PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=558695}
7,8 46 614
ocen
7,8 10 1 46614
Teen Wolf: Nastoletni Wilkołak
powrót do forum serialu Teen Wolf: Nastoletni Wilkołak

Całkiem fajny, polecam

ocenił(a) serial na 8

Ale najpierw pochwalę świetne tłumaczenie, na które troszkę kazano mi czekać, to jednak w pełni mnie zadowala i to od razu pojawiło się do dwóch odcinków, dzięki czemu mogłem od razu je obejrzeć. Pierwsze spostrzeżenia: ciekawy, na pewno schematyczny i typowy jeśli chodzi o losy nastolatków, to jednak z motywem thrilleru, romansu i komedii. Główni bohaterowie świetnie zagrali, akcja się rozkręca i już nie mamy tylko superbohatera o nad przeciętnych umiejętnościach. To moja pierwsza oglądana produkcja od mtv i aż jestem zdziwiony, że pokazuje nieraz odważne sceny jak zwłoki (w moim pojęciu obecne mtv to tylko nickelodeon dla trochę starszych dzieciaków, przez co nie oglądam tej stacji);

drażnią mnie opinie, że "a to w przerwie moich ulubionych seriali oglądam sobie Teen Wolf".. no ok, nie macie co oglądać, ale co ma to nas obchodzić? Na pewno takich seriali jak True Blood, czy Vampire Diaries nie przebije, ale to na pewno miła odskocznia, zwłaszcza, że to całkiem nowy serial, a jego twórcy znają w/w seriale, więc kto wie czym nas mogą zaskoczyć. Nie można też ocenić takiego serialu po 1 czy 2 obejrzanych odcinkach, bo jak wiadomo odcinki są w większości seriali bardzo nierówne, a dopiero w połowie i na końcu widać ich pełen potencjał i rozmach. Ja daję temu szansę i na pewno będę czekać na kolejne odcinki. W TB i VD występują już wilkołaki i to bardzo do siebie podobne, które są na dodatek w bliskich kontaktach z wampirami i są od nich zależne. Tutaj wątpię, że zobaczymy wampiry, ale na pewno warto docenić charakteryzację i efekty wilkołaków. Nie jest to dzięki Bogu oswojony wilczek ze zmienionymi oczami, ale niezła bestia żądna krwi. Ostatnio tak udaną kreację widziałem w Wilkołaku z Del Toro, a tu warto podkreślić, że ten serial aż tak ambitny nie jest. Na pewno będzie to miła rozrywka, nawet w oczekiwaniu na kolejne sezony naszych ulubionych seriali, jednak dla mnie zostanie na dłużej. Dajmy przykład VD z I sezonu pierwsze odcinki, a te ostatnie z II.. przecież nawet nie ma porównania, dla mnie to tak, jakby granicę wieku 2giego sezonu przesunięto do minimum dodając wątki z telenoweli meksykańskiej, no ale to nie miejsce na tego typu dyskusję. Podsumowując, polecam.

ocenił(a) serial na 8
freepick

Poza tym, tak na marginesie dodam, że martwi mnie moderacja tematów, a dokładnie ich kasowanie, w których TYLKO mówi się o napisach i tłumaczeniu, przecież to nie piractwo. Nie każdy lubi oglądać zagraniczne seriale bez napisów i to akurat nie chodzi o poziom j. angielskiego wyniesionego ze szkoły, więc drogi filmwebie nie przesadzaj z moderowaniem.

freepick

W końcu ktoś napisał pozytywną opinię.
Mi się bardzo spodobał serial (2 odcinki)
i uważam że to będzie bardziej dla mężczyzn serial. Pamiętniki Wampirów, Zmierzch itp. (nielicząc True Blood bo jest epickie) mogą się schować.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones