The Last of Us (2023)
The Last of Us: Sezon 1 The Last of Us Sezon 1, Odcinek 1
Odcinek The Last of Us (2023)

Gdy zgubisz się w ciemności

When You're Lost in the Darkness 1h 20m
8,4 9 886
ocen
8,4 10 1 9886
The Last of Us
powrót do forum s1e1

Ellie.......

ocenił(a) serial na 8

Czy tylko ja mam takie wrażenie iż Bella Ramsey zupełnie nie pasuje mi do roli Ellie wręcz po pierwszym odcinku fatalnie mi się ją ogląda w tej roli w porównaniu z oryginałem.

ocenił(a) serial na 1
ALiEN29

Nie tylko ty...
Ramsey to koszmar, a przecież to główna postać...
Aż nie chce mi się dalej tego oglądać...

ALiEN29

Mi także nie pasuje. Od początku. Ale ja grałam w obie części gry, może ktoś kto nie grał i nie ma czego porównywać, ma inne zdanie.

ocenił(a) serial na 4
ALiEN29

Bardziej podobała mi się gra Nico Parker jako Sarah Miller. Mogli ją obsadzić w głównej roli.

ocenił(a) serial na 6
ALiEN29

Jakby po drodze na plan zatrzymała się na ścianie. Jej wyraz twarzy denerwuje i odwraca uwagę od reszty.

ocenił(a) serial na 9
ALiEN29

Jest świetna, może nie wygląda za bardzo jak Ellie, ale jej zachowanie jest mocno przekonywające do tej postaci. Dużo ważniejsza jest gra aktorska niż wygląd postaci. Ludzie marudzą, że gra sztucznie, zbyt agresywnie itp. Każdy oczywiście może mieć własne zdanie, ale w większości wypadków to tak naprawdę chodzi tylko o jej wygląd. Gdyby wyglądała identycznie jak Ellie, a grała drewno to nie byłoby problemu...

Piotr_Kowalczyk_3

Grę aktorską oceniam bardzo dobrze, ale (pewnie może tu być niezrozumienie) Ellie wygląda jak by była trochę niedorozwinięta. Chodzi mi o jej aparycję. Absolutnie nikogo nie chce obrażać, ale tak trochę mi się kojarzy. Troszkę mnie to odbija, ale klimat serialu jest.

ALiEN29

jesteś homofobem po prostu (a tak na serio to ona straszy w tym filmie bardziej od grzybów)

maximus_

Brzydka jak noc

ALiEN29

Ona wygląda jak by miała zespół Downa

ocenił(a) serial na 3
robertrp74

FAS ma

ocenił(a) serial na 3
ALiEN29

Tak to jest jak sie obsadza dorosłą wulgarną babę w roli dziecka, nie wiem skąd te przekleństwa i pochrumkiwania, kiedy to ma być dziewczynka zagubiona w obcym świecie. Urodę to juz pozostawię, bo co tu komentować.

ocenił(a) serial na 3
pawgep77

Mam tak samo. Irytuje i zniechęca wyglądem i zachowaniem, sposobem bycia. Az sie odechciewa oglądać. Zresztą, w Grze o Tron też irytowała...

ocenił(a) serial na 8
Mariusz0991

Ja właśnie w GoT ją zauważyłam. Urodę ma niebanalną i na swój sposób jest piękna. Podobnie, jak Tilda Swinton.
Zasmuca mnie to, że nie umiecie tego dostrzec!

ira_fish_1

Raczej niebanalną brzydotę. Tilda Swinton to przy niej piękność. Dla mnie, jest tak paskudna, że mam problem ze scenami z jej udziałem, czuję dyskomfort oglądając jej twarz., choć przyznam, że głosowo całkiem nieźle ją dobrali. Aktorstwo oceniam na 6/10.

ocenił(a) serial na 1
ira_fish_1

Jest brzydka i tyle.

ira_fish_1

Ona jest mega brzydka, tyle wad rozwojowych które ona posiada do głowa mala

blak_filmaniak

A w grze była ładna

pawel_nowakk

Napewno ładniejsza i to dużo, nie miała jakiś większych wad w wygladzie

blak_filmaniak

Uważam że lepiej wziąć ładniejszą aktorkę niż postać w grze niż brzydszą. Poza tym dlaczego wzięli dorosłą skoro w grze miała 14 lat? Kolejny błąd i głupota.

ocenił(a) serial na 9
ALiEN29

Sex bomba to ona nie jest bo takowa w tym filmie jest niepotrzebna. Świetnie dobrana aktorka do roli twardo stąpającej po ziemi. Bella Ramsey spełniła ten warunek. Jest rewelacyjna. Oklaski na stojąco. Urzekła mnie swą grą. Była jeszcze jedna, krótka sekwencja, która mnie także urzekła, takie małe co nie co - truskawka. Rewelacja 9/10!!!

ALiEN29

Dorosła baba gra 14 latkę? Czy to żart?

ocenił(a) serial na 5
ALiEN29

Tu nikt nie pasuje do nikogo ;D Pascal jest drewniany, nieprzekonujący, jednowymiarowy. Ledwo mam ochotę mu kibicować (zostały mi 3 odc.1-go sezonu, wiem już, że za drugi się nie zabiorę), młoda ma więcej ikry, przez co jest ciekawsza, ale irytuje mnie kilka rzeczy u niej też, zwłaszcza ciągłe przeklinanie. 'Liderka' rebeliantów, czy kim oni tam byli (ta od brodatego siwego 'kaprala') to kompletny niewypał, słaba gra, niepasująca postać do odgrywania bossa. No i mamy jeszcze pozaznaczane boksy polit.poprawności- brodaco geje (zrujnowali mi ten odcinek, bo sami w sobie faceci byli ciekawi, dobrzy aktorzy), Murzyni nie pasujący do ról, element 'prawie lesbijski' pomiędzy młodą a jej przyjaciółką, troszkę niesmacznie mi się to śledziło, sam odcinek ultranudny... Nie powala ten serial. 6 to maks. Plusy jednak widzę (nie jestem 'jedynkowco-dziesiątkowcem'): bdb efekty zniszczeń, aokaliptyczny surowy klimat, poprawna muzyka, montaż, make-up zombiaków przyzwoity, choć sama idea sposobu mutacji przesadzona wg mnie. Tyle.

ocenił(a) serial na 6
ALiEN29

Mam podobne zdanie. Ona nie ma odpowiednej aparycji do tej roli. Ma w sobie coś odpychającego. Fatalny casting. Oglądam tego gniota bo oglądam, są to jednak tylko popłuczyny po grze... Serial niczego nie wnosi, mógłby równie dobrze nie powstać.

ocenił(a) serial na 1
ALiEN29

uroda ziemniaka, mimika buraka i nawet nie potrafi poprawnie mowic w swoim wlasnym jezyku wiec nadrabia wulgaryzmami :S no takie pokolenie lemingow nam wyroslo...a wszechobecna w tepych mainstreamie poprawnosc polityczna ciagle promuje takie wlasnie beztalencia

ALiEN29

Ona gra jakby była obrażona, na cichu. Growa bohaterka bardziej dawała się lubić

dr_racewicz

Przepaść dzieli grę od serialu. W serialu dali DOROSŁĄ aktorkę do roli 14 letniej Ellie. Twórcom serialu całkiem padło na łeb.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones