alergię.

ocenił(a) serial na 6
christinearron

moim zdaniem fabula jest bardzo ciekawa i wciagajaca, podbudowuje napiecie, oglada sie z ciekawoscia, przynajmniej ja tak mam. realizacja jest faktycznie nie najlepsza, ale juz sama historia zacheca do ogladania.

ocenił(a) serial na 2
siedzenakoniu

Chyba żartujesz?

christinearron

*******, ty żartujesz?

ocenił(a) serial na 2
filmowy_laufer

Nie. I nie ogarniam jak taki syf może się komukolwiek podobać?

ocenił(a) serial na 6
christinearron

kazdy ma inny gust, spokojnie, komus sie moze podobac a komus nie. nie kloccie czy to jest fajne czy nie bo i tak nie dojdziecie do porozumienia.

ocenił(a) serial na 2
siedzenakoniu

To nie kwestia gustu. Niestety, żyjemy w czasach w których nastolatki mają tak wyprany mózg Bravo Girlem, "Zbuntowanymi", "Plotkarą' i innymi pierdołami, że spodoba im się byle co. Nawet taki szrot jak Tajemnice domu Anubisa.

ocenił(a) serial na 6
christinearron

nie zawsze. gwarantuje ci ze nie czytam takich durnowatych gazet, a z seriali ktore wymienilas nie widzialam ani jednego odcinka, a jakos serial mi sie podoba i to jednak jest kwestia gustu, czy tego chcesz czy nie.

ocenił(a) serial na 5
christinearron

Słuchaj, wszystkim za wszelką cenę, chcesz narzucić swój gust. Nie wszyscy sa tacy jak ty.

ocenił(a) serial na 9
christinearron

Dziewczyno ty kim jesteś ze komentyjesz ? No bo widać ze sie nie znasz ani troche na filmach czy serialach ,po za tym to jest dobry serial

ocenił(a) serial na 2
krzychokorona

Ta ? Powiedz mi jakie są według ciebie dobre seriale. Walnij jakieś konkretne tytuły.

ocenił(a) serial na 9
christinearron

Nie muszę ci sie bezguscie tłumaczyć .a i widzę ze nie masz gustu . Przyznaj ze nie lubisz seleny za to ze chodzi z biberem . Jesteś zazdrosna i tyle .

ocenił(a) serial na 2
krzychokorona

Czyżbym widziała brak argumentów z twojej strony? Zamiast o tym badziewnym serialu , piszesz o tym jakie seriale mi się podobają, nawet nie znając mojego gustu. A jeśli uważasz że taki "Świat według Bundych" czy "Pacyfik" to słabe seriale, gorsze od syfiastych Tajemnic domu Anubisa. No to o czym ja mam z tobą gadać dziewczynko ? I kto tu jest bezguściem?......TY!

christinearron

A ty to nie? Ten serial jest taki Hannah Montannah? Widzisz tamten serial robi ''pranie mózgu", a ten 2% jest w tym ogłupiającego.

ocenił(a) serial na 2
filmowy_laufer

A zauważyłaś jaką ocenę dałam Hannie Montanaie ? Jeszcze czytać ze zrozumieniem nie potrafisz i cyfr nie znasz. Porażka !!!

christinearron

Ty kurva pieprznięta jesteś jak mówisz że "Świat według Bundyh" jest dobry! To jest syf a nie TDA! I kurczaku nie odzywaj się w tym temacie skoro tylko prowokujesz kłótnie. Jprdl, co za debilka z cb .

ocenił(a) serial na 2
weronika1_2_3_4

Tylko, że to właśnie ty w tej chwili mnie wyzywasz i do tego jeszcze przeklinasz. Lepiej milcz pokemonie.

christinearron

Odezwała się damessa? Wiesz co sobą prezentujesz? Wkurzają mnie takie osoby jak ty!

ocenił(a) serial na 2
weronika1_2_3_4

Ehhh plac budowy.....cegły i pustki. Napisz jak będziesz miała coś konkretnego do powiedzenia a nie tylko wulgary pokemonku.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones