PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=558695}
7,8 46 568
ocen
7,8 10 1 46568
Teen Wolf: Nastoletni Wilkołak
powrót do forum serialu Teen Wolf: Nastoletni Wilkołak

W sezonie 3a gdy Darach go zabija przywiązując do pnia za szyje, Harris krzyczy, że zrobił wszystko co mu Darach kazał i ze i tak po Daracha przyjdą. Czy rozwiklal ktos ta zagadkę albo moze ma jakiś pomysł bo ja kompletnie nie mam pojęcia? Najwidoczniej wiedział o supernaturalnych istotach i wgl ale co takiego zrobił? I moze nawet sam jest jednym z nich?

użytkownik usunięty

Pewnie po prostu współpracował z Darachem, krył ją. Zapewne i tak juz nie poznamy prawdy bo w TW ostatnio dziwnie tłumaczą zachowania różnych postaci i raczej nie wróca do osoby ktora umarła. A szkoda, bo postać Harrisa mogła wiele ciekawych watków wprowadzić lub połączyć np. historia Hale'ów z którą był związany, tak samo jak z Peterem (pamietasz scenę z 1 sezonu kiedy Hale staje za Harrisem w szkole i mowi że to jego wina że Peter tak wygląda?)

użytkownik usunięty

No wlasnie tej sceny wytłumaczenia tez mi brakuje bo sie ciekawie zapowiadało. Ale możliwe ze twórcy zapomnieli albo celowo zostawili niedokończony wątek by dac nam widzom wolna drogę.

użytkownik usunięty

Nie wiadomo ale raczej na pewno już do tego nie powrócą, w końcu historie nowych postaci są ciekawsze niż wyjaśnianie wcześniejszych zagadek (to oczywiscie ironia).

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones