PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=721026}

The Expanse

8,0 24 486
ocen
8,0 10 1 24486
8,0 4
oceny krytyków
The Expanse
powrót do forum serialu The Expanse

Kolejna homoprpaganda

ocenił(a) serial na 7

W trzecim sezonie nie dość że biała z czarna to jeszcze dziecko. I nie wiadomo komu mama powiedzieć. To jest wciskanie na siłę tego zboczeństwa. Jeszcze rozumiem żeby ta biała aktorka grała jakiś poziom ale ona jest tak sztuczna wręcz groteskowa a jej postać tak naprawdę nie wnosi wiele do serialu. Pedały jak widać tylko proszą się żeby nimi gardzić.

użytkownik usunięty
gwindak

Witam!
Pewnie dla tego, że nie oglądałem jeszcze trzeciego sezonu, nie rozumiem Twojej wypowiedzi. Natomiast dowiedziałem się z tej wypowiedzi, że jej autor jest homofobem i nie potrafi pisać po polsku, a tym bardziej wyrazić swoją myśl pisząc po polsku.
Proponuję 'gwindakowi' aby najpierw skończył naukę języka polskiego z zakresu szkoły podstawowej oraz poszedł na kurs o tolerancji, a wtedy wypowiadał się publicznie, nawet nie zmieniając poglądów.
PS. Nie jestem homofobem, ale uważam amerykańską 'poprawność' w filmach i serialach za GRUBĄ przesadę, co nie wychodzi na dobre poziomowi tych że.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
użytkownik usunięty
gwindak

No i następna bardzo delikatna i kulturalna wypowiedź. Brawo ! Oczywiście napiszę do Pani Kasi (tylko nie wiem do której) i na pewno Tobą nie gardzę (raczej współczuję), ale się boję. Boję się, że tacy ludzie jak Ty, których nie interesuje treść filmu, poziom jego realizacji i.t.p. a agresywne wypowiadanie swoich przekonań, zaleją te forum, które n a p r a w d ę nie do tego służy.
Pozdrawiam

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones