PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=721026}

The Expanse

8,0 24 484
oceny
8,0 10 1 24484
8,0 4
oceny krytyków
The Expanse
powrót do forum serialu The Expanse

AAAAAAAAAAAA! ;)

___PREDATOR___

Zapowiada się na sensowne pozamykanie wątków w 3 sezonie?

ocenił(a) serial na 10
ms_rosencrantz

Nie wydaje mi się, wszystko, jak na odc 5, jest w fazie rozwojowej i przyspiesza :) No chyba, że tak to ma wyglądać przed końcem. Jakkolwiek tego nie zamkną to będzie niedosyt.

ocenił(a) serial na 8
___PREDATOR___

Stacja SyFy ma talent do likwidowania dobrych seriali,w tamtym roku Dark Matter a dziś Expanse.Mam nadzieję że Netflix lub ktoś inny wykupi Nowy sezon.

ocenił(a) serial na 7
basiula9

Ludzie robią co mogą, żeby ktoś wziął się za kontynuowanie tego serialu. Na stronie https://www.change.org/p/netflix-or-amazon-please-buy-the-rights-to-the-expanse- savetheexpanse założyli wczoraj petycję i podpisało się pod nią już ponad 18,500 ludzi. Trzymam kciuki za tą akcję, bo serial jest naprawdę niezły.

ocenił(a) serial na 9
ms_rosencrantz

Czytałem gdzieś, że 3 sezon jest oparty o 3 część powieści. Wszystkich jest 8 i chyba powstają kolejne. Nie ma więc szans, na domknięcie czegokolwiek(no może rozwiąże się sprawa tej dziewczynki). A wielka szkoda, bo to, że ludzie skaczą sobie do gardeł, to norma, ale jaki cel przyświeca obcym? Podbój? Pomoc? Widząc wytrzymałość, agresję i bezduszność protomolekuły, obstawiam na to pierwsze. Mam nadzieję, że wydawcy nie poprzestaną na tłumaczeniu Przebudzenia Lewiatana i dostaniemy szansę, aby chociaż doczytać tę historię w naszym ojczystym języku.

ocenił(a) serial na 9
acidity

3-ci sezon jest oparty o końcówkę drugiego tomu i tom 3-ci. Od 7-go odcinka będzie fabuła 3-go tomu i wątpię, czy zdążą doprowadzić ją do końca.
Czytałem pięć tomów. Cel protomolekuły został ujawniony bodajże w epilogu do 2-go tomu, więc prawdopodobnie zmieści się to jeszcze w serialu.

ocenił(a) serial na 9
Ajcek

Obejrzałem 6-ty odcinek. Zakończył się dokładnie epilogiem z 2-go tomu, więc zaczyna się teraz 3-ci. Powinna zostać wprowadzona jedna ważna nowa postać, w 7-mym lub 8-mym odcinku będzie fajny plot twist. W ogóle to w czołówce jest ukryty spoiler związany z trzecim tomem. :)

acidity

w naszym przekładzie są dwie książki i na tym koniec . . . ponoć bardzo słabo przełożone, wydawnictwo mag zastanawiało się nad wydaniem całej serii lecz obawiam się że pomysł upadł . . .

cortez_3

Nie upadł. MAG wydał I tom, w czerwcu - tuż przed wakacjami będzie wydany tom II, we wrześniu - III, więc wszystko wskazuje na to, że przynajmniej doczytamy zakończenie historii...

przemcio1974

bardzo się cieszę z tej wiadomości i trzymam kciuki by wyszła cała seria

___PREDATOR___

nie dziwię się. Serial miał świetny start. Genialna postać Joe Millera, na którym myślałem, że oprą cały serial, interesujący wątek odszukania tej chinki, a dalej co : ciągła gadanina starej baby z Ziemi, mdła do bólu wojowniczka z marsa, i bezbarwny kapitan statku rosi. Ehh zapowiaało się naprawdę fajnie a wyszedł jakis tani melodramat.

ocenił(a) serial na 9
boro667

Wystarczyło, że serial sięga dalej, niż poza zagadkę detektywistyczną i już jest źle? Dla takiej fabuły, nie potrzeba kosmosu i rynek ugina się pod ich ciężarem.
A co do Bobbie Draper, to odgrywająca jej rolę Frankie Adams zrobiła naprawdę spore postępy w stosunku do 2 sezonu. Przede wszystkim zrzuciła trochę kilogramów, no i gra o niebo lepiej. Rzekłbym, że naprawdę dobrze zaczęło się ją oglądać. Owszem, chciałoby się zatrudniania samych gwiazd, ale budżet serialu, to nie skarbonka bez dna.

___PREDATOR___

Już wiadomo że będzie kontynuacja, Amazon wykupił

ocenił(a) serial na 9
skuter1998

Na razie prowadza rozmowy, nie ma jeszcze 100% pewnosci co do 4. sezonu.

ocenił(a) serial na 10
___PREDATOR___

Tak Amazon przejmuje serial już oficjalnie, będzie 4 sezon. Pomyślałem, że dla ścisłości tutaj też to napiszę. Super.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones