PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=558695}
7,8 46 614
ocen
7,8 10 1 46614
Teen Wolf: Nastoletni Wilkołak
powrót do forum serialu Teen Wolf: Nastoletni Wilkołak

4sezon wg mnie jest najsłabszy i wcale nie chodzi o brak Allison czy Isaaca ale o samą fabułe i wątki-za to 5sezon pewnie się skupi na szukaniu tego desert wolf czyli matki Malii.... ostatni odcinek 4sezonu też taki sobie jedyne zaskoczenie to Derek jako wilk co ma minusy bo po każdej przemianie w człowieka będzie na waleta...nie podoba mi się też zrobienie z Lydii 2planowej postaci...Liam też irytująca postać podsumowując tw to najlepszy był sezon1 oraz 1cz sezonu3

martaksp_87

to tylko twoje zdanie. Jednego nie rozumiem, skoro kolejne sezony ci się nie podobały to po co dalej oglądasz ?

stefannorka

oglądam bo serial lubie mimo wielu niedociągnięć i minusów szczególnie lubię Dylana za jego poczucie humoru super gra swoją postać i liczyłam na poprawę fabuły więc obejrzałam cały sezon to wg mnie bo to tylko moje zdanie najlepszy był 1odc 4sez

martaksp_87

Mi sezon podobał się, lecz nie dorównuję 3 :) Dla mnie 3 najlepsza :) Jednak 4 nie gardzę.

ocenił(a) serial na 8
martaksp_87

Moim zdaniem brak Isaaca i Allison to tragedia, niestety aktorzy postąpili tak, a nie inaczej, opuścili TW. Na pewno to nie dodało plusów serialowi. ;) Zgadzam się, Lydia jako drugoplanowa postać na ogromny minus, szkoda, bo nasza banshee miała OGROMNY potencjał, mało Stiles-Scott w tym sezonie, za mało Petera, chociaż bywało, że było go jeszcze mniej, ale jako że jest moja ulubiona postacią mogłabym oglądać go na okrągło, więc może przesadzam. W ogóle za mało wzmianki o Allison, gdzie jakiś pogrzeb, gdzie wyjaśnienie braku Isaaca czy Danny'ego ? Gdzie drugi bliźniak? Jeden wielki bałagan :/

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones