PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=756591}
7,4 199
ocen
7,4 10 1 199
The American West
powrót do forum serialu The American West

Po pierwsze czemu tam wszyscy sa brudni, ja wiem ze bylo ciężko, ale to wyglada jakby zamiast wody z rana, używali błota... Bajeczka taka, wiele sie nie zgadza z faktami tak samo wiele faktów , niby szczegółów ale bardzo istotnych jest pominiętych, wyatt stał sie zastępcą tuz przed o.k. corral, nawet słowa o johnnym ringo i pojedynku, kid znal się z garretem i nie wiadomo czy zastrzelił bradyego ale Brady na pewno zabił jednego i ranił drugiego z ekipy kida, ford organizował spektakle i odtwarzał swoja zdradę przed publicznością, a jessy chyba miał więcej niż jednego brata i z tego co mówią w tym filmie to jak na tamte czasy to grabił miliony...i siedział w szopie albo u żony? Gdzie te wszystkie pieniądze...? Wydaje mi sie ze nie obrobił tylu pociągów... Nie wiem, ale co obejrzę czy przeczytam cos niby rzetelnego to sie jedno z drugim nie pokrywa... I czemu nie mówią nic o dzikim billu, butchu, dzienniku calamity jane, prawie do posiadania broni i czemu do cholery tam wypowiadają sie głównie aktorzy a nie badacze, historycy itp.??

ocenił(a) serial na 9
nikone

Wydaje mi się, że masz ze sobą problem, pomyśl trochę, a sam odpowiesz sobie na nurtujące cię pytania.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones