PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=558695}
7,8 46 625
ocen
7,8 10 1 46625
Teen Wolf: Nastoletni Wilkołak
powrót do forum serialu Teen Wolf: Nastoletni Wilkołak

3x09

użytkownik usunięty

nie wiem czy ktoś zauważył ale na yt wyciekł trailer 9 odcinka
https://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=sJ2TMX2wg14

użytkownik usunięty
Sarah_7

co do oczu to słyszałam jeszcze teorię jakoby to były złe oczyska Deucaliona ;) naszła mnie też myśl, że to mogą być oczy nowego typu wilkołaków - np. Delty lub Gammy :) albo to oczy Gerarda - leci mu już czarna maź z nochala to może kolor oczu mu się zmieni

ocenił(a) serial na 6

w sumie Gamma już była [ to jest ten co co jest bez watachy ? ] i jego oczy były żółte...

użytkownik usunięty
Sarah_7

nie, to była Omega :) znamy na razie te 3 typy: Alfa, Beta i Omega

ocenił(a) serial na 6

Wiedziałam , ze była , ale nazwa nie ta ;)

Może masz racje , czeka nas nowy typ wilkołaka..jeszcze nie wiadomo co nas czeka w 3B

ocenił(a) serial na 7

a wiesz, czy to był jakoś oficjalny zwiastun/promo, czy coś, czy tylko ktoś to tak sklecił?
szczerze mówiąc, chyba pierwszy raz widzę tą wersję z czarnymi oczami, bo tą sekwencję topienia Scotta już widziałam...

użytkownik usunięty
coldgirl_eire

to są odrębne trailery/proma - jedno to to topienie Scott vs Scott, drugie krew z nochala, trzecie kolory oczu i czwarte zakapturzony Darach. na ten zlepek natrafiłam dzisiaj, bo chciałam znaleźć samego Daracha ale się nie udało i trafiłam na to :) .

Totalnie zapomniałam o tym promo! :O
Ale te zmieniające się oczy to mam wrażenie nie są Scotta, on ma bardziej podłużne, z opadającą powieką, a te są bardziej... Isaakowe. To mogą być jego, albo kogoś użyte, żeby były bardziej "wyraźne".

ocenił(a) serial na 7
emo_waitress

no właśnie użycie Isaacowej sceny w tym promo mi trochę zamąciło, bo mam jakieś tam teorie o nim w tym sezonie, więc pytałam, czy to tylko ktoś tak skleił sceny z sezonu i promo, czy to serio jakieś oficjalne promo. bo jeśli oficjalne, to łoho... ileż rzeczy mogłabym sobie wywnioskować z tego. niekoniecznie dobrych :/

coldgirl_eire

No to niech jeszcze namieszają z nim, to na koniec tego sezonu trza będzie jakąś encyklopedię utworzyć dla wyjaśnienia wszystkich wątków :D W tym momencie podejrzewamy WSZYSTKICH.

emo_waitress

Może ktoś podać linka,do tego promo z tymi czarnymi oczami.Przeglądałem je i żadnych,oczu czarnych nie było nie widziałem ich.

DarthSamotnik

Masz go wyżej.

emo_waitress

Dobra już widze

ocenił(a) serial na 7
emo_waitress

gadasz... ja akurat podejrzewam Isaaca od pierwszego odcinka tego sezonu... a innych z przejściami, ale coś tam na prawie każdego jednak mam :)
Cora jest jeszcze baaardzo podejrzana, sama nie wiem, czy to, że będzie taka och och, chora, wpłynie na zmniejszenie mojego braku zaufania do niej, ale nie sądzę. don't like her, don't trust her.

coldgirl_eire

To przez was wszystkich podejrzewam, to wszystko wasza wina! Ja ten serial miałam oglądać dla klaty Dereka i Danny'go! No!

użytkownik usunięty
emo_waitress

ja dla Stilesa i Petera! no! :P:P

ocenił(a) serial na 8

ja podejrzewam Jeniffer-(nauczycielke)

ocenił(a) serial na 10
shiva89

Z czystej ciekawości tylko ja lubię zamysł na parę Allison & Isaac? Nigdy nie szalałam za nią i Scottem, byli bo byli, ogólnie mi obojętni.

meel

szczeże mówiąc ja też nigdy nie szalałam za alison i scottem ale to głównie dlatego że od pierwszej chwili nie przepadałam za Alison a po dwóch sezonach to już wogóle jej nie cierpie czasem nawet myśle że ona choruje na rozdwojenie jaźni gdyż raz pała wielką miłością do scotta a następnym razem ma jakąs rządze mordu coś w stylu "co mi tam powybijam wszystkie wilkołaki w mieście byle tylko rodzina była ze mnie dumna mój chłopak który jest jednym z nich przecież się nie obrazi" a tak poza tym to cieszę się że alison nie będzie już ze scottem tylko szkoda ze wpadnie w ramiona jego przyjacielowi. Mam nadzieje że dla scotta też dadzą kogoś fajnego

ocenił(a) serial na 10
atiluj_16

to juz pewne ze nie beda razem jesli tak to bardzo dobrze ale nie wydaje mi sie zeby tak bylo

ocenił(a) serial na 8
shiva89

ha ha trafiłam:)

ocenił(a) serial na 7
shiva89

Właśnie nadrabiam odcinki i na początku sobie pomyślałam, że ale bym się śmiała gdyby to była ona. xd

emo_waitress

Hej, zapomniałaś o klacie Jacksona!!

paulina_183

Jackson ma bardzo seksowną talię, ma takie lekkie, urokliwe wcięcie :o

ocenił(a) serial na 4
emo_waitress

na mój gust ten promo z oczami ma pokazywać tylko zmiany jakie będą w tym sezonie wśród bohaterów nie koniecznie tyczą sie jednej osoby ( wyjąsnienie niebieskich oczu Dereka - ostatni odcinek , Scott zmieniający sie w True Alpha) wydaje mi sie że to tylko graficzne uproszczenie , a scena topienia Scotta , cóż moze to w skutek Allison i Issacka (jeśli faktycznie coś miedzy nimi bedzie) i pokazuje to walke wewnętrzną bohatera który z wilkołaka bez skazy może stać sie kimś gorszym , ale to tylko moje domysły.

emo_waitress

I te usta :D
Jackson jest niezły ale jednak nadal jestem za Derekiem (jeśli chodzi o urodę bo badass z niego już żaden). Strasznie mi się podobał Derek w 1 serii gdy miał włosy postawione i spotykał się częściej z maszynką do golenia :) Jeśli chodzi o włosy to w serii 1 był jak pan z "naszego jedynego serialu" ni woda, ni wiatr a fryzura ciągle doskonała :P
Teraz też świetnie wygląda może nawet lepiej.

paulina_183

Derek jest bardzo atrakcyjny, wręcz bym powiedziała, że jest prawie doskonały, ale ostatnio straszna z niego dupa.

emo_waitress

Stracił tą swoją tajemniczość i drapieżność ale została ładna buźka

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones