PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=558695}
7,8 46 532
oceny
7,8 10 1 46532
Teen Wolf: Nastoletni Wilkołak
powrót do forum serialu Teen Wolf: Nastoletni Wilkołak

Scenarzysta Eric Wallace podczas jednego z wywiadów wyjawił garść informacji na temat najnowszego sezonu. Premiera ma się odbyć w czerwcu tego roku, ale dokładna data nie jest jeszcze znana. Tytuł premierowego odcinka to Creatures of the Night. Kręcenie ma się rozpocząć na początku przyszłego miesiąca.
Tak jak mówi tytuł tematu, nowy sezon ma być najstraszniejszym w historii serialu. A przynajmniej scenarzyści pracują nad tym, by taki był.

Tyler Posey twierdzi, że szykują po raz kolejny coś nowego i zarazem tak niesamowitego, że obejrzałby cały sezon tylko dla tego jednego elementu.

Szczerze? Nie wierzę w żadne zapewnienia. Nie po takiej klapie, jaką był sezon czwarty :P

użytkownik usunięty
deathmaster

Pewnie wyolbrzymiają ;) Zobaczymy co nowego wykombinują bo szczerze chcę już obejrzeć nowy sezon ;p Miejmy nadzieję, że będzie choć odrobinę lepiej niż w 4 sezonie.

ocenił(a) serial na 8
deathmaster

Dobrze by było, gdyby 5 sezon poziomem dorównywał 3 :)

ocenił(a) serial na 8
deathmaster

WOW no to mnie tą informacją zadowoliłeś :) , ale jestem tego zdania co naomiclark , byle dorównał 3 :), bo rzeczywiście 4 była słaba :(

ocenił(a) serial na 8
nea_filmweb

A moim zdaniem aż taką klapą 4 sezon nie był! W porównaniu do innych seriali które już po drugim sezonie są mdłe i nudne, tam przynajmiej cały czas jakaś akcja była (no i muzyka serialowa bezbłędna, ale to tak na marginesie ;p).

ocenił(a) serial na 8
Ga_aba

Tak tak zgadzam się , jeżeli porównać do innych to był DOBRY , ale porównać do 3 , 2 to 4 była słaba przy nich.

nea_filmweb

Dla mnie najlepsze były 1 i 3b w sumie ;)

ocenił(a) serial na 8
revira

2 też była fajna ;d " scena jak derek gonił jaszczurkę + walka była jedna z najlepszych scen"

Dla mnie ranking wygląda tak ! :D

1. ( 3a) Alfy , walki , mroczniejszy klimat , coś fantastycznego TEGO SIĘ TRZYMAĆ !
2. (1) - bardzo podobał mi się wątki miłosne scota a allison ;D
3. (2) - Sezon zaskakujący , ciekawy - DOBRY
4. (3b) - ninja duchy niezbyt mi tam pasowały.. , jakoś za dużo s-f zamiast ząbków/ rozlewu krwi.
5. (4) spory minus , potworki , Kate i jej powrót uważam za kompletnie niepotrzebny spory gwozdek :( , cały sezon 4 ratował parę akcji w szczególności odcinek końcowy który wbił mnie w fotel ! :)


Oby 5 sezon dorównał 3a , był jeszcze mroczniejszy , więcej krwi , przemian , ząbków a będą płakał ze szczęścia co seans :)

deathmaster

Cóż, trzeba by zapytać ich, jaka jest ich definicja nowości. Bo z tego co pamiętam gdy Jeff obiecywał coś nowego i zaskakującego to wróciła Kate. To nie było nowe, a nawet jeśli było zaskakujące to bynajmniej nie pozytywnie.
Ale mniejsza o to. W każdym razie, nie mam linka do artykułu, ale czytałam w necie, że 4 sezon ma się skupiać na kilku rzeczach: powrocie daracha, matce Malii, prawdopodobnym powrocie Deucaliona (ale w to najmniej wierzę) i na postaciach Bretta i Breaden, którzy mają na stałe dołączyć do ekipy. Zobaczymy co z tego wyjdzie i ile w tym prawdy.
Ktoś jeszcze zetknął się z informacją, że sezon 5 ma być ostatnim i kończyć się filmem reżyserii Jeffa?

ocenił(a) serial na 5
revira

Coś słyszałam o tym filmie, ale do tej pory zawsze brałam je za żart. Jeff to niezły dowcipniś przecież.

użytkownik usunięty
revira

Braeden ma dołączyc do głównej obsady? Ja słyszalam tylko o Brettcie... ale mniejsza z tym. Ja się zetknęłam :) Film ma powstać wtedy kiedy będzie pewne że 5 sezon to ten ostatni, ale Jeff chce jeszcze serial pociągnąć. Trzeba poczekać na 5 sezon i jego wyniki oglądalności.

ocenił(a) serial na 8
deathmaster

Moim zdaniem za bardzo brną w ratowanie świata przed fantastycznymi potworami niech skupią się na wątkach szkolnych bo te mają największą siłę i są śmieszne zwłaszcza jak w pobliżu jest trener. Uważam że powinni skupić się na stadach wilkołaków walk pomiędzy nimi i wprowadzić klany wampirów ci nieźle by namieszali.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones