PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=801842}

The Boys

8,3 55 279
ocen
8,3 10 1 55279
7,8 16
ocen krytyków
The Boys
powrót do forum serialu The Boys

produkt premium. nie będe się rozpisywał pozycja obowiązkowa.
ojczyznosław i głęboki jak dla mnie sztos.

ocenił(a) serial na 10
bolszewik

Dobry też był Doom Patrol.

ocenił(a) serial na 9
bolszewik

Mnie tam rozwala naśmiewanie się z wielu postaci komiksowych. To co nie pokazuje DC i Marvel to tutaj to jest, w sumie tego mi brakuje u takiego Marvela, rozwalają miasta, a nawet kropli krwi nie uświadczysz, bo musi być dla dzieci. Takiego serialu brakowało w świecie superbohaterskim, dla mnie must-see dla kogoś kto lubi superbohaterów ale filmy Marvela wydają mu się zbyt dziecinne.

ocenił(a) serial na 9
TomdeX

Zgadzam się w 100%. Tyle świeżości. Idealnie wykorzystanie kategorii R. Ten serial mi przypomniał że serio lubię produkcje o Superbohaterach. A za sam koncept serial jest o jeden poziom wyżej. Mimo kilku nudniejszych, szablonowych i słabszych momentów dla mnie rewelacja i dowód na to że konkurencja wytwórni często skutkuje czymś fajnym i czymś czego bardzo brakowało.

ocenił(a) serial na 8
TomdeX

Punisher marvela nie sądzę żeby był dla dzieci, polecam niezła rozwałka

ocenił(a) serial na 9
krzysiek_in

Nie polecam można umrzeć z nudów mimo akcji .The Boys miażdży go pod kazdym możliwym względem

TomdeX

Z tego co piszesz na pewno spodobal by Ci sie serial Pennyworth. O mlodym Alfredzie z Batmana. Jest brutalnosc, przeklenstwa, ciekawie rozbudowane postacie i na pewno to nie jest serial dla dzieci :) Wlasnie szukam czegos podobnego. Widze po komentarzach, ze The Boys moze byc takim serialem :D

ocenił(a) serial na 9
bolszewik

Pełna zgoda. Spodziewałem się parodii, a dostałem naprawdę ciekawy serial, z fajną fabuła, ciekawymi (i niejednoznacznymi) postaciami, dużo akcji, humoru i ciekawego przesłania. Sezon do połknięcia w jeden, może dwa wieczory. Klasyczny ciągutek, że jak się zacznie to się chce oglądać kolejny odcinek ;P

ocenił(a) serial na 9
bolszewik

Homelander rzeczywiście mega postać. Antony Starr świetnie się sprawdził. Z reszty "siódemki" męczący jest Głęboki, jakoś nie przypadł mi do gustu. Za to ekipa chłopaków wymiata. Billy i Francuz wymiatają, Niewiasta i Cycuś też dają radę. Słabiej wypada Hughie, z drugiej strony przemiana jaką zalicza i kulminacja w ostatnim odcinku.
Liczę że w następnym sezonie będzie jeszcze lepiej. Zakończenie rozwaliło system.

ocenił(a) serial na 10
v1t45

ja myślę, że w s2 Boys podają sobię V żeby mieć szansę na przeżycie. Oby Hiughie został psychicznym czarnym charakterem po śmierci Starlight! Taki Joker z supermocami.

ocenił(a) serial na 9
dezertx

Średnio pamiętam komiks bo dawno go czytałem i nie dokończyłem nawet, ale z tego co kojarzę to oni właśnie brali V od samego początku, nawet zanim poznali jeszcze Hughiego.

ocenił(a) serial na 10
goddam

nie widzę realnych szans na przeżycie ekipy bez uzyskania jakichś mocy dzięki V. No i liczę na super-terrorystów w kolejnych sezonach

ocenił(a) serial na 10
dezertx

No dzięki za spoiler xD. Teraz pozostaje mieć nadzieję, że w tej kwestii też zrobią inaczej niż komiks lub że zapomnę o tym komentarzu xD.

ocenił(a) serial na 10
Jacek112PL

przecież to tylko moje wymysły XD

ocenił(a) serial na 10
dezertx

Myślałem, że komiks czytałeś i tam Starlight umiera :P.

ocenił(a) serial na 10
Jacek112PL

To tylko efekty mojej chorej wyobraźni niczym u Ojczyznosława XD

ocenił(a) serial na 10
dezertx

No, ja tam jednak mam nadzieję na happy end dla niej. c:

bolszewik

popieram -tego właśnie brakowało w tych ciotkowatych marvelach i dc. zayebisty serialik

ocenił(a) serial na 10
bolszewik

Co to znaczy : jak dla mnie sztos?

ocenił(a) serial na 9
amberangelic

odsyłam do wikipedii ;)

ocenił(a) serial na 9
bolszewik

Nie, lepiej takie rzeczy sprawdzać w słownikach. "Sztos" jest zdefiniowany na miejski.pl.

ocenił(a) serial na 8
amberangelic

Taka ciekawostka : słowo "sztos" zostało uznane jakieś dwa lata temu jako młodzieżowe słowo roku :)

ocenił(a) serial na 8
bolszewik

Do Chernobyl sporo mu brakuje.

returner

Czy ty się chociaż przez chwilę zastanowiłeś nad tym porównaniem?

ocenił(a) serial na 8
VitavZ

To nie on nadał takie porównanie. Autor tematu napisał, że być może to najlepszy serial roku dlatego returner posłużył się Czarnobylem.

ocenił(a) serial na 7
returner

Oba seriale się bronią w swoich kategoriach.Oby więcej takich produkcji.Ciekawe jak pociągną dalej ten serial,oby poziom został utrzymany.

ocenił(a) serial na 10
bolszewik

Pierwszy materiał z sezonu 2 - widzimy młodego Homelandera w labolatorium
https://youtu.be/aYZ5BpOfqBM

bolszewik

oglądałem po angielsku i nie kumam tych postaci po polsku :D homelander - ojczyznosław, a-trains pośpieszny ahahahaha, Hughie - Hughie :)

bolszewik

Pierwsza zapowiedź drugiego sezonu! Premiera 4 września.
https://www.youtube.com/watch?v=cVHwlqyMyhM
Więcej najnowszych zwiastunów: Facebook Trailery Srailery

ocenił(a) serial na 10
bolszewik

Zdecydowanie najlepszy serial o superbohaterach :)

ocenił(a) serial na 9
bolszewik

Jeden z najlepszych seriali w ogóle jaki do tej pory widziałem.

ocenił(a) serial na 10
Sir_Psychosexxy

100% racji

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones