PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=558695}
7,8 46 568
ocen
7,8 10 1 46568
Teen Wolf: Nastoletni Wilkołak
powrót do forum serialu Teen Wolf: Nastoletni Wilkołak

Układanka 5 sezonu.

ocenił(a) serial na 9

Ktos zauważył przez trzy odcinki "Doktorzy" zmutowali ludzi w istoty nadprzyrodzone tak jak po kolei występowały od pierwszego sezony?
W pierwszy sezonie głównym tematem były wilkołaki (5s1odc zmutowany Wilkołak). Drugi sezon Kanima (5s2odc/3odc zmutowana Tracey Kanima)...zaraz będzie ten chłopak z czarnymi powiekami zamykanymi poziomo....5 sezon jest throwbackiem wydarzeń związanych z pobytem Lydii w Eichen House. A w 4 sezononie jednym z głównych tematów była Lydia i Meredith obydwie Banshee, tu koło się zamyka. Więc czy w dalszych odcinkach 5s czekają nas zmutowane Kitsune, Darah, Jagurołak? Pragne zauwazyć że w całym packu jest prawie akzdy odpowiednik. Scott-Wilkołak (był szuakny przez zmutowanego wilkołaka), Kira-Kitsune, Malia-Kojot (zamiast jaguarołaka), Lydia- Banshee. Podzielcie się swoimi spostrzeżeniami na temat tej teorii, a jesli ktos uważa ze moze byc inaczej bądź ma inną teorie niech mnie oswieci! :D Pozdrawiam wszystkich fanów serialu :)

ocenił(a) serial na 8
LydiaScream

Też to zauważyłam :D Czytałam nawet gdzieś na tumblrze że ponoć w następnym odcinku wspomną o Nemetonie, a właśnie tam jest uwięziony nogitsune o ile się nie mylę (a to bardzo możliwe xD). Jeśli faktycznie będą odtwarzać przeciwników z poprzednich sezonów to sama nie wiem co o tym myśleć xD Powtórek robić nie ma sensu ale kto wie, może wyszło by z tego coś ciekawego... jak na razie wolałabym chyba żeby tego nie robili, ale uważam twoją teorię za całkiem możliwą :D Zastanawia mnie też ostatnio Stiles bo jakiś nerwowy się chłopak zrobił, a jeszcze jak w ostatnim odcinku tak dziwnie się spojrzał na barierę u Deatona, jakby bał się że nie będzie mógł przez nią przejść. Od razu pomyślałam, że coś jest nie tak. Kto wie może doktorzy wcześniej go dorwali i wszystko wyjdzie na jaw w najgorszym dla bohaterów momencie? Ale to tylko moje dziwne przemyślenia, pewnie ostatecznie wszystko skończy się inaczej xD

ocenił(a) serial na 10
barbelle

też właśnie zastanawiałam się nad tym nerwowym Stiles'em. powtarzanie że czuć od niego niepokój, potem wytułmaczenie Malia że to przez strach przed utratą przyjaciół.. jego ciągła intuicja i upieranie się przy tym ze Theo nie jest tym za kogo sie podaje. nie chodzi tu o odkrycie nowego gatunku stworzenia nadnaturalnego, jednak jego możliwych ukrytych "zdolnościach" jako człowiek.
bo Stiles zawsze był osobą lekko przesadnie podejrzliwą, ale nie typem paranoika.

ocenił(a) serial na 8
Arthur_Pendragon7

Na chwilę obecną pozostaje nam się jedynie domyślać :D Wolałabym żeby Stiles pozostał człowiekiem i jak już to - tak jak wspomniałaś - posiadał jakieś tam zdolności, niż żeby okazało się, że jest jakimś nadnaturalnym stworzeniem. Bez sensu było by robić ze wszystkich głównych bohaterów nadnaturalne istoty, potrzebny jest też jakiś człowiek. Bo jeśli Stiles okaże się czymś innym (a powoli się na to zanosi niestety) to chyba z ludzi pozostanie już tylko Mason xD

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones