PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=558695}
7,8 46 568
ocen
7,8 10 1 46568
Teen Wolf: Nastoletni Wilkołak
powrót do forum serialu Teen Wolf: Nastoletni Wilkołak

Siemka, ostatnio obejrzałem (ponownie) trailery, zapowiedzi 5 sezonu serialu, żeby sprawdzić co może się stać moim ulubionym bohaterom :) Jeżeli już tu jesteście, to zobaczcie te kilka filmików, zajmuje to ok. 5 minut, i wstawcie wasze teorie :)
ww w.youtube. com/watch?v=5ZxgQ8NnlQk
ww w.youtube. com/watch?v=dITV6fhACDg&list=PLohnrVcEQEs5n0q6-TX_NLN4Q5J5XctiV&index=1
Wybaczcie że tak to wygląda, ale nie potrafię wkleić porządnie linków ;c

ocenił(a) serial na 10
Ygrek_

* Theo nie próżnuje.. jak pogrążyć to po całości.
widać że spędza czas z Malią co pewnie dodatkowo denerwuje Stiles'a.
a co jeśli... Theo powiedział Donovan'owi że jeśli chce zranic Stilinski'ego najmocniej to musi cos zrobić osobie którą kocha. więc co jeśli on nie ma zamiaru na rozbicie więzi Stiles'a-Scotta-Liama (ewentualnie) ale całego stada. i to właśnie takim sposobem - ranienie go za pomocą osoby na której mu zależy (wykorzystanie Kiry że jej agresja i brak kontroli wymyka się z jej rąk, tak samo jeśli będzie więcej czasu przebywał z Malią - i dodatkowo (to moja teoria) będzie jej pomagał w znalezieniu Pustynnego Wilka będzie coraz bardziej gorąco na lini Theo-Stiles)
* Liam został (pewnie) złapany przez doktorków więc może to dla tego będzie się bić ze Scottem jednak przypuszczam (oraz mam wszelkie nadzieje na to!!) że nie zmienią go w jakiegoś wynaturzenia i pozostawią go w postaci wilkołaka
* Kira faktycznie staje się zła albo chociaż nie daje sobie rady z jej rosnącą siłą więc po jej wybrykach będzie musiała wyjechać

ocenił(a) serial na 7
Arthur_Pendragon7

Kira może odejść, jakoś jej nie lubię. Poza tym, z tych trailerów wynika, że prawie każdy zostanie przez nich złapany - były pokazane momenty jak Scott ma czarne oczy, Kira przebija go mieczem itd.
Osobiście, po tym całym płaczu Scotta uważam, że cała paczka się rozleci, i że zostanie sam - taki samotny alfa - chyba że przez tych doktorków zamieni się w coś innego :P
Bardzo bym chciał, żeby Scott trochę "zdziczał" :P

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones