PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=721026}

The Expanse

8,0 24 484
oceny
8,0 10 1 24484
8,0 4
oceny krytyków
The Expanse
powrót do forum serialu The Expanse

1 odcinek

ocenił(a) serial na 7

FAJNY

kasia322

to prawda jak na 1 odcinek to 7. Zobaczymy jak się rozwinie. Ostatnio nie ma dobrych sf.

ocenił(a) serial na 7
Marek84

dokladnie! ja uwielbiam sf ale malo tego robia .... :(

kasia322

Polecam "Dark Matter", "Defiance", pierwszy sezon "Helix" i pierwszy sezon "Extant".

ocenił(a) serial na 7
mitrus80

dzieki! wszystko widzialam :) i wszystkie sezony . chyba tylko odpuscilam datk matter...

kasia322

Jeśli lubisz klimaty lat 90 to si się spodoba.

mitrus80

trailerem się nie sugeruj bo jest słabiutki

ocenił(a) serial na 7
mitrus80

ok, sprobuje!

ocenił(a) serial na 9
mitrus80

Przecież 2gi sezon Extant był 10x lepszy od 1go. Poza tym dodam od siebie jeszcze Killjoys jak się nie ma nic ciekawego do roboty :P
Co do tego serialu dobrze, że się jakoś zapowiada, ale poczekam do grudnia aż zaczną odcinki regularnie wychodzić. I oby nie skończyło się jak z niejednym serialem na SyFy w połowie historii.

ocenił(a) serial na 8
EyeMaze

Powiedziałbym ze tak powinno sie robic dobre zajawki sci-fi, kilka planow z bohaterami nie powiazanymi ze soba, intryga, tajemnica, wielka polityka
Po 1 odcinku musze przyznac ze moje oczekiwania sa spooore
Zblazowany znudzony zyciem detektyw ktory dostaje sprawe zaginiecia corki bogatych rodzicow,
zaloga farchtowca ktora otrzymuje dziwny sygnal SOS, jakis spisek terrorystyczny, wojna pomiedzy Marsem i Ziemia wisi na wlosku itp, wieeele fajnych pomieszanych czynnikow, oby powstala z tego smaczna zupka

EyeMaze

Nie oglądałem drugiego sezonu Extant dlatego polecam tylko pierwszy, ale skoro twierdzisz że jest taki dobry to może znajdę trochę czasu.

ocenił(a) serial na 8
kasia322

Miłe zaskoczenie. Tematyka trochę kojarzy mi się z powieściową serią Bena Bovy. Podobnie opisane społeczeństwa kolonistów, robotników, górników i handlarzy. Zobaczymy jak to będzie wyglądało dalej.

ocenił(a) serial na 7
per333

:)

użytkownik usunięty
kasia322

Muszę przyznać, że już dawno nie widziałem serialu fabularnego, którego przeszło 50% akcji miałaby miejsce w przestrzeni kosmicznej. Efekty specjalne są całkiem fajne. Skafandry mają porządne i inne szczegóły są OK, dlatego można pominąć takie rzeczy, jak odgłosy silników manewrowych w ujęciach poza-statkiem ;-)

Aktorzy są specyficzni. Na początku było nieco chaotycznie, jednak fabuła szybko poszła w kilku osobnych kierunkach i było lepiej.
Podobała mi się strefa "Earth & Luna", z ujęciem Księżyca z setkami tysięcy świateł w jego ciemnych częściach - to wszystko na tle Ziemi za dnia :-)
Jest sporo Cliché, ale serial ma swój własny klimat, swoją atmosferę.

Pierwszy epizod całkiem przyzwoity. Daję mu 8/10, z nadzieją na utrzymanie tempa akcji i dynamiki interpersonalnej z pilota :-)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones