SerialOglądaj odcinki według kolejności.Ten serial opowiada jedną historię we wszystkich odcinkach. Oglądanie po kolei ma duże znaczenie dla zachowania ciągłości fabuły i śledzenia wszystkich wątków.
Serial

2013-2015 43 min.
7,1 15 976
ocen społeczności
7,1 10 1 15976
13 634
chce zobaczyć
Seryjny morderca ucieka z więzienia. FBI zwraca się o pomoc do emerytowanego agenta, który kilka lat wcześniej aresztował zbiega.
{"seasons":[3,2,1]}
47
twórca
gatunek
produkcja
Saturn Najlepszy aktor telewizyjny w roku 2013 dla Bryan Cranston
{"newestEpisodes":{"link":"/serial/The+Following-2013-655968/episode/--seasonNumber--/list"},"bestSeasons":{"ajax":"/iri/ajax/bestSeasons/655968","link":"/serial/The+Following-2013-655968/seasons/ranking"},"bestEpisodes":{"ajax":"/iri/ajax/bestEpisodes/655968","link":"/serial/The+Following-2013-655968/episode/ranking"}}
The Following
Klip Aktorzy i twórcy o "The Following"
[3,2,1]

FBI szacuje, że obecnie w Stanach Zjednoczonych działa ponad 300 seryjnych morderców. Jeden z nich, Joe Carroll (James Purefoy), były wykładowca literatury skazany za serię mordów na studentkach uniwersytetu, zbiegł z celi śmierci i przy pomocy nowoczesnej technologii tworzy kult zrzeszający seryjnych morderców z całego kraju. FBI zwracaFBI szacuje, że obecnie w Stanach Zjednoczonych działa ponad 300 seryjnych morderców. Jeden z nich, Joe Carroll (James Purefoy), były wykładowca literatury skazany za serię mordów na studentkach uniwersytetu, zbiegł z celi śmierci i przy pomocy nowoczesnej technologii tworzy kult zrzeszający seryjnych morderców z całego kraju. FBI zwraca się o pomoc do emerytowanego agenta - Ryana Hardy'ego (Kevin Bacon), który dziewięć lat wcześniej przyczynił się do jego schwytania. Nie jest on jednak już tym samym człowiekiem - poprzednia pogoń za Carrollem pozostawiła głębokie rysy na jego psychice.

studio
Bonanza Productions / Outerbanks Entertainment (współudział) / Warner Bros. Television (współudział)
kraj
inne tytuły
Untitled Kevin Williamson Project (tytuł roboczy) USA
Więcej...
Zdjęcia do serialu kręcono na uczelni Berry College i na jej kampusie w mieście Rome oraz w Atlancie (Georgia, USA).
"The Following" to sensacyjna telenowela, w której poziom absurdu często przekracza granicę, a z policjantów zrobione bandę idiotów. Jeżeli jednak podczas seansu ... więcej
zdaniem społeczności pomocna w: 83%
Od najlepszych
  • Od najnowszych
  • Od najlepszych
Twórz z nami drugą największą bazę filmową na świecie! To proste! Wystarczy, że skorzystasz z plusika przy sekcji, do której chcesz dodać treść lub klikniesz w przycisk „Lista elementów do edycji”.