PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=498821}

Tancerze

2009 - 2010
6,0 16 tys. ocen
6,0 10 1 16484
5,0 5 krytyków
Tancerze
powrót do forum serialu Tancerze

Jak dla mnie serial jest zwyczjnie słaby : przereklamowany.

ocenił(a) serial na 5
hasski

Argumenty? Bądź poważny, proszę.

kosobi

wlasnie

użytkownik usunięty
danelala

Dla mnie serial jest słaby głównie przez kiepską grę aktorską. Wielu aktorów z tego serialu jeszcze nie skończyło szkoły aktorskiej i moim zdaniem to widać. Kilka znaczących ról obsadzonych jest przez nie-aktorów (np. Natalię Lesz, która udowodniła, przynajmniej mi, że jako aktorka wogóle się nie sprawdza; inny przykład to odtwórca roli Roberta, który jest dobrym tancerzem i TYLKO TANCERZEM) albo przez słabych aktorów, jakimi są dla mnie Kasia Cichopek i Katarzyna Glinka. Zastanawiające jest też to, że ci bardziej znani i poważani aktorzy wypadli co najwyżej przyzwoicie. Ogólnie twórcy serialu mieli dobry pomysł i intecje (tak sądzę), ale scenariusz też kuleje Chociaż w pierwszych odcinkach jeszcze było ciekawie, to z czasem robiło się coraz bardziej żenująco.

Aha i na koniec jeszcze jedna sprawa. Piosenka z czołówki - MASAKRA (ten kto ją śpiewa, nie powinien wykonywać angielskojęzycznych piosenek).

Nota raczej zaniżona

ocenił(a) serial na 8
miluniania

zgadzam się, nota zdecydowanie ZANIŻONA

użytkownik usunięty
katia_2007

Tak? No to poproszę o Wasze argumenty. Dlaczego nota ma być wyższa? Tylko "proszę, bądźcie poważni".

ocenił(a) serial na 8

przede wszystkim super układy taneczne, poza tym postać Jurka Biegacza(Mecwaldowski), w przeciwieństwie do Ciebie bardzo podoba mi się jak gra Natalia Lesz(może nie ma warsztatu, ale przecież nigdy aktorstwa się nie uczyła), uważam za plus to je grają osoby, które jeszcze nie skończyły szkoły aktorskiej, dale im to szanse podszkolenia warsztatu i pokazania się szerszej publiczności

użytkownik usunięty
katia_2007

Z tym "podszkalaniem warsztatu" to Masz rację. Tylko kiedy ci aktorzy zaczną grać naprawdę, a nie tylko się "podszkalać". Póki co, nic innego nie widać w tym serialu, tylko właśnie jakiś jeden wielki warsztat. Tak jaby "aktorzy" w nim grający byli cały czas na jakiejś próbie. W dodatku nieudanej, bo jak jest kiepski materiał, to dzieło też nie będzie specjalnie udane.

Możesz mi nawet odpisać, że skoro mi się nie podoba, to nie powinnam go oglądać i pewnie nie będę, ale mam zawsze prawo do własnej opinii.

ocenił(a) serial na 8

nie zaprzeczę, że młodzi aktorzy(uczniowie) nie reprezentują wysokiego poziomu aktorskiego, jeden z nich już zrezygnował na rzecz ukończenia szkoły aktorskiej(Sebastian Fabijański), ale Dorociński, pani Małgorzata Niemirska czy pan Janusz Michałowski grają przyzwoicie i chociażby dla tej dwójki warto czasami obejrzeć serial

żyjemy w wolnym kraju, jest wolność wyrażania opinii, i przynajmniej ja nie zabraniam pisać kto co chce

użytkownik usunięty
katia_2007

Jeśli chodzi o tych znanych aktorów, to rzeczywiście grają przyzwoicie, ale nic ponadto.

I Masz rację, żyjemy w wolnym kraju, gdzie każdy ma prawo oglądać, to co chce i wyrażać opinie, o tym, co się zobaczyło:) Pozdro

hasski

Może nie jest to bardzo dobry serial, ale i tak wyróżnia się na tle innych polskich produkcji. Mamy pełno seriali obyczajowych, które są nudne i schematyczne. Tancerze są o młodych, ambitnych ludziach i dlatego wolę oglądać ten serial, niż problemy Lubiczów, Mostowiaków itp.