PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=558695}
7,8 46 614
ocen
7,8 10 1 46614
Teen Wolf: Nastoletni Wilkołak
powrót do forum serialu Teen Wolf: Nastoletni Wilkołak

Nie cierpię jak serial mnie tak wciągnie że tylko wyczekuję cały tydzień na te 40min a później znowu cały tydzień myślę co się wydarzy looool :/

ocenił(a) serial na 8
damian4815162342

Hahaha, mam tak samo! Teen Wolf strasznie mnie wciągnęło. I jak np. PLL czy TVD nie mogłabym obejrzeć 5 odcinów pod rząd, tak TW potrafię oglądać cały dzień i mnie nie zamula

ocenił(a) serial na 10
breakeven

PLL fajne ale nie równa się TW . W teen wolf przynajmniej wiadomo o co chodzi :D

ocenił(a) serial na 8
damian4815162342

PLL strasznie się dłuży. Powinno się skończyć na 3 sezonie, a jest już 6 i końca nie widać, a podobno ma być jeszcze 7. Oglądam tylko dlatego, że mam sentyment i chcę wiedzieć kim jest A. A Teen Wolf zachwyciło mnie już od pierwszego sezonu. Obsada super. Najbardziej podobała mi się ta z sezonów 1-3, chociaż teraz też nie jest źle. Tęsknię za Isaackiem, Allison, Chrisem, Derekiem, Ericą. Wydaje mi sie, że klimat serialu się zmienił po odejściu- właściwie głównych- bohaterów. Trochę żal mi tego starego, dobrego Teen wolfa. Coraz mniej skupiają się na wilkołakach, a coraz więcej na innych ''dziwolągach''. Aczkolwiek z nowego składu bardzo lubię Liama. Nowi aktorzy wprowadzili świeżość. Miejmy nadzieję, że serial będzie zmierzać w jeszcze lepszym kierunku ;)

ocenił(a) serial na 10
breakeven

Tak brak tych starych aktorów.... dla mnie najlepszy sezon 3 z bliźniakami i opętanym Stilesem :) PLL to ja też oglądam żeby dooglądać , serial naprawdę miał duży potencjał , fajna historia , ładne aktorki :D ale zrobili z tego masakrę , teraz oglądam PLL jak pokój sprzątam i tylko czasami patrzę na telewizor bo i tak nie wiem o co chodzi :D

ocenił(a) serial na 8
damian4815162342

Zbyt długo to ciągną. Ja już bym chciała wiedzieć jak się PLL skończy. Mimo wszystko oglądam i liczę na to, że szybko wyjaśnią zagadki.

ocenił(a) serial na 10
breakeven

Chyba potrzeba jeszcze z 5 sezonów by znaleźć odpowiedzi na te wszystkie pytania

ocenił(a) serial na 8
damian4815162342

Mam nadzieję, że 6 lub 7 będą ostatnimi sezonami.

ocenił(a) serial na 10
breakeven

7 jest ostatni , to już potwierdzone :)

ocenił(a) serial na 8
damian4815162342

Z jednej strony to fajnie, że nareszcie wszystko zostanie rozwiązane. Ale z drugiej szkoda, bo tyle czasu poświęciłam temu serialowi i teraz taka szkoda że już go nie będzie. Będzie żal- zbyt łatwo się przywiązuję do seriali

ocenił(a) serial na 10
breakeven

Znam to ale wolę żeby już skończyli i może wezmę się za coś nowego bo PLL zabrnęło już za daleko ale wytrzymam do końca :D

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones