PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=558695}
7,8 46 568
ocen
7,8 10 1 46568
Teen Wolf: Nastoletni Wilkołak
powrót do forum serialu Teen Wolf: Nastoletni Wilkołak

s3e8

ocenił(a) serial na 7

https://www.youtube.com/watch?v=s9apVMQkB2A
retrospekcje z młodości dereka

ocenił(a) serial na 7
raven46

nie jarzę co Gerard gada "they were all ... Ennis, Kali, Deukalion" co to za słowo, anyone?

ocenił(a) serial na 7
coldgirl_eire

a ta aktorka, co ma grać obiekt zainteresowań młodego Dereka, grała w Supernatural :)

użytkownik usunięty
coldgirl_eire

a kogo ona tam grała bo nie kojarzę jej chyba

ocenił(a) serial na 7

epizod of kors. grała córkę łowcy, która kontaktuje się z Deanem i Samem, bo jej ojciec zaginął. oni ratują jej ojca od takich dwóch lasek/potworów, co spuszczały z ludzi krew i ją piły. polowały na kierowców ciężarówek.
potem ta dziewczyna jeszcze się pojawiła w jednym odcinku.

użytkownik usunięty
coldgirl_eire

aaa, już pamiętam. dzięki :)

ocenił(a) serial na 3
coldgirl_eire

który to dokładnie był odcinek? :)

ocenił(a) serial na 10
coldgirl_eire

anyone znaczy "każdy"

ocenił(a) serial na 7
Adi323_filmweb

bo może moje pytanie było kierowane do każdego, kto wejdzie w ten temat? a tak serio, to dzięki za zwrócenie uwagi na błąd :)

coldgirl_eire

the were all there..

ocenił(a) serial na 7
Request_

gracias :) tak właśnie myślałam.

ocenił(a) serial na 8
coldgirl_eire

Przetłumaczysz?

ocenił(a) serial na 7
Herma35

gracias? dzięki :)
dobra, już serio:
Cora gada, że w Dereku się coś zmieniło i że nie był taki, gdy go wcześniej znała.
Stiles: co się stało? Peter: dziewczyna. nie pozwolili mu nawet zobaczyć ciała. Stiles: co go odmieniło? Peter: musisz wiedzieć, co zmieniło kolor jego oczu. zimne, stalowe, niebieskie. jak moje.
Gerard: oni wszyscy tam byli. Ennis, Kali, Deukalion. znam naturę wilków, <wiedziałem?> dokładnie co nadchodzi. Scott: powiedz nam, jak go pokonać. Gerard: nie możecie, próbowałem.Deukalion mógł stracić wzrok, ale nie jest zawsze ślepy.

jakby co, to całe to chyba dłuższe promo przetłumaczyłam :)

coldgirl_eire

możesz podać linka do tego promo, które tutaj tłumaczysz, bo ja oglądałam inne, tam było coś w stylu "Co go zmieniło? Dziewczyna. W jednej chwili był błogi nastoletni romans ,a później kły pazury świecące oczy", a chyba była taka jak piszesz.. z góry dzięki

ocenił(a) serial na 7
tynka33

http://ohnotheydidnt.livejournal.com/79634857.html

nmzc :)

ocenił(a) serial na 7
coldgirl_eire

Spirala - znak zemsty - znów się pojawi, ciekawe kto/co tym razem za nią stoi.

ocenił(a) serial na 8
coldgirl_eire

Wielka jesteś dzięki

ocenił(a) serial na 7
Herma35

<rumieniec> nmzc :)

ocenił(a) serial na 8
coldgirl_eire

Podejrzewam, że będziemy mieli coraz więcej niewiadomych

ocenił(a) serial na 7
Herma35

w którymś wcześniejszym odcinku mi się kojarzy, że Peter bodajże sugerował, że zna/znali Deukaliona już wcześniej.

ciekawa sprawa z tymi oczami, byłam do tej pory przekonana, że takie niebieskie mają bety...

a co do niewiadomych, to im dłużej tu rozkminiam różne rzeczy, tym bardziej mi to przypomina Lost :D

ocenił(a) serial na 7
coldgirl_eire

tfu! nie bety, tylko omegi. dżizaz

użytkownik usunięty
coldgirl_eire

właśnie obejrzałam rozszerzone promo i wydaje mi się, że mają niebieskie oczy dlatego, że widzieli śmierć swoich ukochanych (bardzo możliwe, że przez to Peter i Derek się zmienili; nawiasem mówiąc chciałabym poznać miłość Petera :))

dokładnie, ten sezon TW mi też przypomina LOST, aż sobie obejrzę jakiś odcinek :P

ocenił(a) serial na 7

no to w sumie chyba wszyscy się zgadzają, że jakiś związek ma to ze śmiercią bliskich osób.

mnie pierwsze odcinki LOST wbiły w fotel kilka lat temu, gdy na to trafiłam przypadkiem w TV. jakieś 3 czy 4 sezony obejrzałam i nie dokończyłam :]

użytkownik usunięty
coldgirl_eire

lepiej do końca nie oglądaj, bo finał bardzo, ale to bardzo spierdzielili :/ spodziewałam się zupełnie czegoś innego niż takie zakończenie

ocenił(a) serial na 7

no niestety wiem mniej więcej co było na końcu. i wydaje mi się, że twórcy się po prostu sami pogubili, zagmatwali tak, że taka końcówka była jedyną możliwą, żeby to jeszcze miało jakiś sens i się kupy trzymało :/

nie zamierzam tego obejrzeć never ever :]

użytkownik usunięty
coldgirl_eire

podobno nie mieli już pomysłów na 3 sezon, ale pociągnęli aż do 6.
mam nadzieję, że Jeff z paczką nie zrobią czegoś podobnego z Teen Wolfem

ocenił(a) serial na 7

kasa :/
tak samo oglądałam bodajże tylko pierwsze 3 sezony prison break, a potem to jeszcze ciągli a sensu miało to to coraz mniej...

wiesz, biorąc pod uwagę to jak mi się do tej pory podoba TW, to niech nawet robią z tego drugą Dynastię czy inne Mody na Sukces. fine by me :D

coldgirl_eire

Mogę się mylić, ale czy Chris Argent nie mówił kiedyś, że miał dawno przyjaciela, który go zdradził (?) i stał się jego wrogiem i dlatego był tak przeciwny Scottowi? Bo uważa wilkołaki za zdradziecką rasę?
I czyż nie jest tym wilkołakiem... Deucalion? :O

Kurcze, nie chce mi się oglądać wszystkiego od początku i sobie przypominać co kto mówił :/

ocenił(a) serial na 7
emo_waitress

no mi się też za bardzo nie chce, tym bardziej, że ten pierwszy sezon oglądałam już dawno i naprawdę sporo rzeczy mi się zapomniało, albo nie zwróciłam uwagi, ale coś mi miga, że rzeczywiście Chris coś takiego powiedział.

czy tym kimś był Deukalion? to by pasowało, wszystko by się układało w całość...

chyba jutro sobie przypomnę ten pierwszy sezon :) a pewno jak to będę oglądać, to co chwila będę tu wchodzić i coś dopisywać :)

coldgirl_eire

No właśnie zapomniałam dopisać, że ten przyjaciel był wilkołakiem. Bo ja piwkowałam dopiero co i średnio mi się myśli i skleca zdania, powinnam wyłączyć kompa, zanim napisze jakieś bzdety typu Derek jest gópi, albo nauczycielka to bicza jest.
*buerk*

ocenił(a) serial na 7
emo_waitress

pff, high five, też jestem po Heinekenie <kaszel> jednym :]

Derek myśli trzecią nogą, a Jennifer jest pomyłką :]

a miało się bardziej rymnąć, mam brain freeze.

ocenił(a) serial na 8
coldgirl_eire

A tak na marginesie zastanawiałaś się po kiego ciula Deukalion zabijał Eunisa? Dla mnie to kolejna zagwostka.

Nasuwa się przypuszczenie- żeby Kali się wkurzyła na Dereka, tylko dla mnie to nie jest takie oczywiste.

Po co Kali miałaby się wkurzać na Dereka? Przecież i tak całe stado wykonuje polecenia Deukaliona. Przybyli w określonym celu, mają swój plan i go realizują, a tu nagle Duke pozbywa się jednego ze swoich. Nie rozumiem tego

ocenił(a) serial na 7
Herma35

1. żeby dać stadu powód do zemsty. np. żeby Aiden i Ethan się nie zapominali, że mają się z nimi nie bratać.
2. dodać sobie siły?
3. nie chciało mu się robić Ennisowi rosołku i czekać aż się wykuruje?

ocenił(a) serial na 8
coldgirl_eire

Ale na samym początku tego odcinka Duke mówi, że "Jedyny sposób by ochronić jedną osobę to zabić inną". To kogo on chciał ochronić?

Herma35

on raczej nie z tych co chroni swoich.. on zabija, a to zdanie raczej było skierowane do Dereka (ew Scotta) ,że jeśli chcą chronić swoich bliskich to muszą zabijać (a Scott jest przeciwny zabijaniu), to ma zmusić Dereka do zabijania stada

ocenił(a) serial na 7
tynka33

zgadzam się

ocenił(a) serial na 9
coldgirl_eire

Mi si wydaje że kolor oczu zależy od tego że:
Scott, Cora(prawdopodobnie), Isaac, Boyd i Erica nikogo nie zabili więc mają oczy żółte. Peter zabijał więc niebieskie. Pewnie w tym odcinku pokażą jak Derek pomścił śmierć tej swojej dziewczyny i jego oczy stały się niebieskie dlatego. Jackson zabijał jako Kanima dla tego ma niebieskie oczy:)
Myślałem nad tym długo i tylko to ich łączy więc myślę że to o to chodzi:)

ocenił(a) serial na 7
Ganja27

może rzeczywiście ma to jakiś związek z zabijaniem z zemsty. Peter z pewnością mścił śmierć swojej rodziny, Derek prawdopodobnie mścił śmierć tej dziewczyny, a Kanima mściła się za Matta.

Herma35

Optuję za prostym: przegrał walkę - nie nadaje się do super-hiper-ultra-hip-grupy demon-wilka.
Deucalion nie ma w sobie pozytywnych odruchów, mógł stwierdzić - nie dałeś rady, jesteś out. Poza tym Kali za bardzo cię lubi, bliźniaki-chomiki się martwią, hm, nie może być w tym stadzie żadnych klik, nie taką grupę stworzyłem, żebyście się lubili, jak jacyś.. ludzie.
No to sayonara bejbe.

emo_waitress

Mi ci bliźniacy przypominają gumisie :D

fucking_positive

Co ich widzę, to mam inne skojarzenia :D Najpierw myślałam, że ktoś im dał w papę jak byli dziećmi i się im wgniotło centralnie i tak zostało.
Potem były trolle i takie tam.
Najnowsza teoria - chomiki.

ocenił(a) serial na 8
emo_waitress

No i znów przejął moce kolejnego wilka

ocenił(a) serial na 7
emo_waitress

A ja mam przeczucie, że Kali się dowie, kto tak naprawdę zabił Ennisa i zechce się skumać z Derekiem przeciw Deucalionowi.

raven46

Czy mi się wydaje, czy w 13 sekundzie jest ten chłopak, którego dotyczyły pierwsze halucynacje Lydii? Ten, który dał jej tego kwiatka?

fucking_positive

ten chowający się za ścianą? a to nie jest przypadkiem młody Derek?

tynka33

No ja właśnie już sama nie wiem. Wygląda jak tamten chłopak..

fucking_positive

ten ktory dal jej kwiatka byl mlodym Peterem przeciez

expiry

No teraz już wiem, myślałam, że skoro to nie było wcześniej dosadnie powiedziane, tylko po prostu na zasadzie "był sobie chłopak, który okazał się być nieprawdziwy", to nie można tego wywnioskować. Ale rzeczywiście, przecież to on ją zaprowadził do tego domu i w lustrze pokazał się dorosły Peter Hale. Nie zmienia to jednak faktu, że to chyba ten sam aktor w trailerze. Ale dzięki za uświadomienie mi niedopatrzenia :)

ocenił(a) serial na 7
fucking_positive

a a. nie, mi się wydaje, że to ten sam, co młodego Dereka będzie grać.

użytkownik usunięty
fucking_positive

też mi się zdaje, że to ten chłopak co grał młodego Petera

ocenił(a) serial na 7

no co Wy? są podobni, zgoda, ale to nie ten sam chłopak. tamtem był przystojniejszy i wyglądał w gruncie rzeczy na starszego, niż ta zapowiadająca się nieco wymoczkowato młodsza wersja Dereka :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones