PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=558695}
7,8 46 588
ocen
7,8 10 1 46588
Teen Wolf: Nastoletni Wilkołak
powrót do forum serialu Teen Wolf: Nastoletni Wilkołak

hej hej mam do was może trochę banalne pytanie, mianowicie o co chodzi z "void stiles" ominęłam kilka odcinków a obecnie jestem na bieżąco z sezonem 5 i pojawiło się takie sformułowanie i nie jestem pewna co do znaczenia tego

tylko proszę bez hejtu :)

ocenił(a) serial na 8
kasiajestem

W 3 sezonie pojawił się nogitsune , który ' wstąpił ' w Stilesa ( wiesz o co chodzi ) . Od tego wzieło się nazwa void stiles . No i teraz w ostatnim odcinku Theo mówił " Nogitsune is gone , but you've still got more blood on your hands than any of us " . Theo powiedział też że " I come for the werecoyote , I come for the banshee [...] I come for VOID STILEES -That's the pack I want" Później Stiles udeżył Theo i powiedział ze takiego Stilesa właśnie chce ( czy coś w tym rodzaju ). Czyli w skrócie chodzi o to zę chce żeby Stiles zachowywał się tak , jak był Nogitsune ( żeby nie miał litości , no , wiesz widzaiłaś 3B ) Samo słowo void zanczy pustka , więc chce takiego pustego Stilesa , bez uczuć i litości .
Przynajmniej ja tak to rozumiem . Inaczej wyjaśnić nie umiem .

Victoria9_B

jejku bardzo dziękuję :D

ocenił(a) serial na 8
kasiajestem

Dobrze wytłumaczyłam ? Spox

Victoria9_B

idealnie (Y) wszystko jasne :D

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones