PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=558695}
7,8 46 472
oceny
7,8 10 1 46472
Teen Wolf: Nastoletni Wilkołak
powrót do forum serialu Teen Wolf: Nastoletni Wilkołak

MIECZYSŁAW :D Ktos tu na forum miał rację ;)

LightMoisture

i już wiadomo skąd ten spryt i inteligencja :D Polskie geny robią swoje

ocenił(a) serial na 8
kat_

Hahah pewnie!

ocenił(a) serial na 8
LightMoisture

Masakra.. A ja dalej czekam na samego Stilesa :/

ocenił(a) serial na 8
LightMoisture

Też tak macie, że jak usłyszycie jakiś polski akcent w filmie/ serialu to aż tak miło i przyjemnie haha? A po za tym, czy ten żołnierz, któremu Doughlas kazał przejść przez włom nie miał na hełmie biało-czerwonej flagi? Tak mi mignęło, ale nie jestem pewna.

ocenił(a) serial na 8
breakeven

To była francuska flaga.

ocenił(a) serial na 8
no_bo_co

Właśnie jakoś nie pasowało mi, że niby Polska. Dziękuję bardzo za wyjaśnienie :) Nie patrzyłam w tamtym momencie zbyt uważnie

ocenił(a) serial na 8
breakeven

Jednak to flaga rzeszy.

ocenił(a) serial na 9
breakeven

mi się spodobała mapa u nazistów. Tylko Polska w 1939-1945 chyba nie do końca miała takie granice...

Agness_92

I Polska nie była zaznaczona, jako jedno z państw, które Niemcy chcieli zaatakować

ocenił(a) serial na 7
breakeven

To nie flaga polska ale flaga rzeszy a dokładniej jej kolory czarny, biały i czerwony
http://myvimu.com/exhibit/10018117-helm-niemiecki-m-42-ss-totenkopf

ocenił(a) serial na 8
Ageha

To już wszystko jasne dlaczego nie widziałam czarnego. Scena nagrywana po zmrpku, czarne kaski. Więc wydawało się jak flaga Polski :)

ocenił(a) serial na 2
LightMoisture

Mieciu... pasuje mu.
Mnie najbardziej interesuje czemu mapa, na którą wykrwawił się ten niemiecki żołnierz, jest współczesną mapą Europy. Nie dość że Polska ma tam granice po wojenne, to widzę tam Słowację, Ukrainę i kraje bałtyckie. No i ZSRR wyparowało. Czyżby Ghost Riders ich również zabrali? :)))
Tu dowód:
https://68.media.tumblr.com/2638a420e72b1db4a5d0bfc32bf32377/tumblr_inline_ojzel 7cVWt1sa9ffz_540.jpg

LightMoisture

Mieczysław :D to chyba mój ulubiony moment serialu :) Padłam :)

ocenił(a) serial na 9
LightMoisture

Mieczysław, jak miło! Cały fandom głowi się jak to przeczytać a Polacy szczęśliwi ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones