PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=558695}
7,8 46 614
ocen
7,8 10 1 46614
Teen Wolf: Nastoletni Wilkołak
powrót do forum serialu Teen Wolf: Nastoletni Wilkołak

Horror?

ocenił(a) serial na 3

Czemu ten serial ma być niby horrorem? Przecież krew się nie leje i nie ma się czego bać.

czlowiekfrank

Tak, ale wiesz - wilkołaki, nocne sceny i takie tam ;p Udawajmy, że mają rację ;-)

czlowiekfrank

Ponieważ w horrorach występują duchy, wampiry, zombie i inne nadprzyrodzone istoty. Krew się leje głównie w thrillerach.

ocenił(a) serial na 3
lily333

Ja bym to bardziej nazwał fantasy.
A to, że są tu wilkołaki i nocne sceny, to wg mnie za mało jak na horror.

czlowiekfrank

Może kiedyś poleje się więcej krwi ;P

ocenił(a) serial na 3
lily333

Prędzej mi kaktus na głowie wyrośnie xD

czlowiekfrank

Uważaj, bo jeszcze Ci wyroście i będziesz miał problem z ubraniem czapki zimą ;P :)

ocenił(a) serial na 2
lily333

Nie, jeśli se wytnie kółeczko...;)

ocenił(a) serial na 2
WhiteDemon

taa horror jeszcze czego! Tym kiczowatym wyglądem po przemianie mają mnie przerazić?? o.O ej nie no na serio, te wilki wyglądają jakby ktoś im maseczkę w spa na porost włosów nałożył i zapomniał zdjąć xD A Alfa wygląda jak mniejszy King Kong z wielkimi uszami xD Taki wygląd wilka to był ale w latach 30. teraz jest XXI wiek, doba efektów specjalnych, mogli się bardziej postarać...

ocenił(a) serial na 5
Nava15

W zupelnosci sie zgadzam. Nie takich wilkolakow oczekiwalam.

xena_4

Ja też. Myślałam raczej, że to będą przerośnięte wilki z miękkim futerkiem. :D

ocenił(a) serial na 2
Nava15

Z horrorem to wiele wspólnego nie ma - oprócz umieszczenia w fabule supernaturals...
Jedyną, powtarzam JEDYNĄ sceną która w przeciągu 6 odcinków TW wywołała u mnie jako takie napięcie - SPOILER była ta wizja czy tam sen Scotta z Allison w autobusie, gdy zmienił się w...dobra, nie spoilerujęXD

Ten motyw nawet miał coś ze starych, dobrych horrorów klasy B, ale poza tym...
Ech, szkoda gadać;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones