The Mandalorian (2019)
The Mandalorian: Sezon 2 The Mandalorian sezon 2, odcinek 5
odcinek The Mandalorian (2019)

Rozdział 13: Jedi

Chapter 13: The Jedi 45m
8,4 2 206
ocen
8,4 10 1 2206
The Mandalorian
powrót do forum s2e5

Przełomowy był ten odcinek ale pod innym względem. Mianowicie od teraz ta seria może powoli zacząć staczać się. Myślałem, że odbędzie się to za sprawą jednego z dwóch powodów, nie sądziłem jednak że oby dwa powody pojawią się na raz. Pierwsze to zbyt częste nawiązania do serialu i animacji Wojny Klonów. Powoli serial Mandalorian traci swoją tożsamość. Zastanawiam się czy kolejny odcinek to będzie wciąż Mandalorian czy nowe Wojny Klonów? A co jest bardziej wkurzające, nie oglądałem bajki - nie mój przedział wiekowy i nie mam pojęcia o wielu postaciach i wydarzeniach. Ale to bez znaczenia. Ważne że zaczyna tu wiać innym klimatem i nudą. Druga kwestia to tajemnica związana z Baby Yoda. To też trzymało fabułę w ryzach ale gdy część faktów na jego temat została ujawniona, czar prysł. Spotkanie z jedi dalej nie wniosło nic do rozwoju fabuły a w ogóle to nie powinno jej już być, gdyż jak wiemy niemal wszyscy jedi wyginęli.

ocenił(a) serial na 6
peju

''nie oglądałem bajki - nie mój przedział wiekowy i nie mam pojęcia o wielu postaciach i
wydarzeniach.''

I teraz Disney nie jako wprowadzając do Mandalorianina nawiązania czy postacie z
Clone Wars i Rebels nie jako zmusza cie do tego żebyś obejrzał. Niestety ten serial
obawiam się że przestał podążać własną ścieżką. Czekam na finał drugiego sezonu
ale jeśli i on będzie niesatysfakcjonujący to na pewno ocenie niżej ten drugi sezon
niż miało to miejsce w przypadku pierwszego.

''część faktów na jego temat została ujawniona, czar prysł''

Wiesz kiedyś musiało to nastąpić. A że akurat nastąpiło w takim momencie. Cóż, nie
będę na razie oceniał czy to dobrze czy źle. Na razie i tak uważam dostaliśmy dosyć
szczątkowe informacje na jego temat.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones