PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=498821}

Tancerze

6,0 16 434
oceny
6,0 10 1 16434
5,0 3
oceny krytyków
Tancerze
powrót do forum serialu Tancerze

Fajnie pokazuję różnicę w aktorstwie tych dzieciaków, którzy grali studentów i ukształtowanych aktorów, wcielających się tu w nauczycieli(Walach, Dorociński, Mecwaldowicz, Niemirska, Baka, Michałowski, Glinka). To oni ratują ten serial. Nawet Cichopek wyglądała dobrze przy tych młodych, z których ew. tylko Natalia Lesz grała w miarę naturalnie. Można w tym serialu sobie zobaczyć co znaczy dobry aktor, a co znaczy słaby aktor. Nie wiem, może tamci się rozwiną, są młodzi, ale narazie to dno. Po części jest to też wina sztucznych bardziej niż cycki dody dialogów. Ale właśnie ci DOBRZY aktorzy potrafią sprawić, że jakos to wygląda, młodzi młodzi natomiast totalnie kładą ten serial na łopatki.

ocenił(a) serial na 5
raVadrian

z Cichopkową toś pojechał ;] ani Cichopek ani Glinka nie są wg mnie aktorkami ,po prostu odtwarzają to co mają w scenopisie :P: Natomiast reszta aktorów wymieniona przez Ciebie stanęła na wysokości zadania :)

raVadrian

1 i 2 serię oglądałam z przyjemnością, 3 seria niestety okazała się bardzo słaba i chyba właśnie w 3 serii najwyraźniej widać kontrast między aktorami, a tymi, którzy odtwarzali role studentów. Walach, Dorociński (!), Mecwaldowski, Baka - świetni. Ze studentów Czaja, Stanek ok, czasem Lesz i chłopak, który grał Rafę także ok. Pozostali drewniani, albo wręcz drażniący (vide Czarnecki, Szymańska czy Piotrowski, o losie..). Nowe postaci nic nie wniosły do serialu. Scenarzyści chyba nie przeczytali tego co spłodzili, bo 3 sezon jest bardzo chaotyczny, brakuje logicznego ciągu wydarzeń.

1 i 2 seria: 7/10, za trzecią 5/10.

ocenił(a) serial na 8
pat_moss

Glinka w porównaniu z innymi serialami tutaj zagrała dobrze. A ja do tej listy dodałabym pana Michałowskiego(Antoni) i panią Niemirską(Helena). A odjęła Cichopek. No i szczerze mówiąc Mecwaldowski też mi się już przejadł ciągle tak samo śmieszny nie zależnie od tego w jakim serialu.
Z tancerzy to w powtórkach zauważyłam, że Dorota Czaja nie jest tak dobra jak na pierwszy rzut oka, lubią jak gra Stanek i aktor grający Rafę, no i Miron.
A reszta... no cóż pozostawię to bez komentarza.

ocenił(a) serial na 6
katia_2007

Napisałem Michałowski i Niemirska.

ocenił(a) serial na 8
raVadrian

przepraszam, nieuważnie przeczytałam

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones