PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=469733}
6,0 19 868
ocen
6,0 10 1 19868
Teraz albo nigdy
powrót do forum serialu Teraz albo nigdy!

Czy Was nie irytuje wszechobecna irracjonalność TVN-owskich seriali? Nie widziałem, żeby
w którymś z nich jakikolwiek bohater był ubogi. Wszyscy mają duże mieszkania (3pokoje
min), duże samochody itd. Przykładem jest np ten serial, gdzie postać grana przez M.
Damięckiego musi dorabiać sobie tańcząc w klubie, a jednocześnie jeździ Subaru Imprezą,
które pali ok. 10l./100km. Świat w serialach jest wyidealizowany. Postać M. Żmudy -
Trzebiatowskiej jednego dnia znajduje ofertę pracy na stanowisku KIEROWNIKA apteki, po
czym od ręki tę posadę dostaje. Ta sama postać mówi też do męża, że nie ma pracy i nie
mogła kupić nic drogiego na rocznicę ślubu, po czym wręcza mu markowy zegarek do
nurkowania. Gdzie tak jest w życiu?

meatball

zgadzam sie, przeginaja az sie smiac chce normalnie

ocenił(a) serial na 5
meatball

To futurystyczna wizja Polski w jednej, bogatej Europie.

meatball

Bogaci twórcy, bogaci bohaterowie. Co zrobić. twórcy seriali zapominają, że są też ludzie ubodzy.

meatball

eee.. wiadomo, że to fantazja scenarzystów, ale jak ktoś chce oglądać biednych cierpiących ludzi, to brazylijskie telenowele są ich pełne :P

ocenił(a) serial na 1
meatball

To nie serial to bajka i to bez morału, bo fabuła jest tak lekka że aż odmóżdżająca. Całe szczęście że to nie jest sitcom, bo nie wiem co twórcy serialu uważają za śmieszne i pod jakie momenty podkładaliby śmiech publiczności. Już od bardzo wielu lat TVN nie zrobił serialu, który potrafiłby w realny sposób ukazywać rzeczywistość. Ostatnie wielkie arcydzieło Miszczaka i Spółki "Julia" jest tego najlepszym przykładem. Bo czym niby różni się od poprzedników z ostatnich sezonów jak np. Brzydula, Majka czy prostu w serce ?

rusekolsztyn

JESTEM TEGO SAMEGO ZDANIA :)

ocenił(a) serial na 8
meatball

trafna opinia. :/

meatball

Ta serialowa magia była znana już za czasów Pełnej Chaty. To jest nic nowego, polska telewizja po prostu naśladuje "wzorce" z amerykańckiej telewizji, a poza tym kto chce oglądać biedaków ? Kto chce widzieć zmagania z takimi trywialnymi problemami jak pieniądze ? Żeby przypominali widzowi o jego nudnym życiu ? Od są Trudne Sprawy i Dlaczego ja.

ocenił(a) serial na 10
crazy_race

Ja osobiście należe do tych ludzi, które takie seriale lubi, pozwalają one na chwilę oderwać się od problemów i pomarzyć, może są trochę , a nawet bardzo wyidealizowane ale takie są już seriale . Dla mnie jest to o wiele lepszy serial niż M jak miłość czy Trudne Sprawy

ocenił(a) serial na 5
meatball

Mam podobne zdanie, co moja poprzedniczka ^^ Oglądam taki serial, żeby się na chwilę oderwać od realnego świata i pomarzyć, że gdzieś może ktoś sobie tak żyje, i może też kiedyś będę miała taką szansę?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones