The Confession: Spowiedź

2011
The Confession: Spowiedź
7,5 1 463
oceny
7,5 10 1463
516
chce zobaczyć
{"type":"film","id":568360,"links":[{"id":"filmWhereToWatchTv","href":"/serial/The+Confession-2011-568360/tv","text":"W TV"}]}
powrót do forum serialu The Confession: Spowiedź
  • Fearless_HYJ ocenił(a) ten serial na: 8

Oglądając serial czasem odnosiłem wrażenie, że to po prostu epilog do serialu "24". Spowiedź Jacka Bauera. Szczególnie jak pokazywali fragmenty z "dręczeniem" ofiar zabójcy. Ktoś miał podobnie? :)

• 7alexandra ocenił(a) ten serial na: 7

Fearless_HYJ Też momentami odnosiłam takie wrażenie - tym bardziej, że zaczęłam oglądać odcinki tuż po obejrzeniu przedostatniej serii 24... x]
    trudno się było odseparowac od skojarzeń :]

• mucka77777 ocenił(a) ten serial na: 8

Fearless_HYJ Również takie samo odniosłem wrażenie, choć wiadomo, gra tam inną osobę i jest to odrębna historia, spokojnie mógłby to być dodatek po zakończeniu 24, jako pewnego rodzaju skrucha, prośba o wybaczenie, dodatek, ale wtedy by nie mogło być tego zaskoczenia jakie nie wiem czy odnieśli inni widzowie, ale ja byłem niesamowicie zaskoczony i bardzo miło. Świetnie opowiedziana historia, krótka, bo godzina, ja nie oglądałem w odcinkach, a w jednym filmie po prostu, wszystkie połączone w jedno. Krótka, ale niesamowicie treściwa, dialogi i rola Kiefera i Hurta mistrzostwo świata, super zagrane emocje, całą scena ze skruchą i odkupieniem również powalająca. Nie mogę wyjść z podziwu, taki godzinny miniserial, a ile prawdy i emocji, mega.