PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=558695}
7,8 46 532
oceny
7,8 10 1 46532
Teen Wolf: Nastoletni Wilkołak
powrót do forum serialu Teen Wolf: Nastoletni Wilkołak

Ponoć mają go uśmiercić w Arrow i wraca do TW w 5sezonie bo ma być historia jego biologicznych starych wie ktoś coś o tym?

martaksp_87

Nic o tym nie słyszałam szczerze mówiąc, ale wątpię że go zabiją bo w Arrow ma jedną z ważniejszych ról. Jedyne co mi się obiło o uszy o sezonie 5 TW to, że skupią się na matce Malii, Parrishu i chyba Argencie.

użytkownik usunięty
martaksp_87

Dziś na stronie mtv. com pod jednym z odcinków teen wolfa widziałem, rzeczywiście ktoś napisał spoiler że coś ma być w 5 sezonie o jego rodzicach, ale tylko tyle.

ocenił(a) serial na 6

Biorąc pod uwagę, że pierwotny plan scenariusza zakładał, że Jackson okaże się synem Petera to może się niebawem okaże, że Peter może otworzyć jakieś liceum dla swoich nastoletnich dzieci, o których nie wie. xD

LemonadeChan

To jest pewne, że tak miało być? Bo nie mogę w google'u żadnych inf znaleźć :<

ocenił(a) serial na 6
aniula_anka

Jest, o ile pamiętam, Jeff Davis napisał gdzieś coś takiego. Teraz nie mogę znaleźć, ale jakiś link był pdoany nawet tu na forum, w jednym z tematów o Malii.

ocenił(a) serial na 8
martaksp_87

Zabija Jacksona w Arrow?? NIe. Nie moga tego zrobic. Nie moga!! Na pewno gra tam jakas fajna postac, chociaz nie wiem bo nie ogladam...
Ale jak tam go zabija to wtedy wroci do Teen Wolf;( I znowu bede musiał ogladac ta jego glupia morde ;/ a do tego jeszcze jakis jego watek i jego rodzicow;/ jak by nie mieli nic ciekawszego do pokazania;/

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones