PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=558695}
7,8 46 627
ocen
7,8 10 1 46627
Teen Wolf: Nastoletni Wilkołak
powrót do forum serialu Teen Wolf: Nastoletni Wilkołak

Jak wrażenia z rozpoczęcia 5 sezonu? Co Was zaskoczyło? Jakieś teorie :D?

Seville

Nie wiem czy patrzę na to obiektywnie ze względu iż to mój ulubiony serial i na niektóre rzeczy jestem w stanie przymknąć oko, ale według mnie GENIALNE rozpoczęcie sezonu! Ciekawe jest, że sezon 5 jest tak naprawdę flashbackiem i teraźniejszość dzieję się z Lydią w Eichen House, a jak się tam znalazła i czego od niego chcą się dowiemy pewnie pod koniec i zostawią otwartą furtkę na sezon 6 (przynajmniej mam taką nadzieję :)) Dużo osób boli odejście Dereka, ale myślę że Theo ma potencjał, żeby tę lukę zapełnić. Stiles oczywiście wyczuł pismo nosem i jego nikt nie oszuka, ale mam nadzieję, że Theo jednak nie okaże się w 100% zły i nastawiony na zabicie Scotta.

radykalny

No mi tez na tyle serial sie podoba, ze mimo wszystko (odejscie Dereka) ogladam, wg mnie serial ratuje genialny Stiles teraz. A Theo, jak dla mnie oczywiscie, nie jest w najmniejszym stopniu zapelnic luki po Dereku. Ja zakladam, ze Derek jest i kiedys moze wroci do stalej obsady, chociaz to pewnie nigdy nie nastapi, nie wchodzi sie 2 razy do tej samej rzeki ;)
Ale poki co podoba mi sie i planuje ogladac (moze dlatego, ze wciaz licze ze choc na chwile pojawi sie Derek) :)

ocenił(a) serial na 10
radykalny

Na inastagramie MTV pod jednym zdjęciem był dopisek związany z 6 sezonem :) Więc miejmy nadzieje że zostanie on zrealizowany :)

ocenił(a) serial na 8
Seville

Sprowadzają nowych bohaterów, ale nie wyjaśnią, gdzie się podziali Isaac (grał w The Originals, ale zginął, chociaż w każdej chwili może powróć) i Danny (został zastąpiony przez innego geja - murzyna).

no_bo_co

Zgadzam się! O ile odejście Isaaca można sobie samemu dopowiedzieć np. że wyjechał po śmierci Allison (chociaż i tak uważam, że powinni to wyjaśnić i wspomnieć coś co się z nim dzieje), tak Danny wyparował bez słowa. Chodził do szkoły, grał w lacrosse aż tu nagle pewnego dnia boom i nie ma.

radykalny

to prawda powinni o nich wspomnieć co się z nimi stało o jecksonie rozmawiali że wyjechał do londynu byłą tam konwersacja amerykański wilkołak w lądynie i trener wspominał o wyjeździe jacksona..

Blackk_Heroo

Było wspomniane, że Isaac wyjechał z tatą Allison do Francji bodajże, tam gdzie on wcześniej mieszkał ze swoją córką. Pozniej Argent wrócił kiedy Scott go o to poprosił, ale Isaac tam został.

ocenił(a) serial na 8
Seville

boli mnie piłka nożna.... god why??
Theo to mały uśmiechnięty skur*ysyn i chwała bogu że mamy Stiles'a, który jakoś ma nosa do ludzi. no i najważniejszy problem... gdzie jest trener?????????
a co do teorii spiskowych :
te steampunkowe ludziki widocznie chcą stworzyć jakąś megamocną rasę wilkołaków i potrzebują mocy prawdziwego alfy żeby "wszczykiwać" ją innym. narazie tyle sobie wymyśliłam xD

alex_68

ja nwm czy on chce stworzyć lepszą rasę wilkołaków na pewno chcą odebrać mu moc ale do jakich celów kto wie niedługo się dowiemy.. a i kim do ch**a (przepraszam za słownictwo) jest ta dziewczyna która zjadła ptaki... a tak z innej beczki lydia będzie z parishem jakie macie uwagi do tego? czy wam to odpowiada a może macie kogośz kim powinna być lydia ,parish,liam,murzyn(przepraszam ale nie wiem jak on się nazywa) i inni aktorzy piszcie!!!!

Seville

Ja jestem rozczarowana nowe postacie są zbędne zwłaszcza jak wcześniejsze odeszły bez słowa, do tego wymyślają pierdoły może nie długo będą wampiry lub wróżka zębuszka albo zmienią serial w spin off supernatural.. Do tego te nowe postacie jakieś mało fajne nie pasują do reszty ekipy no i brak Dereka mega minus..Serial stracił swój klimat i urok do 3a było ok ale od 3b coraz słabiej z serialu o wilkołakach zrobił się serial o niczym z wilczkami w tle walczącymi ze złem, nie ma co oceniać sezonu po2odc ale wg mnie kolejny słaby sezon będzie może nawet słabszy od 4 i nie liczyłabym na 6sezon w zależności od oglądalności..Chociaż pozostał weterynarz bo jak by jego wycieli z ekipy to klapa na maxa.Co do Theo zamienia się w wilka jak Derek i jego mama, gdzie Derek wyjechał też nie wyjaśnili o ile db pamiętam bo papa Argent miał z tamtymi mexico łowcami ścigać Kate.

Seville

ogromnym minusem jest dla mnie muzyka - mam wrazenie, ze jest niedopasowana.

ocenił(a) serial na 9
Seville

piąty sezon zapowiada się interesująco, ale robienie z tego serialu drugiego supranatural jest niezbyt pomysłowe, serial gubi cały swój urok, jak dla mnie to robi się zbyt dziwne, wrzucają do tego serialu zbędne postaci a stare postaci znikają bez słowa wyśnienia. Co do samego odcinka drugiego jak zobaczyłam tego wilka miałam nadzieje że to Derek wrócił , ale niesyt się rozczarowałam.

Alex3412

Też miałam nadzieję, że to będzie Derek, a tu psikus.

ocenił(a) serial na 7
Seevis

:(

Seevis

i ja to samo..
wie ktoś czy może Derek się w ogole pojawi??

ocenił(a) serial na 5
kinia-raczek89

Pojawi się, ale nie wiadomo w którym odcinku.

Seville

początek 5 sezonu zapowiada się fantastycznie będzie dużo emocji i już się nie mogę doczekać kolejnych odc i następnych sezonów :)... mam do was pytanie co do obsady scotta,stailsa i innych jak uważacie czy na miejsce derek mogliby dać kogoś innego lub na miejsce stailsa moim zdaniem każdy aktor pasuję do swojej roli... proszę napisać kto jest dla was najlepszym aktorem z tego serialu dla mnie jest to Tyler Hoechlin po prostu jest stworzony do roli dereka hale w tym serialu.

ocenił(a) serial na 9
Blackk_Heroo

Dla mnie najlepszym aktorem jest Dylan O'Brien czyli filmowy Stiles uwielbiam go i jest stworzony do tej roli, na drugim miejscu jest Tyler Hoechlin jest świetny i idealnie dobrany do swojej roli, trzeci mój ulubieniec to Tyler Poseyale , z damskich odtwórczyń roli to Arden Cho (kira) ale powiem szczerze że jakby zaczęli podmieniać aktorów na innych nie oglądałam bym już tego serialu. Po prostu zwycięskiego składu się nie wymienia

ocenił(a) serial na 9
Seville

A ja jestem zły. Po tym jak Scott w końcu pokazał pełnię swojej mocy uwalniając się z czaru Kate oraz pokonując Petera w pierwszym odcinku dostaje oklep od jakiegoś pierwszego lepszego świra. Bitch please. Poza tym Theo jak dla mnie jest na razie nudny i naciągany do granic możliwości.
Bez Dereka to już nie to samo...

1000bitow

też tak uważam bez dereka ten serial nie jest już tak fajny mimo to nadal jest ciekawie i scott nie dostał tak zbyt mocno przecież go pokonał.. jestem ciekaw jak zareaguje ten murzy przecież dowiedział się w 2 odc o liamie ciekawe co teraz.

ocenił(a) serial na 9
Seville

Mi najbardziej przeszkadza/brakuje
- nowe postacie, szczególne bieber theo
- brak trenera i lacrosse
- powinno się więcej dziać w szkole, jak w pierwszych sezonach, no ale może być
- strasznie się mhrocznie zrobiło, brakuje mi humoru, szczególnie bezbłędnych tekstów Stiles'a
- gdzie jest Derek?
- czy mi się wydaje, czy jest mniej wspólnych scen całej paczki? tak jakby ich podzielili na pary. Czy oni się boją, że między Stilesem a resztą będzie więcej chemii niż między nim i Malią?
w 3x02 wtf czemu theo ganiał jako wilk za chłopakami po szkole?

Agness_92

Oj tak, całkowicie zgadzam się z Tobą. Brak Dereka to totalna porażka, w sumie zaczęłam ten serial oglądać ze względu na niego ponieważ przykuł moją uwagę w zwiastunie. Trener jest niesamowity i sceny z jego udziałem ( zwłaszcza jakieś uszczypliwe uwagi w szatni lub autobusie ) były miażdżące :):):) Dobrze, że chociaż Stiles ratuje jakoś to wszystko.

Theo - powiem tak, dwaj aktorzy grający glutowatych braciszków w Pretty Little Liars & Vampire Diaries to osobniki, na umiejętności aktorskie których nawet Stoperan nie pomoże. Jak zobaczyłam, że Cody Christian dołączył do obsady TW myślałam, że śnię.

Ech, może Parrish i Lydia odwrócą jakoś moją uwagę.

ocenił(a) serial na 9
Seville

Niezły początek i w ogule jak zawsze super, ale bardzo brakuje Dereka i zepsuli postać Stailsa. Zawsze był takim kolesiem co żucał zabawnymi tekstami, a teraz? Jakiś ponurak i rzeczywiście brakuje szkoły, jakoż że jest ostatni rok ich nauki to powinno się tam więcej dziać. Podoba mi się jednak wontek tych złowrogich lekarzy, trudnych do pokonania i na to wygląda, że tym razem główni bohaterowie nie przeżyją, ale mam takie wrażenie, że to Lydia ma taki myśli i wszystko skończy się szczęśliwie, ale to tylkpo domysły.

ocenił(a) serial na 8
mery200256

Sezon 5 zaczął się bardzo fajnie , ale teraz jak obejrzałam odc .05x08 to mam mętlik w głowie bo zgadam się Stiles zawsze był zabawny , sarkastyczny i ironiczny i to było fajne , teraz to wszystko zniknęło , każdy walczy ze swoimi problemami - fakt , ale tak jak było w poprzednich sezonach wszyscy sobie ufali , mówili sobie wszystko i było dobrze ( no oprócz wątku z tym nazwiskiem Malii , ale ona ssie bo nic nie wniosła do tego serialu , gdyby ten" Desert Wolf " nie był jej matką tylko obcą osoba nic by sie nie stało . Ale pomijają to teraz wszyscy się wzajemnie okłamują , a nic z tego dobrego nie wynika . Mam nadzieje ze jak w 5B będzie Derek , Braeden i Chris to może to wszyscy naprawią .

ocenił(a) serial na 8
Victoria9_B

A na Chrisa czekam z utęsknieniem od początku tego sezonu. Dereka mimo że aż tak bardzo nie lubiłam, to jednak muszę uderzyć się w pierś, bo bez niego jakby nie ta atmosfera co zawsze.

ocenił(a) serial na 8
thanatos84

no , typowo

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones