PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=469733}
6,0 19 869
ocen
6,0 10 1 19869
Teraz albo nigdy
powrót do forum serialu Teraz albo nigdy!

dziwi mnie ,że serial który w moim mniemaniu prezentuje najwyzszy poziom ze wszystkich wspolczesnie puszczanych tasiemców znajduje sie na tak niskiej pozycji w rankingu...wg mnie graja tam dosc ciekawi aktorzy(no moze oprocz oli szwed i trzebiatowskiej),sa ciekwe zaskakujace sceny oraz inteligentne i blyskotliwe dialogi! mi to wystarcza;p porownujac go do np. M jak Milosc, to to jest naprawde doobre;d i nie czepiajacie sie takich detali jak np. to ze w filmie samochody maja inne nr rej. niz powinny ,bo sorry ale to chyba przesada?

użytkownik usunięty
mary90

Powiedzmy że prędzej przełknę '39 i pół' który już jest 10razy bardziej realistyczny niż tą szmirę. 'Błyskotliwe dialogi'? Ile ty masz lat? 15? W serialu 'House' są bardziej błyskotliwe niż tu...

I dobrze napisałaś - WEDŁUG MNIE. Nie wszyscy podzielają twoją opinię moja droga ;)

no tak...wystarczy ,ze w Polsce ktos wyrazi swoją opinie i juz zostaje obrzucony mięsem...jesli tobie podoba sie dr.house to sobie go ogladaj, ze tak powiem lata mi to ;p jak widzisz z twoja opinia tez nie wszyscy sie zgadzaja;p

użytkownik usunięty
mary90

Ej no chwilkę, ja też tylko wyraziłam swoje zdanie a ty na mnie napadasz ;)

ocenił(a) serial na 4

Mnie już sam Damięcki odstrasza od tego tworu.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones