PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=469733}
6,0 19 869
ocen
6,0 10 1 19869
Teraz albo nigdy
powrót do forum serialu Teraz albo nigdy!

jakoś tak dziwnie się skonczył 3 sezon nic sie nie wyjaśnilo tak jakby się urwal, nie wiadomo co z marta i tym kolesiem od kładów, co z michałem i edytą, robertem i iwona... co wy o tym sądzicie? nie ulega watpliwości ze bedzie jeszcze kolejny sezon :/ mogliby to skonczyc i wymyslec cos nowego.

betty4444

chcą przyciągnąć widzów w następnym sezonie ;D pewnie będę oglądała teraz albo nigdy, choć "cukierkowy", lubię ten serial. wydaje mi się że michałowi i edycie ostatecznie się nie uda, michał powinien być z martą ;D ale to trochę potrwa, pewnie tak zakończą 10. sezon ;) robert z iwoną w sumie do siebie pasują. a wy jak myślicie, co będzie dalej? :P

betty4444

Według mnie ten serial to porażka. Ani smieszny ,ani tym bardziej ambitny. Fabuła nudna , przesłodzona na maksa ,aktorzy kiepscy a zwłaszcza Katatrzyna Maciąg - to już w ogóle... Nie wiem po co TVN dalej ciągnie taką kichę... Nie wiem czy kogoś w ogóle interesują problemy Barbary Jasnyk takie jak : dylemat czy kupić taki samochód czy może ''taki''? Mnie to aż ciśnienie podskakuje jak to słyszę czasem przełączając na te bzdury. Ten serial jeszcze bardziej pogorszy swoją sytuację , puszczając 4 serię. Na 3 już spadła oglądalność...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones