PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=558695}
7,8 46 568
ocen
7,8 10 1 46568
Teen Wolf: Nastoletni Wilkołak
powrót do forum serialu Teen Wolf: Nastoletni Wilkołak

Trailer 5 sezonu

ocenił(a) serial na 8

MTV właśnie pokazał trailer 5 sezonu - https://youtu.be/R4YDcV1QpLk

ocenił(a) serial na 8
Pavez

Właśnie na taki trailer CZEKAŁEM NA TAKI SESON
MROCZNY , CIEKAWY :) Nic tylko czekać.

ocenił(a) serial na 8
nea_filmweb

Sezon 3B był mroczny.
Boję się jednak, że zaczną za bardzo kombinować w tym sezonie, tak patrząc na ten zwiastun...

ocenił(a) serial na 8
nea_filmweb

W końcu tak jak zapewniali, ten sezon ma być najstraszniejszy z wszystkich i oby był. :)

ocenił(a) serial na 8
Pavez

Oby tak było jak mówią bo kolejnej szmiry nie zniosę!!!!

Lydia w psychiatryku? Cóż, to musiało się zdarzyć wcześniej lub później. Nowe wilkczki? Wow! Nowi wrogowie? Wyglądają dobrze i wzbudzają strach, gdy nie można zobaczyć ich twarzy. Czekam!!

ocenił(a) serial na 8
Pavez

Okropne audio ;/ , postanowiłem to zmienić :D
https://www.youtube.com/watch?v=YD79_GdMgCA

użytkownik usunięty
Pavez

No to czekamy :) Szkoda tylko, że tak dużo aktorów z dotychczasowej obsady (Tyler, JR, Ian) się nie pojawi...

ocenił(a) serial na 10

Ian będzie :)

użytkownik usunięty
PaulaGlee25

:o Skąd wiesz? Czy to potwierdzone info? :')

użytkownik usunięty
PaulaGlee25

Nie będzie go na 100% :/

ocenił(a) serial na 7
Pavez

Nareszcie coś fajnego :) Mam nadzieję że Scott się przełamie i zacznie wykorzystywać swoją siłę jak "tru alfa". Mam nadzieję że twórcy poszli po rozum do głowy i stwierdzili, że skoro ma teraz super moce, to nie może uratować wszystkich (jak zwykle) i będzie musiał kogoś wreszcie poświęcić. Fajnie by było, gdyby jeszcze wrócił Deucalion i zaczął uczyć Scotta. Poza tym, mógłby zmienić trochę nastawienie - wcześniej kiedy zabójcy wybijali jego środowisko, to on nigdy nie chciał zabić "zabójców", tylko pozwalał im dalej zabijać, a sam czekał na moment żeby ich "obezwładnić". Przydała by się metamorfoza głównego bohatera ;)

ocenił(a) serial na 8
Ygrek_

A to nie jest tak że jako True Alpha nie może zabijać, czy jak już nim został to może robić co chce?

ocenił(a) serial na 7
thanatos84

Właśnie nie wiem jak to jest. Na początku sądziłem że nie można zabić innej Alfy żeby ukraść jej moc, ale inni bohaterowie mówili że nie można w ogóle zabijać. A po przemianie? Mam nadzieję że tak, bo inaczej znowu będzie uganianie się za "duchami" podczas gdy inni umierają bo Scott boi się krwi ;x

ocenił(a) serial na 8
Ygrek_

Trochę by to było nie praktyczne gdyby nie mógł. Ale jest to irytujące że wrogowie wybijają ile chcą a paczka musi się nakombinować żeby nikogo nie zabić. Chociaż zastanawiam się czy w 10 odć 4 sezonu, nie udało im się uśmiercić kilku z tych zamaskowanych kolesi.

ocenił(a) serial na 7
thanatos84

Raczej nie, pokazywali że ich tylko obijał. Przy tym ostatnim się namęczył i nawet zaczął się zmieniać co bardzo bym chciał zobaczyć, ale się jednak powstrzymał. Chociaż to było takie niemrawe, ściągał mu co chwilę kaski, czapki, kominiarki nie wiadomo co jeszcze. Ale bardzo bym chciał zobaczyć że zabija :P Chociaż tak samo jak bym chciał żeby był np. z Lydią a nie tym lisim czymś ale można sobie pomarzyć :v

ocenił(a) serial na 7
thanatos84

E: W trailerze był pokazany Scott z czarnymi oczami, co może znaczyć że dzieje się coś ciekawego :)

ocenił(a) serial na 8
Ygrek_

Osobiście liczę na to że zacznie tracić trochę kontroli nad swoją alfowatością, i Kira ucieknie od niego w popłochu :)

ocenił(a) serial na 7
thanatos84

Cóż, pomarzyć zawsze można :) Ta cała Kira nie ma niczego poza wyglądem :P Osobiście kibicuje Scottowi i Lydi :>

ocenił(a) serial na 5
Ygrek_

Scott i Lydia? High five, bro! :D

ocenił(a) serial na 7
deathmaster

Dobrze wiedzieć, że nie tylko mnie by się to spodobało :P

ocenił(a) serial na 7
thanatos84

True alfa jest wyjątkowy, bo swoją moc zyskał dzięki wytrwałości i sile. Nie zabił nikogo, a tak bardzo pomógł. Dlatego gdyby kogoś zabił to straciłby swoje zdolności, przestałby być alfą i jego oczy zmieniłyby kolor na niebieski. Mnie osobiście podoba się ta "czystość" Scotta.

ocenił(a) serial na 8
whodoesitcare

Mnie też się podoba, ale wygląda jakby to zdobył ze zbytnią łatwością. Niemal jakby miał to wprogramowane genetycznie. Wolałabym żeby były pokazane jakieś jego rozterki, czy trudności większe związane z byciem alfą. Poza trudnościami z opanowaniem bety.
Bo na razie schemat jest taki że pojawia się niebezpieczeństwo, Scott leci bez zastanowienia w sam środek, oklepuje wroga i po wszystkim.
Stracił panowanie tylko raz, ale i bardzo szybko się opanował i nie ma z tego powodu żadnych rozterek. Pomijam zabicie Liama we śnie, bo tego to on nie pamięta.

Pavez

gdzie Derek nie będzie TH go w tym sezonie przez chwile chyba widziałam CH czyli Jacksona...

ocenił(a) serial na 8
Pavez

Opening z nadchodzącego 5 sezonu :
http://www.youtube.com/watch?v=msqus_8qOBs

Poprzednie mi się o wiele bardziej podobały.Tutaj tylko Dylan ciekawie wyszedł.

ocenił(a) serial na 5
kamil665544

Aww, puppy Liam szczerzy ząbki :D

Wielkich zmian nie widzę w porównaniu z poprzednim, ot dodali kilka migawek tematycznie pasujących do nowej fabuły i wsio :D

ocenił(a) serial na 8
deathmaster

Osobiście uważam że poprzednie openingi były bardziej dynamiczne i ciekawsze przez to. Ciekawe czemu nie ma Parisha.

Pavez

już jest 1szy odc 5sezonu wiecie gdzie można obejrzeć jestem ciekawa czy będzie ok czy szmira bo tym odc stwierdze czy dalej oglądać...

ocenił(a) serial na 8
martaksp_87

Po angielsku można chyba obejrzeć na kinomanie lub innych stronach zagranicznych, z polskimi napisami niestety nie widzę nigdzie. Dziś ma być drugi odcinek (wyjątkowo, kolejne co tydzień). Oby szybko były napisy. :)

użytkownik usunięty
Pavez

2 odcinek już można obejrzeć, bo ktoś udostępnił w necie przed premierą

ocenił(a) serial na 8

tvseriesonline z napisami

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones