PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=558695}
7,8 46 504
oceny
7,8 10 1 46504
Teen Wolf: Nastoletni Wilkołak
powrót do forum serialu Teen Wolf: Nastoletni Wilkołak

NOWY TRAILER 5B

użytkownik usunięty

Możecie obejrzeć tutaj: https://www.youtube.com/watch?v=FUrSqnBWEm4

Także wiemy teraz, że oprócz Deucaliona i Argenta powraca dziaduś Argent (mogliby go w końcu zakillować, serio), Meredith i w pewnym sensie Bestia czyli pewnie villain nr 1 sezonu 5b ("powraca" dlatego, że była wspominana w s2; Allison miała z nią nawet rodzinny naszyjnik).

Co myślicie?

ocenił(a) serial na 8

Myśle że sezon 5B będzie złączeniem wszytskich sezonów w jeden - wszystkie stworzenia jakiekolwiek były ( Kanima , Banshee , Chimera , Wiklołaki , Oni , Jaguoro...... ( Kate ), Kitsune, Hot Dog - Hellhund - whatever ....itp). Powracają także byłe postacie takie jak Gerard (" dziadzuś" Allison ), Deucalion... Zastanawia mnie fakt po czyjej stronie oni wszyscy będą ? Tzn , czy zmienią się , pomogą Scottowi i zaczną działać przeciwko Dread Doctors ? Czy przyłączą się do Theo , bo będą miały z tego kożyść , czy zostaną neutranle , lub takie jak były , chcąc tylko zgładzić Dread Doctors? A tak się nagle stało... że akurat w tym momęcie paczka ( stado ) Scotta się rozpada.... Hmmm - #Interesting # literally

użytkownik usunięty
Victoria9_B

Nie wiadomo czy Kate wraca w tej części sezonu czy nie, ale ja osobiście nie chce jej tu widzieć :P
Możliwe, że część z tych postaci przyłączy się do Scotta i jego stada, niektórzy - jak Gerard - mogą się po prostu snuć aby dowiedzieć się jak zabić francuską bestię. Do Theo wątpię żeby się ktoś przyłączył no ale nie wiadomo, zobaczymy.

ja osobiście uważam że deucalion stanie po stronie scotta ze względu na sezon 3 mogli go zlikwidować lecz pomogli mu odzyskać wzrok i był tam fragment że zrobili to dlatego że wieżą że morze być nadal tamtą alfą co chciała pokoju z argentami... choć nigdy nic nie wiadomo... wie może ktoś kiedy nowy odc ?????

użytkownik usunięty
BlackHero

No właśnie, musimy czekać i zobaczymy. 5 stycznia

Podobno 6 :)

użytkownik usunięty
GwiaZdQa

No w Polsce będzie 6.01, w Stanach i na streamach naszego czasu w nocy z 5 na 6 a czasu amerykańskiego 5.01 pod wieczór ;)

Aha ok :) Juz się doczekać nie mogę... ;)

Szkoda że jak na razie nie wiadomo czy Daniel wróci do obsady

sentia

A Kira i Derek ??

GwiaZdQa

Kira na pewno będzie a o Dereku nic nie wiadomo

sentia

To chociaż tyle :) Ale spieprzyli sprawę z Derekiem... On gra jedną z głównych ról i powinnien być w każdym odcinku...

ocenił(a) serial na 9

Ohhh tak będzie gorąco, chce zobaczyc naszą zkatatonizowaną Lydię w walce! A tak a propos, La Bete wspomniany w drugim sezonu etc. Spotkałem na tumblerze istatnio wzmianke o tym ze Allison bedzie tą bestią, kto co na to? Troche abusurd ale ten serial oparty jest na takich grach...

LydiaScream

Nie wydaje mi się... Reżyserzy zaczynają w kolejnych odcinkach coraz bardziej wymyślać... , ale wątpie żeby wskrzesili Alison, nawet jako bestie. :)

użytkownik usunięty
LydiaScream

Też wątpię, żeby coś takiego zrobili ale jestem bardzo ciekawa kto się okaże tą Bestią

Może Deucalion :)

użytkownik usunięty
GwiaZdQa

Ja stawiam na Petera bo chciałabym żeby wrócił ;)

No tak też może być :) Ale teraz powinni pomóc w walce z Dread Doctors wszyscy :) A w szczególności Kira, Derek, Peter i Argentowie ;)

użytkownik usunięty
GwiaZdQa

Nie wiem jakby Kira miała im pomóc skoro sama ma problemy ze swoimi mocami :P Ale reszta to jak najbardziej. :) Zresztą możemy już podziwiać Bestię w pierwszych 5 min, które MTV dzisiaj wypuściło, dodałam niedawno temat o tym i podałam linka :)

Wielkie dzięki! ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones