Ted Lasso
powrót do forum 2 sezonu

Dla kogo powstał 2 sezon? Pies śmiertelnie trafiony piłką obronił karnego? Piłkarz przeżywa traumę i Super psycholog sportowa która po 1 sesji z piłkarzem wszystko naprawia? Zakończyłem oglądać po odcinku w którym Grek nie umie zarezerwować stolika. Widzę że serial stał się historią o dobrym Amerykaninie który uczy Anglików nadziei i dobra BEDĄC TRENEREM PIŁKI NOŻNEJ.
Ten serial jest nie dla mnie. Uwłacza inteligencji kibica piłki nożnej. W pierwszym sezonie to mnie tak nie raziło, teraz na każdym kroku wymyślają koło na nowo.

ocenił(a) serial na 10
misiek07_91

Zgadzam się całkowicie. Co gorsza ... Został potwierdzony 3 sezon.

misiek07_91

To nie jest serial dla kibica piłki nożnej. Na szczęście. Nie znoszę piłki nożnej i całej otoczki. A ten serial ogląda się wyśmienicie, chociaż nie znoszę samej postaci Teda. Natomiast tam jest więcej wartości uniwersalnych niż te wyświechtane frazesy, które wymieniłeś. Idź z bogiem oglądać cokolwiek innego.

ocenił(a) serial na 10
mycart

Zgadzam się ze wszystkim prócz z tym co napisałeś o Tedzie.

misiek07_91

Znajomym radzę obejrzeć 1 sezon a drugiego nawet nie rozpoczynać, bo każdy odcinek 2 sez jest słaby. I nie ma tutaj znaczenia czy jest się fanem piłki nożnej czy też nie.

ocenił(a) serial na 10
Robson_16

Dla mnie 2 sezon jest nawet lepszy niż 1.

ocenił(a) serial na 9
misiek07_91

Ty po pierwszym sezonie nadal uważałeś, że to serial o piłce?

ocenił(a) serial na 2
andand22

chciałem w to wierzyć? zawiodłem się bardzo na tym serialu, i wbrew opinii niektórych wyżej liczyłem ze ludzie którzy pracują nad nim odrobili "pracę domową" a wyszedł twór poziomu "buddy pies na gole". Po 1 sezonie chciałem żeby było co najmniej tak dobrze jak dotychczas. Twoim zdaniem to komu poleciłbyś/ poleciła ten serial? bo ja niestety nikomu

ocenił(a) serial na 9
misiek07_91

Pierwszy sezon polecam wszystkim. To jest bomba optymizmu i motywacji a piłka nożna to jest tylko tło. Drugi sezon jest już sporo słabszy, bo zrobił za bardzo edukacyjnie przesłodzony, nie ma już tej mocy rażenia.

użytkownik usunięty
misiek07_91

Zgadzam się. 2 sezon jakby pisany przez kogoś innego. Lukier, cukier spływa po ekranie tak mocno, że ciężko się to ogląda :/
Rebbeca straciła swój temperament.
Nathan stał się jakimś dziwnym chamkiem.
Itd.

misiek07_91

Poczekaj aż zaczniesz oglądać 3 sezon. Dno i wodorosty.

ocenił(a) serial na 2
vbazyl

nie zamierzam xd ale szkoda mi ze tak fajnie zapowiadający się serial o piłce nożnej tak szybko zszedł na psy. Dosłownie

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones