PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=721026}

The Expanse

8,0 24 484
oceny
8,0 10 1 24484
8,0 4
oceny krytyków
The Expanse
powrót do forum serialu The Expanse

Jak w tytule - dla mnie to lipa.

Może ktoś napisze, że to pozytywnie wpływa na oglądalność, bo ekipa miała inwencję twórczą i ogląda się ciekawiej, a nie tylko odtwarza 100% książki, ale jednak, skoro wątek główny, póki co, pokrywa się z książką, to takie wydziwianie jest dla mnie bez sensu.

ocenił(a) serial na 10
irekm

To jest na bazie książki, oczekiwałeś ekranizacji jak z Tolkiena.. widziałeś co wyszło za Petera Jacksona, za co to 1? wewnętrzny foch? serial naprawdę dobrze zrobiony.
PS. książki nie czytałem, a staram się czytać naprawdę dużo nowej scifi produkowanej anglojęzycznie.

ocenił(a) serial na 10
dodex

Zgadzam się. Ja czytałem książki i nawet cieszę się, że serial nie jest przełożony 1 do 1, bo wprowadza to pewne elementy zaskoczenia i uatrakcyjniają serial na plus. Podstawą jest nie mieszenie w głównym wątku, żeby twórcy za bardzo "nie odlecieli" i tutaj jest wszystko w porządku. Dawać od razu 1? Kompletna niedojrzałość, ale czego można się spodziewać po kimś, kto daje 10 za "co Ty wiesz o moim dziadku"...

ocenił(a) serial na 9
irekm

Bo tak sie czasem robi. Tak samo z Gra o Tron serial jest pozmieniany w stosunku do ksiazki i co? Nie jest to powod do placzu, glowny watek wszystkich wydarzen utrzymany jest w Expanse bardzo dobrze.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones