PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=558695}
7,8 46 568
ocen
7,8 10 1 46568
Teen Wolf: Nastoletni Wilkołak
powrót do forum serialu Teen Wolf: Nastoletni Wilkołak

Pierwszy teaser

ocenił(a) serial na 5

https://www.youtube.com/watch?v=r3ZPbGlYKmA
Pierwsze wrażenie? Znowu będzie mrok. W sumie trochę się boję, że po ostatnim sezonie będzie klapa, ale może będzie równie dobre, co druga połowa sezonu trzeciego.
Doktorzy pewnie są z psychiatryka, gdzie zamknęli Petera, a dziwne istoty w słoju mogą być tymi irlandzkimi duchami, które mają się w tym sezonie pojawić.
Oby ten sezon nie był przerostem formy nad treścią, bo nawet zaczęłam pokładać w niego nadzieję.

ocenił(a) serial na 8
deathmaster

Mi osobiście sezon 4 się w miarę podobał, ale mam nadzieje że jednak powrócą do klimatu bardziej mrocznego jak w sezonie 3. Być może ewentualny psychiatryk z duchami w tle mi to zapewni.

deathmaster

jedyne czego pragnę, to żeby pozbyli się Malii, bo nikt mnie nie irytuje tak jak ona.

ocenił(a) serial na 7
deathmaster

No i super! Mroczny teen wolf jest zajebisty, a nie takie piardu piardu jak w poprzednim sezonie. Uwielbiałam 3 sezon, najlepszy moim zdaniem :) jeśli ten będzie w tym klimacie to tym bardziej nie mogę się doczekać!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones