PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=558695}
7,8 46 614
ocen
7,8 10 1 46614
Teen Wolf: Nastoletni Wilkołak
powrót do forum serialu Teen Wolf: Nastoletni Wilkołak

s3e8

ocenił(a) serial na 7

https://www.youtube.com/watch?v=s9apVMQkB2A
retrospekcje z młodości dereka

coldgirl_eire

Co do oczu to podobno niebieskie oznaczają, że wilkołak urodził się już wilkołakiem, tzn jego rodzice byli wilkołakami. ;:)

ocenił(a) serial na 10
Ari180

No właśnie nie do końca. Podobno niebieskie oczy nie są uwarunkowane genetycznie , tak przynajmniej pisało na jednej ze stron i w następnym odcinku ma być to wyjaśnione. :)

ocenił(a) serial na 9
noellenoelle

Jackson nie był wilkołakiem od urodzenia a miał oczy niebieskie

Ganja27

Jackson to wgl jest odrębna historia. Mieli tak rozbudowywać jego wątek i właśnie wyjaśnić w 3 sezonie o co chodziło z tymi oczami i kim byli jego rodzice to aktor zrezygnował z serialu i nic nie wiemy teraz.

użytkownik usunięty
Request_

ale Jackson się pojawi na chwilę w tym odcinku, właśnie po to, żeby na jego przykładzie wyjaśnić niebieskie oczy

No i nie było go...

użytkownik usunięty
Request_

no jaa, miał być :( nawet na imdb było napisane, że będzie a teraz nie ma. nie rozumiem tego

noellenoelle

niebieskie oczy pojawiają się gdy wilkołak straci kogoś ważnego w życiu derek stracił szkolną miłość jackson rodziców a peter prawie całą rodzinę w pozarze

ocenił(a) serial na 9
han522

Wątpię ponieważ Boyd stracił Ericę swoją najlepszą przyjaciółkę a miał oczy żółte. Jeśli Peter ma niebieskie oczy z tego powodu to Cora też je powinna mieć

Ganja27

ale boyd nie kochał eriki a cora może nie było jej w domu a peter był w domu i patrzał jak jego rodzina płonie żywcem

użytkownik usunięty
Ganja27

a może Peter ma niebieskie oczy z podobnego powodu co Derek? może też był w kimś zakochany i (przez przypadek) zabił... chciałabym zobaczyć jego historię, dlaczego stał się socjopatą, czy miał kogoś, co nim kierowało w różnych sytuacjach. trapi mnie jeszcze jedno: ile on ma lat?? :P podobno wszystkie wilkołaki wyglądają na młodsze niż są w rzeczywistości, nie starzeją się normalnie (jestem wilkołakiem^^) a on wygląda na... 30 parę lat więc ile ma naprawdę? 50? :P (jeśli tak, to staruch z niego)

a tak swoją drogą czy Wam też ten odcinek strasznie szybko zleciał?

ocenił(a) serial na 6

też bym chciała zobaczyć odc. z przeszłością Petera ;D
ale Stiles w jednym odc. mówił , że Derek jest starszy od nich o kilka o lat , czyli liczyć , ze ma 19-22 lata , to możliwe , że wujciu Peter ma ok. 40

Sarah_7

Strasznie zakręcili z tymi latami. Ogólnie to była kiedyś o tym mowa wcześniej że wilkołaki sie wolniej starzeją ? Bo nie przypominam sobie tego wgl. Wygląd Derek średnio potwierdza tą teorie, zresztą nawet właśnie było mówione kiedyś że jest tylko kilka lat starszy.

ocenił(a) serial na 6
Request_

Bo wolniej sie starzeja ;)
W chyba w 1 odc. Stiles cos takiego powiedział o Dereku

Można powiedzieć, że Peter chociaż fizycznie nie zabił Paige, walnie przyczynił się do jej śmierci nakręcając Dereka i wybierając takiego świra i byciara jak Ennis na "gryzacza" (co mogło, ale nie musiało oczywiście mieć również jakiś wpływ na to, ze dziewczyna nie przeżyła ugryzienia).
Widać po nim, że jej śmierć nim wstrząsnęła. Dodam do tego podchody, podglądania i ciągłe o niej rozmowy i wychodzi mi, że Peter również mógł się bujać w tej "doskonałej" dziewczynie.
Niebieskie oczy mogą być wynikiem tego, że poczuł się odpowiedzialny za jej śmierć.

Albo i nie, było coś innego :D Peter nie jest wcale dobrym wilkołakiem, to kłamca, manipulant i egoista.

użytkownik usunięty
emo_waitress

też tak pomyślałam po jej śmierci, że mógł się czuć winny za jej śmierć ale wątpię w to żeby się w niej bujał. a w scenie podglądania to może był "szpiegiem", który mówił mamie Dereka (zapomniałam jak się nazywa) o tym co robi Derek, czyli po prostu mógł mieć na niego oko - w końcusam powiedział, że byli wtedy bardziej przyjaciółmi niż zwykłymi członkami rodziny. i pewnie od śmierci Paige ich relacje się zmieniły

"Albo i nie, było coś innego :D Peter nie jest wcale dobrym wilkołakiem, to kłamca, manipulant i egoista."
Plus socjopata :P

Peter mówi o tym, że był przyjacielem, kimś najbliższym, któremu Derek się zwierzał i stąd wiedział o Paige, ale równocześnie mamy pokazane, jak ich podgląda i stąd czerpie o niej wiedzę. NIE od Dereka. Wątpię, żeby byli bliskimi przyjaciółmi, Derek mógł się go słuchać, jako starszego wilka w stadzie, ale nie sądzę, żeby byli ze sobą tak blisko. Skąd więc ta obsesja Petera? On ich cały czas podglądał, rozmawiał o nich i robił wszystko, żeby została ugryziona.
To jest dziwne i nie wyjaśnili dokładnie pobudek Petera.

użytkownik usunięty
emo_waitress

Dlatego właśnie myślę, że powinni zrobić odcinek z samymi retrospekcjami Petera, żebyśmy dowiedzieli się jakie były jego prawdziwe relacje z Derekiem, Talią, Deucalionem, czy miał kogoś, w jaki sposób stał się taki jakiego go teraz obserwujemy itp. itd.

ocenił(a) serial na 7

ana481516: 'a może Peter ma niebieskie oczy z podobnego powodu co Derek? może też był w kimś zakochany i (przez przypadek) zabił...'

Przecież Peter wyraźnie powiedział, że oczy stają się niebieskie, gdy wilkołak zabije niewinną osobę - nie było wzmianki o zakochaniu. Myślę, że Peter zabił sporo niewinnych osób, w tym choćby Laurę.

raven46

chryste, swoją drogą, JAK JA NIENAWIDZĘ KALI. nie moge na nia patrzeć, tylko biega, ma być groźna i o ewasijofhbjadhksjdhfkjcnhd

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones