The Mandalorian (2019)
The Mandalorian: Sezon 2 The Mandalorian sezon 2, odcinek 3
odcinek The Mandalorian (2019)

Rozdział 11: Spadkobierczyni

Chapter 11: The Heiress 35m
8,0 2 135
ocen
8,0 10 1 2135
The Mandalorian
powrót do forum s2e3

Serio, cały odcinek cudo, rasy z kanonu i istniejących źródeł - kocham ten serial za to, że jest w nim sporo scen, w których jedyny człowiek to Din Djarin, a wszyscy inni są z innych ras - w końcu! Jakbym chciała patrzeć na białych ludzi, to sobie mogę włączyć dosłownie każdy inny serial :P

Jak pojawili się Mandalorianie na statku, to patrząc po ich zbroi miałam nadzieję, że będzie nawiązanie do The Clone Wars (większe niż sama zbroja), ale jak Bo Katan zdjęła hełm to i tak prawie spadłam z krzesła :D W ogóle super dobrana aktorka do roli.

No i padło to magiczne imię - Ahsoka! Nie mogę się doczekać kolejnego odcinka :)

O takie star warsy hejtowałam sequele :))

ocenił(a) serial na 10
duzehalo

Cóż, to samo, kopara mi totalnie opadła. Jak tylko zobaczyłem ten hełm to się prawie rozkleiłem. Stary chłop jestem ale ten serial przywraca wspomnienia z dzieciństwa. Wszystko jest w dobrej oprawie artystycznej, bardzo dużo smaczków i odniesień, bez powagi na siłę (a przecież nie o to chodzi) ale też nie w całkowicie banalny i kiczowaty sposób. Mam tylko nadzieję, że ten wątek jeszcze wróci, chociaż w odcinków mało aby cokolwiek bardziej rozwinąć.

Ciekawostka a propos aktorki - dzisiaj oglądałem z nią wywiad, sama nie sądziła że ją wezmą, to babka która podkładała głos Bo Katan w Clone Warsach więc tym większa heca. Może ciut za młoda na Bo ale myślę że można przymknąć na to oko. Oby tak dalej!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones