PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=558695}
7,8 46 614
ocen
7,8 10 1 46614
Teen Wolf: Nastoletni Wilkołak
powrót do forum serialu Teen Wolf: Nastoletni Wilkołak

1,2,3 sezon uwielbiałam,wręcz ubóstwiałam,ale 4 i 5 to jakaś totalna porażka.
Klimat się popsuł,relacje między bohaterami też i jakoś ostatnio dziwnie dzielą bohaterów na pary i przez to postacie jakby nie współpracują razem.
Scott,Stiles,Malia,Lydia wyglądają mocno(!) nie na swój wiek...ja widzę 25 latków ganiających w liceum za jakimiś płetwonurkami(?) eksperymentujących na nastolatkach i Theo wtf o co temu facetowi chodzi,kim jest,czemu pomaga jakimś świrom i jaki jest jego cel oprócz "dostania się do watahy(?)" .W centrum uwagi są ci chorzy doktorzy,a nie bohaterowie,tęsknie za imprezami,za luźnymi rozmowami,za normalnym życiem "nastolatków" ehh to wszystko było w 1,2 sezonie

ocenił(a) serial na 8
ManiaMularska_123

w sumie masz troche racji bo klimat pomiędzy postaciami no... sie zepsuł , nie ma już "tego" Stilesa co był kiedyś . Scott ssie , Lydia w sumie jest taka jak zawsze , ale moim zdaniem nie powinna kręcić z Parrishem . Derek , Chris i Breaden będą dopiero w 5B , to może coś się zmieni .
Uważam że cały 1 i 3 był świetny , ale w piątym wszystko dzieje się tak szybko , że nie idzie ogarnąć , bo mam wrażenie że kiedyś tak jakby była jedna " przygoda " i wszyscy się jej trzymali (np. sezon 3a - wataha alf , 3b-nogitsune , wcześniej kanima i te sprawy ) a w 5 każdy idzie w swoją strone . Każdy oprócz głównej fabuły ma jakieś swoje problemy .( A co do Theo , to w sumie za dużo "tłoku" robi w tym sezonie ). Według mnie sezon 5 jest mieszanką wszystkich problemów bohaterów i na to wszystko nałożona fabuła .

ocenił(a) serial na 7
Victoria9_B

Po prostu jest zbyt wielu bohaterów, żeby reżyserowie mogli się skupić na każdym z osobna w odpowiednim stopniu. Ciągle dodawali nowe postacie, ale zapomnieli o tym, żeby też kilka usunąć. Wszyscy narzekają, że nie ma Dereka, Chrisa itd. ale gdyby dodali każdego kogo chcecie, to w tym serialu byłaby sama akcja, żadnych dialogów bo na nie brakowałoby czasu :)

ocenił(a) serial na 9
ManiaMularska_123

Rzeczywiście klimat się zmienił. Ale warto wspomnieć, że to Theo i jego chory spisek przeciw Scottowi dzieli teraz bohaterów. Poza tym bohaterowie dorastają, nie ma co wymagać żeby ciągle byli tymi samymi głupiutkimi nastolatkami. :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones