PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=666442}

The Bridge: Na granicy

The Bridge
6,9 3 092
oceny
6,9 10 1 3092
The Bridge: Na granicy
powrót do forum serialu The Bridge: Na granicy

drugi sezon

ocenił(a) serial na 7

o niebo lepszy od pierwszego. Albo po prostu lepszy.

ocenił(a) serial na 6
yrrah

Moim zdaniem gorszy niestety.

ocenił(a) serial na 6
kkaska2

Zgadzam się, skończyłm na 4 odcinku i chyba definitywnie. Nuudy :(

maggieflakes

Później się rozkręca :)

ocenił(a) serial na 8
kkaska2

Moim skromnym zdaniem każdy następny odcinek coraz lepszy , Potente rewelacyjna .

ocenił(a) serial na 6
pabomir

Skończyłam na 7. odcinku, nie mogę się zabrać do dalszego oglądania. Potente wybija się ponad średnią resztę.

ocenił(a) serial na 8
kkaska2

Zmuś się !

ocenił(a) serial na 6
pabomir

Domęczyłam sezon do końca, niestety podtrzymuję - słabszy niż pierwszy. Sonya bez wyrazu zupełnie, bałagan w wątkach, skakanie bezładne z postaci na postać, brak tego dusznego, mrocznego, ciężkiego klimatu z pierwszej części. Zrobił się przeciętny tv serial kryminalny. Dociągnęłam tylko ze względu na świetną rolę Potente oraz aktora grającego Marco - mało jest takich prawdziwych, męskich postaci ostatnio.

yrrah

pierwszy sezon moim zdaniem lepszy, drugi wydaje się być trochę naciągany niestety. ale i tak mi sie podoba :)

ocenił(a) serial na 7
CeeTallis

O! No widzicie. Może ja miałam do pierwszego jakieś anse, bo go porównywałam z duńskim? A w tym już nie mogę, bo jest autonomiczny. Jakiś mi się wydaje bardziej tajemniczy, chyba ma więcej wątków, niż pierwszy.

yrrah

Przyznam, że z każdym odcinkiem drugi sezon robi się coraz lepszy :) Dziś obejrzałam odcinek 6 :) Teraz tylko czekać do czwartku na kolejny :D

yrrah

Ja mam mieszane uczucia. Z jednej strony fabuła wydaje się być ciekawsza, z drugiej jest za dużo otwartych wątków przez co jest jeden wielki bajzel. Nie podoba mi się też, że producenci i aktorka ewidentnie odchodzą od ZA Sonyi.

ocenił(a) serial na 7
Aigoo

Też mi tego wątku brakuje.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones