PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=558695}
7,8 46 568
ocen
7,8 10 1 46568
Teen Wolf: Nastoletni Wilkołak
powrót do forum serialu Teen Wolf: Nastoletni Wilkołak

3x12- promo

ocenił(a) serial na 6

http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=tUyV3GGY80I

użytkownik usunięty
Sarah_7

to się będzie działo

Sarah_7

Zastanawia mnie teraz czy to nie było ukartowane przez Deucaliona... Z tego co mówiła Jen to będzie bronić ludzi, a nie istoty nie z tego świata - czyżby szykowała się walka między Scottem a nią? Kiedy Scott stanie się Alfą?
Koniec sezonu daje nam mnóstwo wrażeń i jeszcze więcej pytań.

ocenił(a) serial na 6
Sarah_7

rozszerzone promo
http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=5XYMdDYCZ7s

ocenił(a) serial na 7
Sarah_7

Czy tylko mi się to kojarzy z Królem Lwem? (ostatnia scena ze zwiastunu) xD Simbaaa!

Anyway, będzie się działo! No i wiemy, że nikt nie utopi się na zawsze (a szkoda, bo była szansa pozbyć się Argentówny, chociaż Isaac byłby smutny...)

ocenił(a) serial na 6
lovegood

Scott też byłby zawiedziony , pewnie juz był , gdy Issac ją wybrał ;p

ocenił(a) serial na 9
Sarah_7

No i Derek znowu jest betą. Fajnie Cora mówi do Dereka. Co się stało z Kali że Ducalion tylko ze Scottem pozostał? Mi się wydaje że ta moc alfy rodzinnej Haleów jeśli nie zdobędzie jej Cora pójdzie do najstarszego z Haleów czyli Petera....Derek w końcu się babie postawił|:) Wyskoczy tam na placu boju i krzyknie "zupa była za słona!!!!!!!"

Sarah_7

Mam nadzieje że ten odcinek to nie będzie tylko bezmyślna naparzanka :( Napadniem Daracha, nie napadniem Daracha, będziem się mścić! *Derek: ryyyyyczę*
Jak widzę nauczycielkę rzucającą teksty w stylu chaka norisa z kina akcji klasy D, robiącą złowrogie miny i rzucająca chłopakami o ścianę, to mi się zajady robią ze śmiechu. Co za żałosna postać, proszę Gerard wróć i pokaż jak to się robi!!

ocenił(a) serial na 8
emo_waitress

No właśnie, a o Gerardzie to już zupełnie zapomnieli? Bez nie go to już nie to samo, a tak na marginesie nie wierzę, że on zapomniał gdzie jest Nemeton.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones