PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=558695}
7,8 46 569
ocen
7,8 10 1 46569
Teen Wolf: Nastoletni Wilkołak
powrót do forum serialu Teen Wolf: Nastoletni Wilkołak

Właśnie nie wiem w zwiastunie było, że się pocałowali ale czy będą razem?

ocenił(a) serial na 7
gondziowaa

ne sądzem.

a tak serio, oni mi do siebie wybitnie nie pasują. wiem, że to by było spełnienie marzeń Stilesa, ale też mam wrażenie, że jakby doszło do tego, że oni są razem, to by się chyba pozabijali. Lydia potrzebuje samca alfa i to już ktoś pisał wcześniej, a Stiles wydaje mi się, dałby jej się stłamsić, żeby tylko mieć spokój. obydwie postaci straciłyby wg mnie, gdyby byli razem.

Stiles jest zakochany w wyobrażeniu idealnego związku z nią, które pielęgnuje w sobie od lat.

wg mnie powinno mu się dać inny obiekt westchnień, a nawet nie westchnień, tylko PRAWDZIWĄ dziewczynę... w sensie, która chciałaby być z nim. jakieś ochotniczki? :]

ocenił(a) serial na 8
coldgirl_eire

chyba, że związek z nią obudziłby w nim samca alfa... Ale wtedy jego postać też by straciła. Ja swego czasu miałąm nadzieję na to, że będzie z Ericą, jak mu wyznała, że się w nim kochała.... Teraz niestety dupcia. Może Cora?

gondziowaa

Moim zdaniem zacznie sie rozwijać wątek romantyczny z nimi ale w takim "normalnym" związku to nie będą.

ocenił(a) serial na 8
gondziowaa

Jeff Davis (reżyser) tak wyraził się na temat Stydii:
"I love Stiles and Lydia’s relationship particularly for the fact that we’re trying to tell a story of a boyhood crush turning into possibly adult love. Stiles must see Lydia as more than just a beautiful girl before he could actually love her and Lydia has to see Stiles as more than just a dumb kid chasing after her. It’s interesting to try to craft growing, maturing relationships."
"possibly adult love"... z tego wynika, że baaaardzo możliwe jest to, że będą razem. I wygląda na to, że będzie to bardzo ciekawie przedstawione. Osobiście nie mogę się doczekać, od początku bardzo chciałam żeby Lydia zakochała się w Stilesie! Głownie dlatego, że miałam identyczną wizję ich miłości.

ocenił(a) serial na 10
gondziowaa

http://teenwolfdaily.com/new-finale-spoilers-from-eonline/#comments

thesebruises: Any Stiles/Lydia interaction?
Zero.

to coś chyba na temat finałowego odc.

ocenił(a) serial na 10
gondziowaa

o ludzie... raz sie pocalowali to juz koniecznie musza byc razem???
Ja sie tu zastanawiam co Jenifer miala na mysli mowiac o Lydii "banshee"
jedyne co znalazlam to wikipedia
http://pl.wikipedia.org/wiki/Banshee

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones