PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=558695}
7,8 46 614
ocen
7,8 10 1 46614
Teen Wolf: Nastoletni Wilkołak
powrót do forum serialu Teen Wolf: Nastoletni Wilkołak

Jak ten serial może mieć na filmwebie 7,9? Przecież to jest totalny kicz. Obejrzałem prawie cały 1 sezon z moim chrześniakiem i nie mogłem powstrzymać się miejscami od śmiechu. Wilkołaki to były w Underworld, Dog Soldiers. Wilkołak był w filmie The Wolfman z 2010, w Amerykańskim wilkołaku w Londynie, w Skowycie, karykaturalnie ale jednak nawet w Nastoletnim wilkołaku z Michaelem J. Foxem (tak na marginesie soundtrack do tego filmu jest niesamowity i można go znaleźć tutaj https://www.youtube.com/watch?v=CUCOPmuO-xA szczerze polecam, szczególnie urodzonym w latach 80').

Tutaj zaś? To są wilkołaki? Jak, gdzie, niech ktoś mi pokaże jednego. Z tego serialu wylewa się tani kicz podlany 4 metrami mułu. Te wilkołaki bardziej przypominają wampiry z Buffy niż wilkołaki, charakteryzacja niemal identyczna. Proszę sobie porównać.

Ludzkie gusta są niezrozumiałe. 7,9 dla tego serialu to jakiś kiepski żart. W dodatku nieśmieszny w ogóle.
No ale ponoć z gustami się nie dyskutuje.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones