PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=558695}
7,8 46 569
ocen
7,8 10 1 46569
Teen Wolf: Nastoletni Wilkołak
powrót do forum serialu Teen Wolf: Nastoletni Wilkołak

3x09

użytkownik usunięty

nie wiem czy ktoś zauważył ale na yt wyciekł trailer 9 odcinka
https://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=sJ2TMX2wg14

ocenił(a) serial na 7

czyli wychodzi, że to będzie ten odcinek, w którym Allison będzie podejrzewać swego ojca, że za dużo wie o tych morderstwach. w jednej scenie Isaac będzie się starał ją przed czymś powstrzymać. czyżby miała się obrócić przeciwko ojcu?

użytkownik usunięty
coldgirl_eire

możliwe. i najprawdopodobniej będzie scena duszenia Lydii.

ocenił(a) serial na 7

hmm... przez naszą ulubioną pracownicę oświaty podobno :]

czy tylko ja nie mogę się doczekać, gdy ona zginie bolesną, krwawą i zasłużoną śmiercią? :)

coldgirl_eire

Nie tylko ty na to czekasz :D

użytkownik usunięty
coldgirl_eire

i nie wiem jak Ty, ale ja w jednym fragmencie trailera usłyszałam strzał z broni (Chris?)

ocenił(a) serial na 7

tego nie usłyszałam, muszę obejrzeć jeszcze z 3 razy :)

ano, owszem. był strzał.

Też zauważyliście że ostatnio jest mnóstwo scen Allison-Isaac ? Oby z tego niczego nie było bo jak zrobią trójkąt Scott-Allison-Isaac to chyba padne...

użytkownik usunięty
Request_

za dużo :) zobaczymy co twórcy kombinują

Request_

"Scott’s going to get a new love interest,” Davis revealed. “And Isaac and Allison’s relationship is going to develop. Stiles will go through something different. And you’ll see complications with Lydia and Aiden, and Ethan and Danny. So, there’s going to be many complicated relationships occurring. Some with tragic results, maybe."

— Jeff Davis.

Proszę.

ocenił(a) serial na 7
emo_waitress

dżizaz, tylko nie Isaac i Allison... :

coldgirl_eire

Nie zdziw się, oni są razem w życiu prywatnym, może tfurcy wymyślą taką parę, żeby fanki miały nad czym się spuszczać, że ojej, para tu, para tam, ojej.
Będzie to bardzo głupie, jeżeli pójdą w tym kierunku, bo a) Scott i Allison są dla siebie stworzeni i byli główną parą od początku, wiele dla siebie poświęcając, będąc razem przez całe to łowca/ wilkołak zamieszanie b) co za ciul odbija dziewczynę, z którą najlepszy kumpel niby technicznie nie chodzi, ale wciąż kocha, a i laska nie jest obojętna.

ocenił(a) serial na 7
emo_waitress

wiedziałam, że ta para aktorska jest razem, chociaż ostatnio obiła mi się o uszy plotka, że już nie są...
widocznie scenarzyści chcą na siłę zamieszać i wprowadzić wątpliwość, czy Scott i Allison jednak będą razem. swoją drogą, to zaczyna mnie mierzić ta laska. tu niby zerwała ze Scottem, bo jej matka się zabiła przez wilkołaka, więc Scott już be, a minęły wakacje i Isaac już nie be?
i zgodzę się, że jeśli Isaac poleci na nią, to dużo straci w moich oczach :/

użytkownik usunięty
emo_waitress

myślę, że para Lydia Aiden nie przetrwa i - tak jak mówi Jeff - że zdanie "Some with tragic results, maybe" dotyczy tej "pary"

ocenił(a) serial na 7

oj, niech to będzie very tragic, ale niech nie zabiera zbyt dużo czasu w odcinku... bo aż go szkoda na tak beznadziejnie niedobraną parę.
trzeba by zrobić plebiscyt na najgorszą parę TW. pewnie oni by byli w pierwszej trójce, zaraz za Derek&Jennifer oraz Derek&Paige :]

edit: zapomniałam o hipotetycznej parze Allison&Isaac... tfu tfu!

ocenił(a) serial na 6

w końcu sie wyjasni czym jest Lydia ;D

użytkownik usunięty
Sarah_7

ej.. a jak to Lydia jest Darachem? oO xD

ocenił(a) serial na 6

nie...bardziej jestem skłonna uznać , ze ktoś inny jest , albo np. Darach potrafi kontrolowac ludzi [ czyt. Jennifer]

użytkownik usunięty
Sarah_7

albo to taki shapeshifter - zmiennokształtny i może zamieniać się w kogoś nam znanego

ocenił(a) serial na 6

Albo Doppelgänger i mamy TVD xD

użytkownik usunięty
ocenił(a) serial na 6

chodzi za mna przypuszczenie ,ze Chris to Darach o.O

ocenił(a) serial na 6

a propo Lydii , mma coś takiego

morrell said lydia was important
lydia is an emissary
meaning that lydia is a druid
the druids could shapeshift
when you shapeshift you’re naked
LYDIA WAS RUNNING AROUND TOWN NAKED FOR DAYS last season

użytkownik usunięty
Sarah_7

dobre, może coś w tym jest :)
mi się wydaje, że Lydia może być tym Banshee-medium:
Nadprzyrodzona istota z wierzeń celtyckich, zwiastująca śmierć. Zwana Bean Sidhe, dosłownie „Kobietą z Sidhe”, czy też „Kobietą ze Wzgórza”, gdzie irlandzko-celtyckie bean oznacza kobietę a sidhe wskazuje na wzgórze jako miejsce jej pochodzenia.
Postać banshee, początkowo pośredniczki między krainą zaświatów a ludźmi, wiąże się ściśle z mitem o Tuatha Dé Danann. Według tradycji niektóre rodziny irlandzkie miały związane ze sobą banshee, które mogły się ukazywać przed śmiercią członka rodziny; banshee są szczególnie znane ze swojego żałosnego płaczu lub zawodzenia, którymi ją przepowiadają.

trochę to do Lydii pasuje

ocenił(a) serial na 6

Akurat wiem , czym jest Banshee , i o ile dobrze pamietam , to one raczej krzyczały [ i tutaj pojawia sie 3x01 kiedy to na koniec odc. Lydia krzyczała]

ocenił(a) serial na 7
Sarah_7

Albo coś ala Silas i też mam TVD :D

użytkownik usunięty
Anka_DD

na razie jestem na początku 3 sezonu i jeszcze go nie było :) czytałam z grubsza w necie o nim i tych Pierwszych i trochę nie skumałam, on jest tym Doppelgängerem czy kimś innym?

ocenił(a) serial na 7

'Pierwszych'

Pierwotnych :P

A Doppelgängerem jest tylko Elena ;)

Nie wiem, na ile mogę o Silasie coś napisać, by zarazem za mocno nie spoilerować - pojawi się w 4-tym sezonie, a z tym porównaniem do Daracha chodziło mi o to, że Silas mógł przybierać dowolną postać i mieszać innym w głowach.

użytkownik usunięty
Anka_DD

fakt, pokićkało mi się :)

no tak :)
muszę nadrobić 3 i 4 sezon żeby się trochę więcej o nim dowiedzieć :)

ocenił(a) serial na 7

Jeszcze widzę podobieństwo między Klausem z TVD i Deucalionem - obaj są tymi najwyżej postawionymi w swoich gatunkach (Klaus najsilniejszy z Pierwotnych, Deucalion - Alfa alf). Chociaż z charakteru mam wrażenie, że Deucalion stanie się podobny do Elijah ;)

Niestety, zarówno twórcy TVD poprzez wymyślenie postaci Silasa (nie czytałam książki, więc nie wiem, na ile trzymają się jej treści), jak i TW z tym całym Darachem, imho nie mają już pomysłów na fabułę ;/

ocenił(a) serial na 9
Anka_DD

nie tylko elena jest doppelgangerem :D

ocenił(a) serial na 7
poncho003

No i Katherine, ale kto by tam o tym pamiętał, było chyba tylko raz wspomniane o tym. Ana pytała o Silasa, a ten nim nie jest.

ocenił(a) serial na 9
Anka_DD

chodzi mi o to że Stefan jest doppelgangerem Silasa

ocenił(a) serial na 7
poncho003

Rozumiem, że to niby w jakimś trailerze 5-go sezonu jest? Bo z 4-go nie pamiętam, by była o tym mowa ;/
Napisz mi na priv jak możesz, coby tu nie offtopować i nie spoilerować tym, co jeszcze nie oglądali.

ocenił(a) serial na 9
Anka_DD

było to bodajrze w przedostanim odc lub w finale 4 sezonu

http://www.youtube.com/watch?v=2RhsZnr04EA
Wiecie może czy mama Scotta zginie? To możliwe, jeśli jego tata ma zamiar się nam pokazać.
Darach ma niebieskie oczy, ciekawe czy to przypadek.

użytkownik usunięty
tynka33

Pisałam w innym temacie o ojcu Scotta (ma się pojawić w 3 odcinkach)

tynka33

http://www.youtube.com/watch?v=ina3r71yr-Q tu promo tylko 3x09
Ludzie podejrzewają nauczycielkę jako Daracha, a mnie ciekawi co wie Chris. Przed czym Isaac powstrzymuje Allison (swoją drogą chcą z nich chyba zrobić parę - te wszystkie zbliżenia na nich i http://www.youtube.com/watch?v=6vbHTijsDRw)

ocenił(a) serial na 6

rozszerzone promo
http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=JG5hRD5N7sA

Sarah_7

Ulala, papa Stalinsky zostanie wreszcie wciągnięty w akcję.

Biedny Stiles, poziom jego nerwów jest wysoki w tym odcinku, Scott, Lydia i ojciec w niebezpieczeństwie...

ocenił(a) serial na 6
emo_waitress

Ale wygląda na to , że Stiles powie mu prawdę , no i mam andzieje , że wyjdzie z tego.

Sarah_7

Jako wierna fanka starej gwardii TW mam ogromna nadzieję, że papa Stalinsky będzie żył długo i dostarczał mi dalej pozytywnych uczuć.
Już mi ubili Harrisa, nie życzę sobie wyrzynania reszty bohaterów po trzydziestce :<

ocenił(a) serial na 6
emo_waitress

Ja tez mam taka nadzieję , zę przezyje no i jeszcze mama Scotta ma przeżyć ;)

ja tam za Hrrisem nie przepadałam więc był mi obojętny ;p

Sarah_7

Pan nie był miły, a juści, ale jak dosolił, to można było mentalnie zeskrobywać uczniów ze ścian łyżeczką :D
Facet miał charakter, me gusta.

ocenił(a) serial na 6
emo_waitress

W sumie umiał ich doprowadzic do porzżadku ;)

użytkownik usunięty
Sarah_7

chyba papa Stalinski znajdzie się w pobliżu Daracha :/
kurde, chcę już wiedzieć kim on/ona jest!

ocenił(a) serial na 6

no ponoć mają to końcu powiedzieć..pewnie będzie cliffhanger na koniec odc. albo pokażą oko xD

użytkownik usunięty
Sarah_7

hehe :D ja bym chciała go zobaczyć jako tego zakapturzonego gościa http://www.youtube.com/watch?v=t-LTp1ahH0s (0:40)

ocenił(a) serial na 6

dlaczego ja nie widziałam tego poromo ? ;..;

ale ten Scott który jest topiony to jest ten co teraz jest , a ten który topi to pewnie ten alfa-zabójca , o którym jest mowa w zwiastunie z CC

wilkołaki moga mieć tez czarne oczy ?

użytkownik usunięty
Sarah_7

już widziałaś :)

są różne teorie na temat tego promo ze Scottem. ja w sumie się nie zastanawiałam o co w tym chodzi, ale przeczytałam w komentarzach na yt, że jest to walka Scotta ze staniem się Alfą

no właśnie chyba mogą.. myślę, że czarne oczy mogą mieć zabite już wilkołaki, może Darach jako osoba, może prawdziwa strona Druidów (Deaton, Morell), albo nawet Lydia jako to kim jest, jest wiele teorii. fajnie jakby ten kolor też wyjaśnili, ale pewnie szybko tego nie zrobią

ocenił(a) serial na 6

haha,..teraz tak ;)

no bo to tez trochę wygląda , na taką wewnetrzną walkę Scotta samegoz zsobą..możliwe , ze jak zostanie Alfa to sie zmieni..na gorszE ?

na YT pisali , ze to oczy demona (?) , no chyab , ze sie pojawią jakies nowe wilkołaki

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones