PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=666442}

The Bridge: Na granicy

The Bridge
6,9 3 092
oceny
6,9 10 1 3092
The Bridge: Na granicy
powrót do forum serialu The Bridge: Na granicy

Jak dla mnie sezon skończył się tak, jakby był zakończeniem całego serialu, a nie sezonu, ale dużo
rzeczy pozostało bez wyjaśnienia np. kwestia artykułu Daniela i Adriany.Co sądzicie o ostatnim
odcinku?

coulerudelimagination

No bardzo dużo niedomówień, ale to rzeczywiście koniec serialu, na to wychodzi. Mają Fausto, mają Eleanor, reszty chyba mamy się domyślać. Ogólnie odc. dobry, ale bez szału, kilka wcześniejszych było ciekawszych.

ocenił(a) serial na 6
coulerudelimagination

Mi zakończenie średnio się podobało, wszystko się tak ciągnęło dość długo, a tu nagle szast prast i koniec. Poza tym co z Rayem, Ceasarem ?
Z Fausto też dano do zrozumienia co będzie dalej, ale najważniejszym nierozwiązanym wątkiem jest wątek CIA

ocenił(a) serial na 10
feeniks

Ostatni odcinek był tak kręcony, jakby nie wiedzieli czy sezon 3 powstanie, czy nie. Widać było od połowy sezonu, że nie mieli pomysłu... zachowanie Sony Cross... jakby zupełnie inna postać..... Kilka momentów było fajnych, ale jak dla mnie na pierwszym sezonie mogło się zakończyć.

siwy

Już wiadomo- nie powstanie... i w sumie dobrze bo drugi sezon jak dla mnie był tragiczny, widać było desperacje, chcieli by się coś działo ale nie bardzo wiedzieli co, wszystko udziwnione na siłę, odeszli od pierwszego sezonu kompletnie.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones