PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=558695}
7,8 46 614
ocen
7,8 10 1 46614
Teen Wolf: Nastoletni Wilkołak
powrót do forum serialu Teen Wolf: Nastoletni Wilkołak

Uwielbiam Liama!

ocenił(a) serial na 8

Strasznie przyjemnie ogląda mi się z nim sceny. A on i Hayden to już wgl cudowne :) Jest bardzo przystojny i jak na swój młody wiek gra według mnie bardzo dobrze. Mam nadzieję, że zostanie w TW jak najdłużej. Obecnie to jeden z moich ulubieńców. Zajmuje miejsce zaraz po Stilesie. A Wy co o nim myślicie?

ocenił(a) serial na 5
breakeven

W czwartym sezonie był świetny. Słodki, uroczy i nienachalny, w dodatku jako jeden z niewielu używał mózgu i miał normalne ludzkie reakcje na, co się działo w mieście. Jego relacja ze Scottem to też cudo.
A potem pojawił się piąty sezon i Liam zaraził się bezmózgowiem, w dodatku jego jedynym celem w serialu stała się harpia i z rzyci wzięty romans z nią.
Nie ma już Liama, jest tylko marna podróbka. Prawdziwy Liam umarł w czwartym sezonie.

ocenił(a) serial na 8
deathmaster

Faktycznie w 4 sezonie był super. Jednak teraz nadal go lubię. To taki uroczy chłopak. Chyba przez Scotta stał się takim bezmózgiem. Z sezonu na sezon McCall staje się coraz bardziej zagubiony i bezradny

ocenił(a) serial na 5
breakeven

Przez Scotta? Ekhem, to nie ze Scottem chciał uciec z miasta w wieku szesnastu lat, bo zakochał się dwie godziny wcześniej :P To nie z powodu śmierci Scotta chciał zaciukać najlepszego przyjaciela, bo ten odmówił ratunku, który nie musiał mieć szans powodzenia. I to nie ze Scottem Liam miał niemal każdą scenę w tym sezonie, w dodatku skupiające się li i jedynie na robieniu nadętych minek i boczeniu się o sprawę sprzed CZTERECH lat :P

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones