The Boys (2019)
The Boys: Sezon 3 The Boys sezon 3, odcinek 4
odcinek The Boys (2019)

Chwalebny plan pięcioletni

Glorious Five Year Plan 1h 1m
7,9 1 125
ocen
7,9 10 1 1125
The Boys
powrót do forum s3e4

Oj myślałem,że 1odc odniesienie do ant-man i thanos, co ludzie pisali,to było coś. Ale reklama a-train to było coś xD
Widzę,że Filmweb słabo into popkultura. Ta reklama to nawiązanie do reklamy Kendal i Pepsi (5lat temu ).polecam obejrzeć i pociski z tej reklamy. Twórcy zrobić nawiązanie i zarazem mocno pocisneli po Pepsi i kedall. Najfajniej o tym mówił pewdiepie 5 lat temu. właśnie dlatego ten serial to jest moc. Dla dzieciaków bez świadomości o nawiązaniach to głupi serial,jak ich wiedza :D

ocenił(a) serial na 9
vasil_zajcev

Właśnie widziałem. Ta reklama to istna żenada.

ocenił(a) serial na 9
vasil_zajcev

Generalnie to wielu widzów nie widzi w the Boys nic poza "Dobźi kontra Źli" . Narzekają na promocje LGBT czy BLM w mediach a nie widzą jak serial pokazuję w jaki sposób korporacje np Netflix cynicznie wykorzystują te tematy żeby zarabiać hajs.

miszatujest

Dokładnie, to bardzo dobrze pokazane jest właśnie przy reklamie czy poprzedni sezon z promocją maeve związek

vasil_zajcev

weszłam tu tylko po to żeby sprawdzić czy tylko ja załapałam nawiązanie do legendarnej żenującej reklamy Pepsi Kendall Jenner xD prawie posikałam się ze śmiechu jak to zobaczyłam! KOCHAM ten humor. myślałam że padnę xD bodaj najlepszy trolling w historii telewizji EVER.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones