PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=558695}
7,8 46 614
ocen
7,8 10 1 46614
Teen Wolf: Nastoletni Wilkołak
powrót do forum serialu Teen Wolf: Nastoletni Wilkołak

Ostatnio pojawiło się kilka spoilerów oto one:

-sezon 5 będzie miał 20 odcinków
-aktor grający Brett'a dołączy do regularnej obsady
-ten sezon skupia się na Scott'ie
-mama Malii będzie w tym sezonie,dalej nie wiadomo,która aktorka ją zagra
-poznamy nową postać Dr.Vallack -wybitnego dżentelmena,który posiada wyjątkową zdolność do
rozwiązywania tajemniczych powiązań zaginionych ludzi,pomoże Scott'owi w poszukiwaniu
członka jego stada,który zniknie w ostatnim odcinku czwartego sezonu
-koniec odcinka dwunastego,czwartego sezonu będzie niezmiernie szokujący dla fanów,a
oczekiwanie na pierwszy odcinek piątego sezonu będzie niezrównoważone
-Deucalion być może powróci na stałe
-potwierdzone postacie,które na pewno będą w przyszłym sezonie to jak na razie
Stiles,Kira,Scott,Liam,Brett i Malia

Ale najważniejszy jest ten:
-jedna z głównych postaci nie pojawi się w sezonie 5 !!


Jak sądzicie, kto nie pojawi sie w 5 sezonie Derek czy Lydia ?

Ja uważam ze Lydia, ponieważ Holland ostatnio w wywiadzie mówiła coś o odejściu.
Chociaż mam nadzieję ze jednak to nie ona bo uwielbiam tą postać !

INFO: http://teen-wolf-poland.blogspot.com/2014/08/5-sezon-spoilery.html#more

ocenił(a) serial na 9
afrodytka19

Bardzo wątpię w te spoilery. Piąta seria dopiero zamówiona, pewnie pracują nad scenariuszami, a tu nagle szczegóły całego sezonu.

ocenił(a) serial na 9
RobertSolski

Ja sądzie że one są prawdziwe, nawet na comin con Jeff wiele wyjawił spoilerów odnośnie 5 sezonu

ocenił(a) serial na 10
afrodytka19

Ja tam się cieszę, że zostaje Stiles, Kira i Malia.

ocenił(a) serial na 7
afrodytka19

A czy to na pewno chodzi o sezon 5? A nie przypadkiem drugą połowę 4. serii?

ocenił(a) serial na 9
kropkaaa

Nie, no wszystko jest o 5 sezonie. Możliwe ze jednak w ostatnich odcinkach moze się stać coś nie dobrego jednej z postaci, która ma się nie pojawić w 5 sezonie (Lydia lub Derek)

ocenił(a) serial na 7
afrodytka19

No chyba, że tak :) Z dwojga złego mam nadzieję, że Derek, bo uwielbiam Lydię i liczę na jakieś rozwinięcie jej relacji z Parrishem.

ocenił(a) serial na 9
kropkaaa

Ja również wole żeby Lydia została, ale są małe szanse :'(

ocenił(a) serial na 10
afrodytka19

Bez Dereka serial nie da rady ;). Wielu ogląda go tylko dla Stilesa i Dereka.

ocenił(a) serial na 9
walker666

Mi się zdaje ze stracą mniej więcej tyle samo oglądalności jak nie będzie Lydii czy Dereka

ocenił(a) serial na 10
afrodytka19

Dla mnie Lydia jest zbędna. Bez Stilesa i Dereka serial nie istnieje.

ocenił(a) serial na 9
walker666

No widzisz, a ja uwielbiam Lydię jest moja ulubioną postacią haha
Zdania są podzielone

ocenił(a) serial na 9
afrodytka19

Jak dla mnie mogłaby odejść Malia, i po problemie :D I Derek by został, i nasza kochana Lydia <3 Sporo osób ciśnie po Malii a wątki Lydii jak i sama postać są dla większości ciekawe i pozytywnie odbierane.. Panie Jeff, taki błąd zrobić, no aż ręce opadają ..

ocenił(a) serial na 9
wTajemniczona997

Jeff nigdy nie wywala bohaterów. Oni sami odchodzą.

ocenił(a) serial na 9
RobertSolski

Ale na pierwszym miejscu ich przyjmuje, prawda ? Gdyby nie przyjął takiej Malii nie byłoby problemu :P Poza tym skoro aktor gra daną rolę, to musiał się o nią ubiegać, czyli zależało mu na niej. Musi się coś stać żeby przestało mu zależeć na danej roli, niekoniecznie z przypadków losowych..

ocenił(a) serial na 8
wTajemniczona997

no i zgadzam się w stu procentach! Malia jest dla mnie kompletnie zbędna, nudna i wprowadzona na siłe, bo im się obsada wykruszyła. Niezbyt przyjemnie mi się na nią patrzy... Za to bez Dereka czy bez Lydii będzie słabo. Wg mnie oczywiście;) Już jest ciężko bez Isaaca dodam...

użytkownik usunięty
afrodytka19

Ja bym chciala, żeby Malia została zabita, ale jeśli miałabym wybierać między Derekiem a Lydią to wybieram Dereka jako postać zagrożoną.

ocenił(a) serial na 10

Scott, Derek i Stiles to najważniejsze postacie, które są raczej nietykalne. Holland coś wspominała o odejściu czyli Lydia. Lubie ją. ale bez niej sobie serial poradzi, ale bez jednej postaci z tej trójki raczej nie. Ja obstawiam, że nikt z tej czwórki nie zginie.

ocenił(a) serial na 9

No nie ? Malia dead i po sprawie, i tak nic do serialu nie wnosi ... W sumie w promo 2 części sezonu na comic-con była Breaden ze zrozpaczonym głosem : Derek? Derek ?? A on leżal nieruchomy ...Choć podobno ma być człowiekiem i zmagać się z taką zmianą i samym sobą, blabla .. Więc już sama nie wiem .. xD

ocenił(a) serial na 8
afrodytka19

Ja osobiście obstawiam Dereka, bo Holland powiedziała, że bardzo lubi grac Lydię i gdyby jej nie grała to była by bezrobotna (tak powiedziała) + podobno Hoechlin już się pożegnał z obsadą. I jeszcze Jeff potwierdził, że Lydia w dalszych sezonach wciąż będzie próbować kontrolować swoje moce.

BloodyNel

Szczerze mówiąc Derek najlepszy był w 1 i 2 sezonie. Pozniej coraz gorzej, a w tej chwili to taka klucha z niego, że nie mogę patrzeć. Nie wiedzą chyba w jakim kierunku ma iść jego wątek i przede wszystkim nie mają dla niego nic ciekawego to chcą z niego zrobić człowieka, a to wydaje się tak nudne, że sceny z nim ostatnio najlepiej bym przewijała. Także ja tęsknić nie będę.

ocenił(a) serial na 9
Arlett_a

Zgadzam się z tobą, lubiłam go w 1 i 2 sezonie ale od 3 jest co raz gorzej... Po prostu nie maj.ą na niego pomysłu.

ocenił(a) serial na 8
Arlett_a

I właśnie dlatego sądze, że zakończą wątek Dereka. Bo co jak co, ale Lydia ma jeszcze wiele wątków + Parrish or Stiles

ocenił(a) serial na 10
BloodyNel

Niech zostawią Malie. Stiles wreszcie ma dziewczynę ;p.

ocenił(a) serial na 8
walker666

Niestety Malii za szybko nie uśmiercą. Ale też się zastanawiam nad Kirą.

ocenił(a) serial na 10
BloodyNel

Kiry nie uśmiercą ;). Martwię się o Petera i Lydię ;/

ocenił(a) serial na 8
walker666

Petera na 90% zabiją, a Lydię na 40%, bardzie obstawiam Dereka niż Lydie

ocenił(a) serial na 10
BloodyNel

Przecież ma się okazać, że ktoś jeszcze przeżył pożar. Derek przeżyje dla mnie to pewne.

ocenił(a) serial na 9
walker666

Hm może nie mają żadnej ciekawej historii dla dereka, ale to nie zależy od Jeffa czy Holland zostanie czy nie... Może tak jak Crystal postanowiła ze jest juz na to za stara (tak mówiła w wywiadzie)

ocenił(a) serial na 10
afrodytka19

Może zginie ktoś z rodziców. Ale Dereka i Lydii nie zabiją.

ocenił(a) serial na 9
walker666

nie... ma odejść jedna z głównych postaci wiec albo Derek albo Lydia... Mało możliwe ze jest to kłamstwo (ten spoiler), ale i tak mam taka nadzieję

ocenił(a) serial na 9
afrodytka19

Z dwojga złego wolałabym żeby odszedł Derek. Mimo tego, że go lubię nie wyobrażam sobie tego serialu bez Lydii + chcę ją widzieć ze Stilesem. Malia out ;)

ocenił(a) serial na 10
killijoy

Ale to by było naciągane. Lydia traktuje Silesa jako przyjaciela i nic więcej.

ocenił(a) serial na 9
walker666

No nie wiem... Mi sie zdaje ze ona coś poczuła do niego np.. wtedy jak go pocałowała.
No niby Stiles i Lydia mają byc razem w 5 sezonie (jak lydia w nim wystąpi...)

ocenił(a) serial na 10
afrodytka19

To ci się źle zdaje :P. Czytałem gdzieś, że Lydia go pocałowała by się uspokoił. Ona go traktuje tylko jako przyjaciela.

ocenił(a) serial na 9
walker666

No to wiadome ze chciała go pocałować żeby sie uspokoił... Ale jej mina po tym pocałunku była jednoznaczna.
Moim zdaniem ona coś do niego może lub czuje, jest to postać która cały czas się zmienia i w porównaniu do 1 sezonu jest diametralna róznica

ocenił(a) serial na 10
afrodytka19

No nie wiem... Według mnie nie ma między nimi chemii. Stlles jest teraz z Malią.

ocenił(a) serial na 9
walker666

Moim zdaniem właśnie relacja Stilesa i Malii jest bardziej naciągana, ledwo się znali, spędzili razem noc i wielki związek.

ocenił(a) serial na 9
killijoy

Każdy ma inne zdanie... ja sie zgadzam z killijoy, uważam że pomiędzy Stilsem a Malią nie ma chemii, a przecież są parą... bardzo naciągany ten związek

afrodytka19

Odejdzie Derek bo już oglądam 5 sezon i Lydia nie odejdzie tylko zostaje. Fajny jest piąty sezon możecie pooglądać go na alekino. tv

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones