PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=558695}
7,8 46 614
ocen
7,8 10 1 46614
Teen Wolf: Nastoletni Wilkołak
powrót do forum serialu Teen Wolf: Nastoletni Wilkołak

wrażenia po sezonie 5A

ocenił(a) serial na 7

jeśli chodzi o mnie to po głowie chodzi mi pare pyśli:
-co się stało z szeryfem?!!?!? on nie może umrzeć, mam nadzieję że będzie mocno poharatany, ale żywy!
-Theo jest gorszą postacią niz wszystkie inne stwory w całym TW ever
-Hayden nie żyje! jednak bardziej niż jej szkoda mi Liama, tak bardzo ją kochał
-nic nie wiemy o kirze. w sumie nie tęskniłam za nią przez ostatnie odcinki, ale zastanawia mnie ta akcja z nią i doktorami majstrującymi przy jej oku...
-Theo ma swoją paczkę chimer i niby co zamierza z nimi robić?
-Scott stracił przyjaciół ;_;
-w końcu wiemy czym jest Parrish! piekielnym pieskiem (hot dogiem xD), który jest omenem śmierci, co bardzo kojarzy mi się z ponurakiem w Harrym Potterze
-dlaczego Stiles stał się taki agresywny, ciągle bije Theo i to jak rzucił kluczem w auto! :o
-nadal nie czaję o co chodzi doktorom
-czym jest to dziwne stworzenie które piło krew w szpitalu? btw Breaden! :D
-ciekawi mnie strasznie Desert Wolf!
-okropnie przykro patrzeć mi na wszystkich skłóconych ze sobą, takich smutnych, każdy ma coś na sumieniu i nikt nie może nikogo uratować, bo sam jest w beznadziejnym stanie.

i najważniejsze:
-DLACZEGO KOLEJNY SEZON DOPIERO W STYCZNIU?!?!?!?
ale ponoć ma mieć 13 odcinków, jedyny plus

illds

Przecież Heyden żyję... Ktoś tutaj nie uważnie oglądał ;)

ocenił(a) serial na 7
Saltox

przecież mason powiedział do liama że hayden nie żyje, zmarła kilka minut temu... przecież mi się to nie przyśniło ;_;

illds

Widziałeś końcówkę sezonu jak Theo przywracał do życia Chimery ? Była też tam Heyden, dziw że jej nie zobaczyłeś ;)

ocenił(a) serial na 7
illds

aach chodzi ci o to, że na końcu theo ją "wskrzesił"? eh dla mnie nadal jest martwa! ;)

illds

Cóż, ja od początku podejrzewałem że oni wszyscy zostaną wskrzeszeni tylko że tym co to zrobi będzie Parrish (Podejrzewałem że jest Feniksem) i z pomocą nemetu chcę przywrócić im życie (taka moja teoria xd) A tutaj proszę mamy eliksir życia :D

ocenił(a) serial na 8
illds

Ogólnie to w sezonie 5B podobno Scott i Stiles zrobią wszystko , żeby uratować Szeryfa. Kira ma wrócić . Podobno któryś z odc z sezonu 5B ma być przełomowy dla Malii ( nie pamiętam który ) , w tedy moze pojawić się jej matka . Ma wrócić Doktor Valack i podobno będzie jednym z dobrych postaci . Co do paczki Theo , to chyba to będzie wyglądało , tak że paczka Theo vs. paczka Scott'a ( Scott podobno ma przejść na " ciemną strone " ) . Podejrzewam , że to stworzenie w szpitalu to było wendigo , ale nie daje 100% .
A to sezon 5B nie maiał mieć 10 ? w sensie cały sezon 20 , no a jak rozłożyć na a i b no to po dziesięć , więc dlaczego 13 ?

ocenił(a) serial na 7
Victoria9_B

Ja mam nadzieję, że Scott się pobrudzi krwią, chociaż mogłabyś napisać, co rozumiesz poprzez "przejście na ciemną stronę".
Co do 5B, to jeszcze wiadomo, że odbędzie się jakaś walka z tego obrazu z końca odcinka. Parrish vs ktoś tam inny.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones