The Expanse
powrót do forum 2 sezonu

Najwcześniej pod koniec kwietnia. Informację o posranej polityce wydawców potwierdziło już kilka zagranicznych źródeł.
I to dziwi najbardziej, bo serial należy do Netflixa a ci bóg jeden wie dlaczego dogadali się na własnym podwórku w nikomu nie zrozumiały sposób. Oczywiście chodzi o kasę. Serial staje się coraz bardziej popularny, hieny wyczuły hajs i zaczęła się zabawa. Oby nie skończyło się we wiadomy sposób (The Following dla przykładu), a że Polska dla zachodu jest nibylandią (Google Play Store: produkt nie jest dostępny w twoim kraju) to serial na Netflixie za który płacimy nie mały abonament dostaniemy może na święta...bożego narodzenia. Z pewnością ktoś gdzieś wpadnie na pomysł emitowania serialu z dubbingiem.

PalmerRomero

Ten serial NIE należy do Netflixa tylko do SyFy (m.in. polskie SciFi Channel), Netflix go tylko streamuje, a że mają politykę "cały sezon na raz", to czekają aż ostatni odcinek pojawi się na SyFy w USA

ocenił(a) serial na 10
Rafal92

Sam Netflix wprowadza w błąd bo obok tytułu jest "Netflix Original" ja czekam i czekam, dopiero teraz sie bardziej zainteresowałem, maj już a s2 nie ma :(

ocenił(a) serial na 9
PalmerRomero

Ktos cos wie, kiedy bedzie w koncu II sezon na polskim Netflixie? Za chwile minie miesiac od zakonczenia transmisji w SyFy :-/

ocenił(a) serial na 9
sylwiuszp

Penny Dreadful chyba do tej pory nie ma wszystkich sezonów, mimo że serial dawno się skończył. Obawiam się, że możemy długo poczekać. :)

ocenił(a) serial na 9
Ajcek

Ło matko, nie mogą zatrudnić np. grupy H*a*t*a*k, żeby im zrobiła napisy? Tzn. pewnie już są gotowe nawet, co tu kombinować :-P Słabo, zwłaszcza, że kupili prawa do pokazywania The Expanse poza USA i nawet oznaczyli "original series", pytanie po co, skoro każą miesiącami czekać? :-/ Pisałem do nich na FB, mają w opisie "sprawnie odpowiada na pytania", ale tutaj ani mru mru :-( Może zasypać ich pytaniami? ;-)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones