PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=558695}
7,8 46 525
ocen
7,8 10 1 46525
Teen Wolf: Nastoletni Wilkołak
powrót do forum serialu Teen Wolf: Nastoletni Wilkołak

Oj Było warto czkać na ten odcinek. Wrócił stary, dobry Teen Wolf i wszystko to co wiązało się z poprzednimi sezonami. Szybka akcja, wielowątkowość i powrót watahy Scotta. Do tego Argentowie w natarciu.

Ok moje oceny:
+ Argentowie. Nie ufam Gerardowi za grosz i Scott też nie powinien, ale długo czekałem już na kogoś kto "zrobi różnicę". Wierzę, że pomogą rozwalić i Bestię i doktorków.
+ Wielki plus dla Lydii. Każda scena z nią jest po prostu ekstra. A przyszły odcinek to z pewnością akcja uwolnienia Lydii z Eichen House.
+ Scott wreszcie dogadał się z Liamem
+ Parrish, wyjątkowo mnie nie wkurzał, do tego fajne retrospekcje z Afganistanu.
+ Theo, wreszcie okazał się jaka z niego bitch i przynajmniej nie udawał że jest inaczej (tzn. na końcu)
+ Powrót Decauliona, oj będzie się działo.
+ Meredith, genialna w każdej scene.
+ Powrót Deatona
+ Stiles przy łóżku Lydii i akcja z wredną matką.
Tak na prawdę cały odcinek na plus i mam nadzieję, że nie zwolnią tempa już do końca sezonu.

ocenił(a) serial na 9
Alik_88

podpisuję się rękami i nogami. Do szczęścia mi tylko brakuje, żeby ktoś Kirę sprzątnął :3

użytkownik usunięty
Alik_88

Nie chce mi się rozpisywać o plusach/minusach odcinka ale jak na razie to ten sezon mi się podoba a sam odcinek był tak dobry jak poprzedni :)

ocenił(a) serial na 4
Alik_88

Odcinek bardzo dobry oczywiście nadal chciałbym aby powrócił stary Stiles i cała reszta watahy ale jest nieźle tylko ta Bestia no strasznie kiczowata a szkoda to już większy strach i respekt budzi stary dobry Deucalion apropos cieszę się na jego powrót bo to może tchnąć wiele życia do tego sezonu zresztą powrót Gerarda też

ocenił(a) serial na 7
Alik_88

Podoba mi się powrót Argenta, ale odnoszę wrażenie, że Allison też w jakiś sposób powróci. No bo po co byłoby wspominane o Pannie z Gevaudan? Tylko byłoby to bez sensu - laska umiera, a potem jednak żyje - wtf? :D Jednak wolę jej postać, chociaż cholernie mnie irytowała zwłaszcza po rozstaniu ze Scottem, niż Kirę, na której akcję liczyłam jak trafiła na pustynię, ale po 3 minutach wielka niewiadoma się rozwiązała, bo wpadł Scott...
Lydia w końcu przestaje byc uroczą, inteligentną, ale jednak siksą - zaczyna działać, co mi się podoba, a Holland naprawdę dobrze zagrała scenę ucieczki i to spojrzenie "they're going to die"
Skoro Parrish jest HellHount, to ciekawi mnie bitwa ostateczna pomiędzy nim, a Bestią - interesujące kto nią jest, szczerze nie mam typów, chociaż może Theo faktycznie nią został i sam nie wie? Nie mniej jednak - jest tragicznie zobrazowana, pełen komputer.
Decaulion to duży plus dla fabuły, mam nadzieję, że porządnie namiesza, za to wątek Malii jest konkretnie zwalony. MYślałam, że Wilk będzie czymś bardziej tajemniczym, a ona po prostu straciła moc...
A poza tym to chcę powrotu Stilesa jako Stilesa, Trenera i nie wiem co jeszcze, ale chcę :D

ocenił(a) serial na 8
anox

Odcinek dla mnie ogólnie na plus. Też czekan na powrót trenera :) Czasami brakuje mi dawnego Stailsa, ale ten też mi nie przeszkadza widać, iż wydoroślał :)

anox

Alison wróci a przynajmniej aktorka do retrospekcji :)

ocenił(a) serial na 10
Saltox

Będzie grała jej przodka; kobietę, co powstrzymała Bestię.

ocenił(a) serial na 9
anox

Tak myślę czy czasem Alison nie będzie Bestią :)

ocenił(a) serial na 7
Siemien91

Może? miałoby to sens tylko jeżeli bestia została "przywrócona do żywych". z drugiej strony raczej Łowca nie powinien być chyba...

ocenił(a) serial na 9
anox

Jest taka książka Ritus, opowiada także o tamtych wydarzeniach :) Łowca zostaje w niej ugryziony przez wilka :D

ocenił(a) serial na 7
Siemien91

okej, dzięki. zapoznam się z pozycją ;)

ocenił(a) serial na 8
Alik_88

Jak myślicie Stiles będzie jeszcze z Malia? Wiele osób uważa, że "zeswatają" go z Lidia, ja osobiście uwielbiam ich oboje, ale chyba wolałabym żeby nie byli razem. Jakie jest wasze zdanie?
Najbardziej bym chciała żeby wrócił Derek ale to raczej nie możliwe :(

ocenił(a) serial na 7
mystique11

Nie. Widać, że ten wątek miał tylko zaognić fanów do "walki" o Stydię ;) Pomimo, że ich momenty są rzadsze, to są jednak intensywniejsze. Ostatecznie, na saaaaamym końcu (jakiś 7-9 sezon?) będą razem, ale jeszcze dużo wody upłynie ;)
Chociaż myślę, że fakt, że Stiles do tej pory jest człowiekiem jest bardzo fajnie pokierowany - miał swoje ciemniejsze strony i jego postać dojrzała, zmieniła się, ale pozostał człowiekiem, a nie zmienił się w coś. Tak samo może być ze Stydią, spróbują, ale zdecydują się na przyjaźń - to by było super, bo jako jedyny serial nie skończyłby się cukierkowo (może w końcu Scott zacznie być alfą a nie za przeproszeniem ci*ą) :D

ocenił(a) serial na 10
anox

Po wpisach aktorów na Twitterze i tych scenach Stilesa i Lydia w Eichen wydaje mi się, że na końcu sezonu będą razem (choć moja wiara może być spowodowana tym ze bardzo tego pragnę; )

ocenił(a) serial na 10
mystique11

+ Z tego co czytałam Darek wróci w 6 sezonie

Alik_88

Dokładnie!
Odcinek szybko mi zleciał, bo czułam, że ten "pociąg wraca na dobre tory" :)

A 5x15? był epicki. Ten humor. Ta akcja. To wszystko czego mi brakowało od 3B. Oby było tak dalej :)

ocenił(a) serial na 7
apffel

Pomóżcie proszę bo się trochę pogubiłam... Czy te fragmenty dotyczące odbicia Lidii ze szpitala nie były już wcześniej pokazywane? Mam chyba deja vu...

ocenił(a) serial na 8
Miljkovic

W pierwszym odcinku sezonu było pokazywane jak ucieka z Eichen House i kolejne odcinki były jakby flashbackami a teraz wróciliśmy do teraźniejszości.

ocenił(a) serial na 7
love_books

No tak! Dzięki za odpowiedź. Z braku czasu oglądam często odcinki seriali przy okazji robienia czegoś innego, jak widać niezbyt uważnie.

ocenił(a) serial na 8
Miljkovic

Każdemu się zdarza coś zapomnieć, ja się dziwię że to zapamiętałam :D

ocenił(a) serial na 7
love_books

Na moje szczęście zapamiętałaś :-) Raz jeszcze dzięki!

ocenił(a) serial na 10
Alik_88

5 sezon to w ogóle dla mnie po prostu klasa. Wszystko jest intrygujące, spójne, trzymające w napięciu. Powroty starych postaci i gra aktorów - Holland (Lydia) to dla mnie Oscar, aż jak myślę o tej królowej szkoły z pierwszych sezonów to nie wierzę :) Podpisuje się pod wszystkim co tu wyżej napisano ^^

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones